0

@Janas11224 Kadzidło trzeba odpalić, nick zobowiązuje :v

3

@Rust_Cohle Jesteś dla niego jak Goku ostatnio :v
A za śledzika w śmietanie to należy się nominacja do złotej piłki :D

2

@Kgorecki2500 Kevin po kolacji wjedzie z DisneyPlusa, szkoda czasu na reklamy :D

1

@MontelQ kiedy jeszcze mieszkałem w domu rodzinnym to alkoholu było zero w wigilię.
Natomiast odkąd mieszkam w innym mieście i jestesmy na świętach u mnie to po kolacji do oglądania Kevina pojawia się jakiś drink czy dwa - rodzaj alkoholu wedle uznania.
Więc oba fronty są dla mnie normalne :D

0

@Nano22 to wy wierzycie w księżyc? Obudźcie się w końcu....

0

@draxidox akurat wtedy sięgałem po piwo stojące trochę dalej, które skończyło tak jak piłka - wszędzie tylko nie u celu :D

1

@Dieselzor pszczoła nie będzie przekonywać muchy, że miód jest lepszy niż gówno :D

0

@VegetaPolska Smocze Kule już Cie nawet nie wskrzesza :/
Trzeba nameczanskie

0

@Janiama Ludzie chyba czepiają się dla czepiania. Tak jakby dodanie kogoś do znajomych na FB (gdzie jednak często dodaje się osoby, które się zna ale powierzchownie) było tak zobowiązujące jak małżeństwo :D
Usunięcie kogoś ze swojego grona/otoczenia albo zerwanie z kimś kontaktu, ponieważ ma poglądy czy wartości zupełnie inne niż moje własne to coś zupełnie normalnego.
Mamy wybór kogo chcemy mieć wokół. Tolerowanie to jedno, a chęć posiadania danej osoby w swoim gronie to drugie.
Wyborcę PiS będę tolerował i szanował jako człowieka, ale nie będę się z taką osobą bliżej przyjaźnić ani nie chce z nią przebywać prywatnie, bo ma zupełnie inne poglądy i wartości.
To coś złego wybierać ludzi których chcemy mieć wokół? :D

Ja to rozumiem, Ty to rozumiesz, ale widzę że sporo osób jest "przebudzona" i wymaga kochania każdego xD

1

@kuz a czy przypadkiem powodem jego odejścia nie było coś więcej niż tylko rola Supermana? ;)

0

@Marcelinho99 nic dziwnego że tam taka mała aktywność, skoro ludzie od czytania tych "mądrości" zostają śmiertelnie chorzy xd

0

@cris2706 Dno gościu, dno:)

1

@cris2706 zaczepiasz gościa, którego żona przebywa w szpitalu z widmem operacji.
Lecisz niżej niż kariera CRa

1

@Awtameok_Klana Jeśli Biblię to i Koran oraz inne święte księgi innych religii. Czemu dyskryminować?

2

@Bartek1817 Ruch tam taki jak na ulicach gdy zima zaskoczy kierowcow.
Zakładają później zimówki i przyjeżdżają na La Ramble xD

1

@Kgorecki2500 jak fantasy i trochę science-fiction (z fajnymi nutami realizmu) to polecę trochę klasykiem - Pan Lodowego Ogrodu.
Tak jak nie czytam książek za bardzo, tak ten tytuł mnie pochłonął w całości...

3

@Coutinho007 Czesio to do call center, potrafi wykonywać telefony hurtowo :v

0

@takisobiektos nikt gorszy niż Lahoz już nie będzie :v

0

Przy ostatnich zadymach wokół polskiej piłki, na głośnikach nie może zabraknąć tej nutki:


Lej mi pół - Antek
:D

0

@Ogorinho1974 i miliony na minusie :D

0

@Ogorinho1974 otworzyłeś furtkę to przyszedłem w odwiedziny, ot taki urok internetu ;)
Gdyby Twój kupon był średni to też byś nie przykuł mojej uwagi, więc to bardziej komplement niż obelga ;)
Więcej dystansu, powaga zabija powoli :D

0

@Ogorinho1974 uuu, komuś wjechałem na ambicje xD
Jak chwalisz się publicznie to nie licz na to że dostaniesz tylko poklask - to jest internet, ludzie będą z Ciebie żartować ;)

8

Pamięta ktoś może, czy po sukcesach w siatkówce czy piłce ręcznej były premie od (tfu) premiera (tfu)?
Nie kojarzę za bardzo, ale jeśli faktycznie nie to niesmak w polskim sporcie powinien być jeszcze większy :)

1

@AmigoBlancos już nie, teraz są eksperci od wojny oraz ekonomii. Eksperci medyczni poszli do jaskiń kiedy skończył się Covid

0

@Ogorinho1974 już tylko 2500zl na minusie? :D

1

@Criss18Barca "teraz będę pajacowal jeszcze bardziej"
Ktoś pali głupa, tak to przeszkadza? XD
Mnie to też nie bawi, więc to omijam, niech się chłopaki bawią.
Gdyby nie pocisk od @FCB_dimiC do Ciebie bym nawet tego posta nie zauważył.
Żyj i daj żyć, a nie kij nabity w Twoja rzyć xd

3

@Uukasz_93 inflacja szaleje, TVP dostaje prawie 3mld, teraz piłkarzom kilkadziesiąt mln za nic.
Co za ******** rząd XD

2

@Nano22 że Neymar w lato już na pewno wróci

2

@koksik2700 ale może to zdjęcie nie było robione z rana tylko wieczorem? :V

1

Zbyt mało informacji aby przyjąć konkretne stanowisko, ale wystarczająco aby podnieść kurz.
Pytanie gdzie lexy prawda :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?