Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
10 lat temu tak wyglądał skład na puchar gampera :v
0
@Mesialdo87 wciąż nie na tyle wysoko by dosięgnąć jakiejkolwiek wrzutki w pole karne...
0
@TraperWWL przy tej ilości reklam powinny być środki na przeniesienie serwerów do chmury :v
4
Ten jeden komentator to kompletna kompromitacja, go się kompletnie słuchać nie da. Gdyby mógł to by całej ekipie Bayernu dzidy obrobił
1
Jeśli cuda się zdarzają to dziś jest ku temu świetna okazja
Czy byłby lepszy możliwy początek dla Xaviego niż taki powrót? :)
1
O mamo ale płacz... Każdy przecież zaczyna z czystą karta - dotyczy to też Roberto i zobaczymy jak wykorzysta swoją ostatnią szansę (chociaż też wolałbym aby się go pozbyć).
Jednak bardziej nie rozumiem narzekania na Busiego (w reprezentacji jest zupełnie innym zawodnikiem, dlaczego w klubie też ma nie wrócić do takiej dyspozycji - a wtedy każdy będzie zachwycony jaki to on dobry) oraz Dembele (po zmianie sztabu medycznego może gość wróci na boisko zamiast leżeć na łóżku szpitalnym - a mając przebłyski pokazywał na co go stać, gdzie taki zawodnik dla Xaviego jest bardzo ważny).
Każdy chciał nowego trenera, ale zawsze ktoś będzie niezadowolony bo trener nie prowadzi klubu według wizji kibica z kanapy.
Mamy nowy start, mamy nowe nadzieje. Może to będą błędne decyzje, a może udane.
Przekonajmy się najpierw zamiast na wstępie jak typowy Polak narzekać na wszystko :)
10
Niby emeryt, ale dwie kwestie:
- Z jego organizmem może dawać z siebie jeszcze wiele
- Na naszą kadrę (doświadczenie i umiejętności) to nadal wzmocnienie
Zobaczymy jak się sprawdzi :D
1
@Alustic Te, pan malkontent, idąc do łózka z kobietą też od razu mruczysz "ee tam, i tak mi nie stanie, ide spać"?
2
@FC1899Barca są dwa wyjaśnienia: jeden - fizyka czarnej dziury, dwa - czary
1
@koksik2700 łapka w górę za podzielenie się akcja, chętnie za miesiąc dołączę do ponownej wspólnej zrzutki :D
1
Plus taki, że z czystym sumieniem można anulować subskrypcje Canal+ dopóki trener się nie zmieni :>
0
@LioMessi10 nie rób sobie krzywdy i nie oglądaj tego..
0
@Tasak88 Tylko Real to Real, pytanie jeszcze jako wpływ miał na zespół Ramos - ten koleś mógł sam wszystkim napędzić morale w takim meczu, byleby tylko wygrać w odwiecznym rywalem :D
Niemniej szkoda, że oba zespoły w dołku, klasyk najbardziej elektryzuje gdy ogląda się pojedynek najlepszych patrząc kto zagra lepiej,a dziś raczej będzie pojedynek typo kto popelni mniej błędów :/
0
@Tasak88 Tylko jest drobna różnica - mental. Obawiam się, że oni są w stanie lepiej zmotywować się na taki mecz :/
1
Zaczynam odczuwać współczucie względem kibiców Realu przed jutrzejszym meczem.
Zdałem sobie sprawę co czuli przed meczami z Barcą Guardioli :v
0
@koksik12511
- czy to jakaś zorganizowana akcja?
- taka akcja żebyś dał piątaka
Poleciało, dzięki za cynk! :D
5
@inViNcibl3 rządzący i politycy są odzwierciedleniem ludzi, którzy na nich głosowali.
Ona jest kretynką, ale jeszcze glupsi są ludzie, którzy takim patałachom pozwalają się dostać tam gdzie są.
Nie pozdrawiam i nie zapraszam do dyskusji, bo trzeba iść zaraz spać by jutro mieć siły pracować na pensje dla tego typu kretynów oraz na zasiłki dla ich wyborców
0
@IronSanHybrid stabilne jak gra obronna Lengleta :v
4
@Andi18 w sumie racja, to tylko emocje, są zdenerwowani, kosa w płuco komuś obok na uspokojenie i jazda dalej.
Bydło i tyle, te butelki tym którzy rzucali to powinni im w odbyty powkładać, tfu na takich patusow
0
@tomek8756 nieważne jak dobrze znasz angielski - w momencie gdy przyjdzie Ci rozmawiać z Hindusem to choćbyś miał C1 to zwatpisz w swoje umiejętności :v
0
Czyli dowiedzieliśmy się, że Aguero jest dziewiątką, do tego równie niewiadomą co Dembele i w sumie cały nasz atak.
Wiemy że nic nie wiemy i zobaczymy.
Barcelona w pigułce w ostatnich latach :D
0
@Kismeth który piłkarz z tych, którzy zdecydowali się na obniżki rozwija jakkolwiek swoje umieętności? Cięcia są u weteranów
2
@Junngeas Słoń > reszta - trzymam się tej opinii od jego Chorych Melodii. Pomimo różnych sympatii mniejszych i większych to Wojtek jak dla mnie był zawsze es numero uno.
0
W kontekście Xavi'ego jako trenera:
Jak kadrowo na tle całej ligi prezentuje sie Al-Sadd? Jak wiemy jego klub spisuje się świetnie i zastanawiam się co Generał w sumie tam dokładnie działa.
Już pomijam różnicę pomiędzy Katarem a Europą, ale nie wiem jak to wygląda na jego własnym podwórku.
Czy to zespół bardziej kalibru Barcy Pepa, który kadrowo był wyśmienity i na papierze miał przewagę praktycznie nad każdym innym zespołem, czy może to coś bardziej w stylu Leicester zdobywającego tytuł mistrza ligi gdzie teoretycznie nie miał do tego ludzi?
Staram się lepiej zrozumieć sytuację Xaviego i jego osiągnięcia (skromne, ale jednak jakieś - nie zapominajmy, że Pep miał tylko doświadczenie z Barcą B gdzie to też nie było obycie na poziomie, który osiągnął), ale o lidze katarskiej wiem tyle co i o polskiej - czyli nic.
Jest może ktoś w temacie lepiej obeznany, kto podzieliłby się opinią? :D
0
@Mns21 sudoku ^^
0
Kiedy na twoim podwórku jest stypa i nic się nie dzieje więc zbierasz swoich znajomych i idziesz do sąsiada, z którym się nie lubisz od dziecka, bo tam jest więcej ludzi :D
5
"pokazanie się do rzutu z autu w 25. minucie" - naprawdę? Coś takiego ma wpływ na ocenę? Tak jak szanuję za świetną robotę przy pracy nad ocenami tak tutaj "zagranie" na miarę naszego obecnego zespołu - takie trochę 2/10.
Chyba, że Barca gra tak fatalnie, że nawet wyrzut z autu podchodzi pod sukces...
0
@FC1899Barca to nie Australia, tam mają wszystko do góry nogami przecież
0
@Murazor rozumie tyle samo co i ze świata piłki skoro chce Koemana pakować :v
1
@Bobo25 O tyle dobrze, że chociaż coś jest ze wszystkim w jednym miejscu :D
Cóż, wjeżdżamy na C+ i liczymy, że Barca sprawi iż człowiek nie będzie żałował :D