0

@KrychaFCB Na chrome ledwie jedna reklama na dzień dobry, a później już długo nic.

5

@Rewolucja123 A mógł strzelić gonga w twarz. Ale na parkingu.

1

@Sulimo jak za darmo to uczciwa cena

1

@zodiak_10 zdania ekspertów są podzielone xD

0

@TheNekro94 Zrobiłbys sobie spacer w zimne, deszczowe popołudnie w Stoke to byś dopiero zrozumiał co to wysiłek

2

Ślimak może spać do 3 lat jeśli w jego środowisku nie ma wystarczająco dużo wilgotności.

2

@QQL5 w biurze w majówkę? :O
Brzmi jak łamanie jakiejś konwencji :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Comfortable_ Porzuciłem ligę kupę lat temu, a wtedy Rekkles był moim jednym z ulubionych ADC. Nie sądziłem, że gość dalej gra xD
Akurat zmiana roli na bot lane to jeszcze pół biedy.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Przyjdzie nauczyciel cały na biało, każe podać sobie ręce i na tym zakończy swoją pedagogikę xD

0

@Kz1234 fryzura

0

@Niente oo, to dobre wieści :D
Trzeba potwierdzić plotkę, ale nadzieja na sprawiedliwość się tli :D

2

Mijają tygodnie, a przestępca Valverde dalej bez konsekwencji pobicia chłopa na parkingu :/

1

@Chucky ósma liga mistrzów!

0

@Sensible bez pływających ekskrementów nie poznałem tej rzeki :/
Dajcie jakiegoś srającego hindusa na środku dla lepszego efektu

1

@DonCarletto ale niektórym się naprawdę należy, bo np mają chorom curke

0

@DonCarletto No właśnie też zależy, bo można wygrać kiedy się nie należy. W końcówce z jakiegoś spalonego albo wymyślonego karnego czy cuś

0

@MesQueUnClub96 kolega mówił, że masturbacja pomaga na katar. Inny kolega to potwierdza.

0

@Culers i ten dylemat czy posłuchać majstra, czy podpieprzyc go do jego syna, który jest szefem i Ci płaci, a nie lubi jak jego ojciec chleje w robocie i nie chcesz przykładać do tego ręki ani odchodzić z placu budowy. Ale jednak to majster dowodzi na placu i trzeba go słuchać.
#pieklopomocnika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@takisobiektos widzę ostatnio sporo o tym piszecie. Już od dłuższego czasu nie śledzę esportu, przyblizylbys w skrócie jak się prezentują w ostatnich latach Polacy w CS: GO? Rozumiem, że 9ine to jakiś czarny koń?

Bez zmian tylko jedno. Izak na komentarzu :D

1

@bartas97 oby przegrali :)

1

@MesQueUnClub96 potwierdzam, tyle wystarczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rust_Cohle jeśli oglądałeś "Oszukać przeznaczenie" to wiesz, że los Twojego telefonu jest już przesądzony :/

2

@Explode Typowy trash-talk, aby wyprowadzić z równowagi. Granice są, oczywiście - jednak jej przekroczenie świadczy źle o autorze, a nie o odbiorcy. Przywiązywać uwagę do zdania jakiegoś losowego człowieka, który nic nie znaczy dla danej osoby? Rozumiem gdyby coś ostrego powiedział ktoś kogo się szanuje albo ktoś bliski - takie słowa maja moc. Ale ktoś obcy? :D

0

Tyle osób jest chętnych do rękoczynów za słowa innej osoby. Czy nikt nie przejmuje się smrodem w papierach po pobiciu? :D
Niby za przekroczenie granicy mogłyby puścić nerwy, ale czy byłoby to warte potencjalnych problemów?
Nie wiem czy bym chciał sobie pogorszyć życie przez jakiegoś wafla, który gada głupoty tylko po to, żeby podnieść ciśnienie. Czyny mają swoje konsekwencje , ale za słowa o wiele trudniej dostac wyrok

1

@MateuszDoniec Nie wiem czy w tym sajgonie komentarzy o różnej wartości merytorycznej zauważysz mój, ale nie sposób nie podziękować za ciekawy artykuł o zdaniu odmiennym niż większości (w tym moje). Poruszyłeś sporo zagadnień, które taki niedzielny kibic jak ja nie zauważył, a jednak są istotne pod kątem powrotu Leo. Troszkę mnie to skłoniło do ponownej refleksji nad "za i przeciw".
Dobra robota! Tyle chciałem :)

0

@rogal478 poziom tej wypowiedzi jest równy jej gramatyce. Wstyd tak pisać :/

0

@Deathwing112 jak zamiast w euro dasz w złotówkach to wchodzę w to

0

@Emhyr to tak nie macie przez cały rok?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?