Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Odpowiadając na Twoje pytanie: zależy jak bardzo. Tysiak przy cenie ogólnej tego sprzętu to nie tak dużo, tak samo jak różnica pomiędzy tymi procesorami (przynajmniej na papierze). Jak tysiak Ci finansowo nie robi takiej różnicy to na Twoim miejscu bym brał.
Mam też pytanie: udało Ci się zdobyć kartę w ludzkiej cenie? Czy dalej jest kaplica na rynku grafik?
Mój 8letni laptop już niedomaga, ale złożyć PCta to teraz masakra, przez co skłaniam się ku laptopowi.
5
Moderacja przy takich porażkach Barcelony cierpi podwójnie - nie dość, że drużyna zawaliła to jeszcze roboty więcej niż kiedykolwiek na La bombie :D
0
Aplikacja Canal+ na telefon - ktoś też ma cały czas błąd "upes_122" przy próbie odpalenia meczu?
Wcześniej działało, teraz zgon :/
W google nic nie ma
1
@Qtas właśnie zauważyłem że więcej osób jest chętnych chodzić na fuchy, ale na szczęście jest wystarczająco mienia dla każdego z nas :v
Przy okazji - chcesz kupić lusterka? Mamy akurat świeże na stanie :v
0
@PlsNotAtletico no tak, Xavi wolał wystawić Mingueze na prawej niż Lengleta na środku
0
Wpadłem na LaBambe zapytać czy tylko mi Viaplay tak słabo działa - po przeczytaniu kilku komentarzy już wiem że nie tylko mi XD
Co za gówno aplikacja, czy ktoś to tetował?
0
Jak źle musi być z Lengletem, że przegrywa nawet z Mingueza xD
0
@cris2706 nie musimy chodzić do zoo, zoo przyjdzie do nas :p
0
@POLAK12345 polscy kto? To my mamy takich? XD
0
@Hubsao prężenie muskułów HalaDzieci na LaRambli po wygraniu meczu przez Real
1
@GeneralXavi wtedy wygralbys 500.000 na mieszkanie w loterii Biedronki
1
@Hubsao Ameryka to sobie może łatwo się odciąć, oni są marginalnym rynkiem zbytu Rosji. Europa ma gorzej - odcięcie się będzie nas sporo kosztować.
Ale osobiście wolę mieć o połowę większe rachunki za cenę wolności względem tego zwierzęcego kraju
1
@Colon częstotliwość jest równoznaczna z drganiami, a energia jest powiązana z długością fali (czyli odwrotnością częstotliwości w przypadku fal)
Czyli w sumie o czym mam myśleć xd
3
@Transu96 gość przegrał pierwszy mecz 6:0, zapisało mu się i teraz chce od nowa, bo pewnie sędzia mu mecz ustawił
1
@Pawel13sz dwa dni człowiek żarł sałatki, a dziś w końcu dobierze się do mięska z grilla :D
Oby tylko w Niemczech nie zabrakło odpowiednich przypraw
0
@Kamiloza91 ciekawe gdzie byłby Benzyna gdyby nie Krystyna.
A tak serio to gość chyba gra sezon życia i na prawdę zastanawiam się czy wczesnej to Ronaldo go hamował czy dopiero teraz po prostu na swój peak formy
0
@zodiak_10 i tyle z przedłużenia kontraktu :v
0
@Nazio87 Jest gdzieś Dexter na streamingach? Z racji że wychodzi coś nowego z Dexterem to chcialem sobie przypomnieć ten serial, ale nigdzie znaleźć nie mogę. Zabawa w pirackie ściąganie, yerbanie się z napisami i podłączanie laptopa pod telewizor za każdym razem to już nie dla mnie xd
0
@Antimadridista_WR Dla nas to dobra wiadomość gdyby nie poleciał - osłabienie rywala i zwiększenie jego szans na odpadnięcie :>
2
Alemany działa po cichu i do tego wie co robi. Dyrekcja słucha opinii Xaviego, a Generał chce pozostania obrońcy.
Skoro media nie mają informacji to zapewne je tworzą - w końcu coś pisać muszą.
Do tej pory zarząd robił dobrą robotę i dają powody aby im ufać.
Dlatego dopóki nie będzie oficjalki to uznaję, że rozmowy trwają i jestem dobrej myśli.
Zapomnieliśmy już jak to jest gdy dyrekcja klubu robi coś czego media nie wiedzą ;)
0
@FCB24 lektor to największe zło, gdziekolwiek. Tylko napisy - a angielski tam jest na tyle prosty że się na nie mało patrzy, a jednak oryginalne teksty czasami są lepsze niż tłumaczone xd
1
@MesQueUnClub96 Sonda Voyager 1, wystrzelona w roku 1977, będąca najdalej znajdującym się obiektem stworzonym przez człowieka, oddalona jest obecnie o 155 AU (jednostek astronomicznych, 1AU = 150mln km), czyli 0.000015 lat świetlnych :>
4
@Transu96 zgłaszam to jako znęcanie się nad zwierzętami... :v
0
@Lionel_Messi10 a miało być takie super tajne XD
0
@KrychaFCB kto by chciał? Ale jak inaczej odłożyć minimum pół miliona w tym samym czasie płacąc blisko 2k miesięcznie za wynajem?
1
@Jakchcesz yup, patrzenie w kosmos to dosłownie patrzenie w przeszłość. Nawet gdyby nasze Słońce nagle zgasło/zniknęło (magia :v) to zauważylibyśmy to dopiero po ok. 8 minutach (tyle zajmuje fotonom pokonanie ok.150mln kilometrów)
0
@KrychaFCB co jest złego w kredycie na mieszkanie/dom xd
0
@Joe_Barbaro pewna biała kafejka? :V
2
Co powiedział Czesiu do dziennikarzy bo widzę wszyscy piszą o oraniu xd
3
@IronSanHybrid FameMMA to jak menel ubrany w garnitur - niby ładnie wygląda, ale to nadal menel xD