Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rini_Cule 2 Tygodnie temu kupiłem laptop znajomemu.
Acer Nitro 5
i5 8600h
gtx 1050
8RAM
1TB + 240SSD
3500zł
taki setup w tym przedziale cenowym to chyba max co mozna wykrecic, ewentualnie gtx 1050TI
GTX1660 już chyba przekroczyłby 4k jeśli się nie mylę, ale jeśli udałoby się złapać to byłaby spora różnica w wydajności
1
Grają teraz mecze co kilka dni, a to pierwszy sezon Holendra. Czy to taki zły pomysł, jakby w jednym meczu wszedł w 60'?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@michal26 Nie znam stacku technologicznego oraz jak zaprojektowana jest baza oraz tabela/e, w których przechowywane są posty z LR, więc być może się mylę, ale skoro są wyświetlane te z ostatnich 48h to albo posty z bazy są czyszczone na bieżąco i można podejrzeć wszystko, albo wyświetlane są tylko te, których czas życia jest krótszy niż 48h, więc filtrowanie jakieś jest. Jeśli przechowywanie tego nie jest jakoś przekombinowane to dodanie kilku guzikow / pola tekstowego na wprowadzenie inputa oraz obsluzenie zapytania ze zmodyfikowana wartoscia nie powinno stanowić problemu.
Pytanie teraz czy zaimplementowanie tego jest problematyczne czy jednak bardziej wprowadzenie tego w życie. No ale bez szczegółów to można tylko gdybać. Chociaż nie ukrywam, chętnie bym poznał więcej szczegółów dotyczących stronki, która odwiedzam najczesciej w ciagu dnia.
0
@Dziki15 ta aplikacja to prawdopodobnie dinozaur technologiczny. Odkąd pamiętam ona tak wygląda, a to już wieeele lat.
Jeśli nie mają osoby, która kiedyś im napisała ta stronkę to zgaduje, że sami nie są w stanie zmienić czegokolwiek w kodzie albo chcą komuś zlecić zmiany, ale czegoś takiego nikt podjąć się nie chce, bo łatwiej będzie ja przepisać niż poprawiać, a to kosztuje 4cyfrowe kwoty minimum.
Obstawiam, że jeśli nie wpadnie tam jakiś zapalony programista z masą wolnego czasu to nowej wersji strony nie będzie :D
5
Czy moglibyście chociaż SPRÓBOWAĆ nie spoilować GoT?
Jakiś nagłówek typu "UWAGA SPOILER" na początku? Tak trudno? Już trzeba skakać po wiadomościach, żeby czegoś nie przeczytać.
Nie każdy nie ma życia, żeby móc oglądać o 3 nad ranem.
Przez głupotę ludzi internet jest nieużywalny jeśli nie oglądało się w godzinie premiery...
0
A dlaczego nie firefox? Z Chrome zrezygnowałem (RAM, plynnosc dzialania, sledzenie), ale wybierajac miedzy Opera a Firefoxem padlo na liska (bez wiekszej analizy). Jednak jestem ciekawe co powie ktos kto uzywal tej i tej ;)
0
Jesli potrzebujesz zgubic duzo to tylko jedna opcja.
Dieta ketogeniczna.
Nie dopuszcza zadnego cheat day'a, takze wymaga duzej dyscypliny.
Ale zapomnij o ryzu, ziemniakach, buleczkach, chlebku... Wegle odpadaja.
Liczenie wartosci odzywczych WSZYSTKIEGO co jesz. Przekroczenie wegla = kilka dni zmarnowane (powrot organizmu do stanu ketozy)
3 dni glodowki na start.
2/7 dni no food.
Pare dni temu koledze stuknelo 50kg zgubione, w troche ponad pol roku.
Gdybym nie widywal go codziennie to bym nie uwierzyl.
Takze polecam zainteresowac sie ;)
3
Niech przegra lepszy!
0
FC Barcelona w ten weekend nie tylko w sporcie pokazała się z dobrej strony.
Również na polu e-sportowym odniosła zwycięstwo.
W 7 sezonie mistrzostw Rocket League występuje drużyna FC Barcelony (PSG również ma swój zespół), która wygrała pierwszy swoj mecz 3-1 (1:0, 1:2, 2:1, 2:1).
W Barcelonie nie tylko wiedza jak kopac pilke, ale i rakietowa wersja futbolu okazala sie przyjazna :D
2
Kolejna zapewne udana misja SpaceX :D
Falcon 9 wyniósł kapsule Dragon-2 na orbitę. Za około dzień przewidziane jest dokowanie do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.
Dodatkowo udany powrót rakiety nośnej na platformę :D
Teraz oczekiwania na BFR ^^
1
Czy będzie nasza to nie wiem, wiem natomiast, że Barcelona to odpowiednie miejsce dla pucharu LM :D
A dodatkowo, obecny sezon komedii z Madrytu zbiera wysokie noty wśród sympatyków Katalończyków, miły dodatek :>
0
Problem jedynie w tym, że nie zawsze jest happy end, a ostatnimi czasy nawet happy startu brakuje :/
0
Ten odcinek Ligi Mistrzów to taki trochę filler, niby coś się działo, ale nie oglądając go za wiele się nie straci :/
Sezon ocenimy po ostatnim odcinku, tylko szkoda, że LM ma tak rzadko premiery :/
0
Mecz pewnie będzie można porównać do Jakiegoś Filmu o Facecie w Łódce :v Albo jakiegoś Hitchcocka
Chyba, że nas zaskoczą i zaserwują plot twisk jak Umbrella Academy :D
19
A co jeśli Perez decyduje, że mają przegrać np. z taką Gironą, bo obstawia zakłady i zbiera hajs na transfery?
0
Na takie wspolne ogladanie czekamy juz ze znajomymi ze studiow. Wraca "Gra o tron" i tak jak za czasów akademickich będziemy łapać się i oglądać wszystko :D
Hmm, dramaty dozuję stopniowo. Po "Patricku Melrose" potrzebuję tytułu w stylu "Brooklyn 9-9" albo "Paradise PD", żeby zachować równowagę :D
0
Wtedy zawsze jest presja drugiej osoby, komuś trudniej odmowić niż sobie :D
Jest coś nowego, wartego uwagi? Na dniach kończę Lucka i zaś będzie pustka xd Podobno listę masz długą.. :D
0
Netflix ma przyjemne podsumowania na początku, długiej przerwy nie zrekompensuje, ale przynajmniej wiadomo mniej więcej co się działo, gdzie się skończyło, dzięki czemu łatwiej jest się ponownie wdrożyć :D
Na Wikingów brak czasu? Kiedy wychodzi sezon to na wszystko inne brakuje czasu, ale nie na przygody rodzinki Ragnara :D
1
To warto go dodać do tej dłuuugiej listy :D Ale na 1. miejsce pchać się nie musi.
Czasami dobrze jest sobie odstawić serial (bo często staje się nudny więc nie chce się oglądać). Później można wrócić kiedy wyjdzie kolejny sezon i będzie kosa :D
2. sezon Lucyfera mnie pokonał, ale jaką mam radość, kiedy dowiedziałem się, że 3 sobie znajomi chwalą i teraz wieczorami nadrabiam zaległości :D
0
Dokładnie. Już ciekawszą opcją (jeśli mówimy o typowych czasozabijaczach bez czegos ambitnego, pasujacego do dzisiejszych standardow) jest Dynastia. Czasami fabuła potrafi zaskoczyć, nie wali prostolinijnością po twarzy. Jak brak czegoś dobrego na tapecie to spoko filler na zabicie godzinki, np. w pociągu :D
1
Nope, obejrzałem cały sezon i jedynie czasami fabula potrafila milo zaskoczyc. To tyle co można o tym powiedzieć. Typowy średniak jakiego pełno na Netflixie obecnie
0
W sumie to dla większości ludzi "dół" oznacza inny kierunek w przestrzeni
0
Jaki torrent jest warty uwagi poza thepiratebay?
Pod filmy/seriale, mogą być anglojęzyczne, preferuje ogladanie z napisami :)
0
Hej mordeczki
Orientuje się ktoś gdzie mogę obejrzeć 5 sezon wikingów (od 11 odc)?
Na Netflixie jest tylko 10 odcinków, w grę wchodzą zarówno płatne jak i darmowe serwisy. Byleby jakość była dobra. Oraz oczywiście napisy.
Google już sprawdzałem, nic zaufanego nie znalazłem :)
0
Ja u siebie mialem taki problem, kiedy kabelek albo od zasilania, albo VGA byl poluzowany w monitorze :)
0
Wracam o 1 w nocy po spotkaniu i dostaje poranny przegląd prasy... Kocham redakcję za to, że znaczynaja dzień już o 1 w nocy :D
0
Jeśli mam oglądać takie zaangażowanie jak parę miesięcy temu to ja podziękuję ;) 30 podań między środkowymi obrońcami i dzida do przodu, wolałbym oczy mikserem sobie wydłubać :D
0
Zabory byłyby już lepsze od, tfu, PiS'u, tfu, PO i jakiejkolwiek innej partii..
Człowiek nie chce wyjeżdżać za granicę, ale państwo robi wszystko, żeby do tego zmusić..
1
Kiedy ktoś Cię gasi ładnym punch'em, a Ty nie masz jak odpowiedzieć...
Nauczcie się ludzie przyjmowania dobrych żartów na klatę, kiedyś wam to wyjdzie na dobre
Pis joł