0

@Ilona_VeB ja to w życiu mam jedną zasadę : nie biegać xD

0

@EfCeBarca nie ma transmisji, tylko w hiszpańskiej telewizji

1

@barcanawieki dla pieska jak najbardziej, cieszy się jak głupi :3

2

@masq nieważne co mówią - ważne by mówili.
Typ w przerwach od wysyłania hajsow streamerkom by wypowiedziała jego imię wchodzi tutaj żeby coś o nim pogadali.

2

@Kwiatek67 nie przekonasz typa, nie wierzy w coś co nie jest sprawą wiary tylko badań. Pewnie nie wierzy też że liczba pi jest równa 3,14 tylko na kartkowkach pisał że jest równa 5

1

@Mario96w dałeś jej 365 dni by się zakochała xd

0

@clyde mylnie odebrany komentarz, sam uwielbiam kurczaka w śmietanie, zwłaszcza śmietana i zioła z makaronem

Ze współlokatorami tak często komentujemy nasze popisy kulinarne :D

0

@clyde pachnie jak g**no, a smakuje jeszcze lepiej :3

6

@RR a co stało na przeszkodzie by w klubowych biurach załatwić to na czas, a wiadomość publicznie wydać na koniec rozgrywek?
Szukacie byle luki żeby usprawiedliwić i wybielić fatalne zachowanie naszego zawodnika

To jest foch Messiego jak w reprezentacji. Próbuje się ratować ale jak widać nawet 3x drożsi prawnicy na których go stać nie byli w stanie nic zdziałać

77

@NaFazieHitman czuje się jak dziadek kiedy nowe osoby docierają do klasyków :v

1

Burdello bum bum

1

Przy odejściu do Messiego boli mnie dodatkowo fakt, że idzie do klubu z katarskim pieniędzmi

Osobiście nie trawie PSG i City ze względu na szejków. Dlatego to kolejny gwóźdź do tej trumny z pięknym rozdziałem :/

1

@elmayakos o to to, na siłę rasizm jest wpychany wszędzie, a to po prostu niekompetencja funkcjonariuszy, słabe szkolenie i brak badań psychologicznych.
Niewqzne jakie sa pobudki gliniarza, czy to niechęć do kogoś czy strach o swoje życie - to jest po prostu niekompetencja i tak powinno to być nazywane.

W efekcie wszędzie można podpiąć rasizm i ludzie to wykorzystuja

2

@Hubso Nie mówi się dzieciom że Św. Mikołaj nie istnieje :/

0

@ini_barca To już abstrahując od obecnej sytuacji i nawet zostawiając realia dajmy się ponieść fikcji.
Jest piłkarz, który staje się legendą klubu ze względu na osiągnięcia sportowe. Czy wybaczyłbyś mu i szanował tak samo mocno gdyby w jakiś sposób opluł klub, porzucił go w potrzebie albo zawiódł miliony, które w tej osobie widziały jedyny ratunek w tragicznej sytuacji?

Zaznacze ponownie, porzućmy Messiego z głowy w tym momencie. Chciałbym po prostu poszerzyć swoje horyzonty w postrzeganiu niektórych spraw

1

@Barca1922


chyba mówi o tym
@th@les potwierdzasz? ;)

0

@mekston może dlatego, że tamte osoby nie zostawiły swoich zespołów w kryzysie? Od kogoś takiego oczekujemy o wiele więcej

0

@ini_barca ale to że ktoś na jednym polu jest wybitny nie znaczy że nie moz być skrytykowany pod innym względem. Spójrz trochę szerzej

0

@mekston pokazał charakter zostawiając reprezentacje. Takie impulsy właśnie definiują osobę.
Będąc ikoną i chcąc ten status zachować trzeba zachowywać się jak ikona oraz ostoja w trudnych czasach

0

@njuerr takie posty jak Twój oczywiście, ten szereg argumentów z Twojej strony rozbawił mnie jak mecz z Bayernem

0

@ini_barca chcesz mi powiedzieć, że jest lepszym kapitanem niż trójka przeze mnie wymieniona?

9

Jak to powiedział Totti:
"Czy słyszałeś o kimś, kto zostawił swoją ubogą rodzinę dla bogatych obcych?"
Zastąpmy hajs sytuacją w klubie i mamy obraz Messiego.

Nie da się zapomnieć co zrobił, ale takiemu Maldiniemu, Buffonowi czy Tottiemu to mógłby kapitańskie buty czyścić.
Piłkarz wybitny, ale jako lider i kapitan już niestety nie.
Odchodząc z reprezentacji pokazał jak silna jest jego psychika.

W tej sytuacji, kiedy potrzebujemy prawdziwego lidera on wysyła FAX do klubowych biur. Nawet nie ma jaj się pofatygować i powiedzieć tego wprost.

Szacunku do niego jako piłkarza nie da się stracić. Ale jako do osoby niestety już tak.

1

Wyobrażacie sobie, aby np. taki Totti robił taki cyrk?
To jest lider zespołu, teraz potrzeba jaj i chwycenia sytuacji za pysk, a nie pozwalać spekulacjom się rozwijać. Wiadomo i tak, że zostanie, ale nie musi robic z tego medialnych przepychanek

5

@Kusco15 rasizm w czystej postaci. BLM to wirus zbierający żniwo większe niż corona

0

@TheMefju może Barca nie może sprzedać nikogo za dobre pieniądze, bo piłkarze zarabiają majątek, a jak nowy klub ma pokryć takie wyplaty to przy mniejszej kwocie transferu ma dodatkowe środki na spełnienie wymagań finansowych? :D

1

@DaPi to chyba rozchodzi się o brak sympatii do Neymara. Umiejetnosci mu nikt nie neguje, ale osobiście cieszę się że nie wygrał LM po cyrku z odejściem. I mam nadzieję, że nigdy nie wygra.

2

Finał finalem, ale że Dudka na mundial nie wzięli? :/

1

Nawet jeszcze nie przyszedł i już kontuzja
Przypadek? :V

1

Uuu aaaa Bayern

0

@karabast99 tradycją jest postawić średnia hawajska dla każdego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?