Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@xVENUMx widzę że znajomych brak z którymi mozna o tym pogadać ;)
Co macie na celu chwaląc się chlaniem na forum publicznym?
Czysta ciekawość mną kieruje :)
0
@chudymc przy tym ciemnogrodzie który obecnie mamy, nie zdziwilbym się gdyby do czegoś takiego doszło.
Ludzie w naszym kraju to w większości banda debili, wystarczy parę haselek i już lecą jak Peszko do kielona.
Człowiek liczył, że młodsze pokolenia będą bardziej rozsądne. Niestety, banda nierobów, patologii i degeneractwa nadal będzie nad ciągnęła w dół dla kilkuset zł e miesiącu
0
Na pewno są tutaj osoby, które są za obecna partia rządącą.
Jeżeli ktokolwiek miałby jaja się przyznać to chciałbym wywołać dyskusję:
- co myślicie o tym co robi obecnie wasz faworyt polityczny, nadal go popieracie czy może już nie?
0
@ViscaDelFritz1983 na player czy na c+?
0
Jest możliwość zakupu canal+ (interesuje mnie komentarz zarówno neutralny jak i pro Barca) na mniej niż 30dni?
Nie ukrywam, że więcej nie potrzebuje, a taki mecz obejrzalbym spokojnie na telewizorku ;)
0
@Zip mozna znaleźć na zatoce, napiprojekt do napisów jeżeli potrzebujesz i jazda :>
0
@ddanioofcb trzeba wykupić FCBPremium, wtedy komentarze zostają :v
9
@Fawrf Twoja praca nie poszła na marne, ludzie mają okazję zobaczyć rzeczywistość dzięki Twoim wysiłkom, za co wielkie dzięki ;)
0
Komentarz usunięty
80
W końcu Griezmann na swojej nominalnej pozycji - ławka
1
@BarcaInfo nieślubne dziecko Pepe i Ramosa? :)
0
@catalanian09 o ile dobrze rozumiem to oni jedyny wybór jaki mają to albo podać się do dymisji albo czekać na wynik głosowania. Statut to statut, odwlekać mogą próbować ale ruszyła machina, jej nic nie zatrzyma, kto wpadnie pod koła ten uciec nie zdoła
0
@Bartunek mały pies najgłośniej szczeka :v
7
Jak mają coś negocjować to chyba tylko z nowym zarządem
0
@patry295 bardziej chyba chodzi o chwalenie się tym, do znajomych takie rzeczy się pisało ale na forum? Brzmi atencyjnie strasznie ;)
0
@blaugrana1980 a było coś lepszego? :)
0
@ObywatelPL kombinowanie jest wpisane w krew Polaka. Przy ciągłym dymaniu i tak dziurawym prawie tylko tyle zostaje.
Za to jak już coś wymyślą to tylko bić brawo :D
1
@MesQueUnClub_87 to miało charakter wyłącznie prześmiewczy. Obecnie mam Netflixa i HBO, niedlugo dodam sobie pewnie do biblioteki Amazon Prime.
Okres cebulactwa już mi minął, wolę wygodę za $ niż szukanie średniej jakości piratów ;)
0
@MesQueUnClub_87 thepiratebay: wszystko i to kiedy chcesz :v
37
Czyli obciążenie budżetu dla przyszłego zarządu. Bartomeu nie jest spokrewniony z Sasinem?
0
@LucaBrasi jak to mawia moja babcia "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie"
0
@NeroTFP wirusie, pokaż co potrafisz i że nie jesteś żartem :)
74
Osiągnięcia Polaków w tym roku:
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/10/normal/yCbxNkm14KVLsXvEsALmODyB1B8ve9ss.jpg
0
@marcin62 niechaj Innos tchnie w Twój komputer część swej boskiej mocy, byś mógł naprawić szkody wyrządzone przez Beliara
1
@don'T.R.I.P.e teraz przynajmniej będzie czym katować nowego kompa, a nie jak poprzednio wjechałem na sprzęt za gruby hajs a najwięcej grałem w Osu! xd
0
Tenis oglądają zamiast żużel odpalić, jak tak możecie
0
@tadzik447 nice, sam celowałem w sprzecior z GTX 2070 oraz czerwonym procesorem dla odmiany, ale jednak aż tak nie był PC potrzebny nowy (5letni gamingowy lapek z GTX 965m i i7 4200hq na razie daje radę).
Jednak teraz zobaczę jak rozwinie się sytuacja na rynku hardware'owym i albo wejdzie upragniony 2070 super albo może pokusze się o nową serię od nvidii :p
Procesory to nadal niewiadoma, ale chyba AMD wciąż kusi mnie by po raz pierwszy mózg mieć w czerwonym kolorze
0
@tadzik447 parafrazując: zostało 45 dni na kupno nowego pc'ta
0
@koziar który to już sezon ligi legend? Pamiętam pierwsze pięć, kiedy jeszcze się grało na poważnie.
A początki to wgl był kosmos w porównaniu do dziś - raz na parę miesięcy jakiś turniej, w końcu okazja zobaczyc jak wygląda profesjonalna rozgrywka i każdy mecz się chłonęlo.
I te emocje z Polakiem grającym grubasem w pierwszym sezonie :D
A teraz kilkanaście meczy co tydzień, wątpliwej jakości, często wygrywa ten co odwali mniejsze błędy. Worldsy to trochę inna bajka na szczęście w porównaniu do LCSow.
Ehh, gdyby nie to radioaktywne community to może człowiek by dalej grał :D
4
@NeroTFP a ja na niego głosowałem w pierwszej turze, dałbym sobie za niego rękę uciąć. I wiesz co, i bym k**wa nie miał ręki