0

@Janas11224 hej, chcesz coś z Avonu?

1

@Zoker Nie ma dowodów na to, że Gomez wiedział o wymordowaniu Magów Ognia.

3

@El dominatore @Cholewiński3 spokojnie, BLM to tylko "Barça Licensing & Merchandising" :D

1

Nasi młodzi pomocnicy wraz z przyjściem Xavi'ego zyskali nie tylko wartościowego trenera (wszystko na to wskazuje na ten moment ;) ), ale też mają jeden z najlepszych możliwych wzorów do naśladowania.
Xavi na boisku był geniuszem, a teraz może przekazywać nie tylko wiedzę taktyczną, ale również typową dla pomocników, która pozwoli im jeszcze szybciej i lepiej się rozwinąć.
Taki przykład, co prawda już nie grający, ale wciąż będący jednym z wirtuozów środka pola może przynieść tym młodym chłopakom naprawdę świetlaną przyszłość :)

0

@Abominacja jasne, ale idąc dalej tym poziomem fantazji Musk mógłby przygotować już takie solidniejsze "zabawki" - skoro buduje rakiety mające lądować na Marsie to coś takiego to banal :v

0

@NaFazieHitman sądząc po tym, że SpaceX daje skrzyneczkę do odbioru internetu to szyfrowanie odbywa się na poziomie sprzętowym, także przy obecnej technologii jest bardzo mało prawdopodobne że zostanie złamane.
Ale to jak dalej sygnał będzie zabezpieczony to już kwestia tego kto używa :v

2



Ale wizja Ukraińskich partyzantów po upadku Kijowa uzbrojonych w miotacze od Muska byłaby przynajmniej ciekawa :v

0

@IronSanHybrid dobrze prawi, polać mu :D
Coraz mniej zaczynam współczuć ruskim, którzy podobno nie wiedzą po co tu są.
Ale ostrzelanie cywilów (nawet w schronie!), Niszczenie zabytków, naloty/ostrzały rakietowe.
Tego nie można pominąć, niech płacą krwią albo składają bron.

Ukraino, jak ty mi zaimponowalas

1

@kaamil1910 podobno to z 2014 - nie trafiłem na potwierdzenie, więcej było głosów że to jest stare nagranie

1

@Kgorecki2500 @Kredon Nexta i Łukasz Bok właśnie mam, najwięcej newsów wrzucają i nawet jak wpadnie coś nieprawdziwego to dementują/usuwają
Pozostałe chętnie sprawdzę, dzięki!

@Tomo1989 obadam, dzięki!

0

Polecacie jakieś rzetelne profile na Twitterze do śledzenia informacji z Ukrainy?
Mam parę, ale przy tej ilości dezinformacji chciałbym mieć więcej źródeł by łatwiej moc weryfikować doniesienia.

0

@Emhyr kiedy papież tańczy

3

Xavi to trochę Gepetto - z drewnianego Luuka w tamtym roku zrobił żywego chłopak w obecnym :v
Są na to dwa wyjaśnienia: jeden - fizyka czarnej dziury, dwa - czary

0

Ale Camp Boi wkurwione po tym potencjalnym faulu na Torresie xD

1

Tak jak wcześniej człowiek chciał by ten mecz trwał, tak teraz liczy minuty byle do końca... :/

0

@Nhyz kuurla, tyle to na dwie tury ciężko wytrzymać :v

0

@zeko0 może być jeszcze gorzej - być kibicem Realu xD

0

@kielon93 spokojnie w takim sensie, że strata głupiej bramki (o co przy naszej obronie nie trudno) nie będzie oznaczała remisu i ponownego otwarcia meczu. Oczywiście trzeba cisnąć dalej, a zwiększony margines błędu tylko to ułatwi :D

3

Serwerowe chomiki zapierdzielaja jak Traore na skrzydle, skoro strona dalej nie padła :D

0

Ta połowa jest iskierka nadziei, której cules brakowało od paru lat.
Wiadomo że to jeszcze nic nie znaczy, ale gdy człowiek pościł przez lata i w końcu dostanie talerz mięcha to będzie przeszczęśliwy :D

1

Najważniejsze że teraz są dwa gole przewagi - pozwoli to grać o wiele spokojniej i zyskac więcej pewności siebie

0

Alves z jakim spokojem gra, zwody balansem ciała, piłka przyklejona do nogi, inteligentne zagrania, jest tam gdzie trzeba dobrze się ustawiając.
W końcu mamy następcę Alvesa na PO :3

2

Traore ty byczq!

0

@SkyWalkerr dwa słowa o co chodzi? Nie widzę nic, w nie wiem nawet jak wygooglowac

0

10 lat temu tak wyglądał skład na puchar gampera :v

0

@Mesialdo87 wciąż nie na tyle wysoko by dosięgnąć jakiejkolwiek wrzutki w pole karne...

0

@TraperWWL przy tej ilości reklam powinny być środki na przeniesienie serwerów do chmury :v

4

Ten jeden komentator to kompletna kompromitacja, go się kompletnie słuchać nie da. Gdyby mógł to by całej ekipie Bayernu dzidy obrobił

1

Jeśli cuda się zdarzają to dziś jest ku temu świetna okazja
Czy byłby lepszy możliwy początek dla Xaviego niż taki powrót? :)

1

O mamo ale płacz... Każdy przecież zaczyna z czystą karta - dotyczy to też Roberto i zobaczymy jak wykorzysta swoją ostatnią szansę (chociaż też wolałbym aby się go pozbyć).
Jednak bardziej nie rozumiem narzekania na Busiego (w reprezentacji jest zupełnie innym zawodnikiem, dlaczego w klubie też ma nie wrócić do takiej dyspozycji - a wtedy każdy będzie zachwycony jaki to on dobry) oraz Dembele (po zmianie sztabu medycznego może gość wróci na boisko zamiast leżeć na łóżku szpitalnym - a mając przebłyski pokazywał na co go stać, gdzie taki zawodnik dla Xaviego jest bardzo ważny).
Każdy chciał nowego trenera, ale zawsze ktoś będzie niezadowolony bo trener nie prowadzi klubu według wizji kibica z kanapy.
Mamy nowy start, mamy nowe nadzieje. Może to będą błędne decyzje, a może udane.
Przekonajmy się najpierw zamiast na wstępie jak typowy Polak narzekać na wszystko :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?