0

Komentarz usunięty

0

@IronSanHybrid zasłużenie, szkoda że w kasku :/

0

@Chucky reprezentacja już po zgrupowaniu, kolejne za kilka miesięcy dopiero

0

@Fabik87 w świecie zwierząt poświęcenie potomka dla własnego bezpieczeństwa występuje.
Ludzie z tego wyszli, rozwinęli się.

Tak więc madka świętuje i jej podobni wiwatują :)
Widać jak im zależy na zmianach, a jak zależy na rozróbach bez konsekwencji .

BLM, Francja, czy inne temu podobne. Zezwierzęcenie tych "ludzi" pcha ich do instynktów, do tego wizja braku konsekwencji i organizują sobie małpie figle.

Człowiek w Europie zachowuje się lepiej jako członek społeczeństwa i mamy rozwinięty kontynent.
W Afryce czy na bliskim wschodzie zachowują sie jak się zachowuja, a ich kraje to oddają :)

3

@Deviler im bardziej chcesz żeby coś zniknęło z internetu tym bardziej się to zakorzeni.
Przypadek Beyonce chociażby (czy jakiejś innej gwiazdki), która chciała by zdjęcie zostało usunięte z internetu. Chyba kupa hajsu i prawników poszła w ruch. Efekt ? Zdjęcie do tej pory wraca i internet pamięta .

1

@hayek jeśli jedno i drugie będą robić na tym samym poziomie co robią politykę to chyba już wolę samoobsługę, bo na kontuzji się by skończyło XD

1

@LionelM95 więc patus na swoim miejscu wylądował, całując podłogę. Z reszta robi to samo co w Warsaw Whore - leży na ziemi odcięty XD

5

@Toretto tak, to jest znany problem i znany od podszewki.
Przestrzeń magazynowa ze względu na dodatkowe koszta nie jest tworzona intencjonalnie, aby ciąć koszty. Później sklep robi za magazyn.
Użyj google, poczytaj, później dopiero zarzucaj ludziom, że nie znają tematu gdzie miałeś to na wyciągnięcie ręki. Ale byłeś leniwy by sprawdzić i głodny wrażeń żeby się przyczepić :)

4

@marcin62 jak zdjęcie przygotowują godzinami, pakując tam chemię zamiast żywności żeby wyglądało to wiesz.. xD

1

@John_Doe wstęp: moja wypowiedź nie zawiera mojej opinii w tym temacie!
Ideologia patologii, siedzenia za zasiłkach, braku ambicji i bycia marginesem społecznym jest inna alternatywa dla tych dzieci (nie mówię o domu z rodzicami trans ani pokemon, mówię o homoseksualistach tylko).
Czy to byłoby gorsze? Odpowiedz prosta nie jest, co już skłania do namysłu.
Powtarzam - moja opinia na ten temat nie jest zawarta w komentarzu. Wypowiedź ma na celu pokazanie stanowiska w opozycji do Twojego :p

0

@MateuszGotowka99 jeśli 99 to Twój rocznik to nie mam wytlumaczenia. Jesteś w kwiecie wieku :D
30stka się zbliży to i częściej powitasz kaca i ciężkie życie po alko xd
A tak to trafiłeś na gorszy dzień, czasami po 2-3 piwkach wieczorem do filmu/meczu człowiek czuje się jakby pół litra zrobił :|

0

@kamyk_23 na pewno więcej niż 4

0

@Peciak w astronomii w języku kolokwialnym do rozmiaru obiektu często odnosi się per "duży/większy" mając na myśli masę.
Będąc skrupulatnym masz rację, ale wtedy byś musiał poprawiać wielu fizyków używających takich określeń w programach popularnonaukowych :D

1

@Pawlak1992 @darek60 oraz największy potencjał na środku obrony w tamtym czasie. Nie zapominajmy ;)

1

@bartas97 może pliki są tylko do odczytu i nie masz uprawnień do edycji?
Jeśli w inny sposób możesz je edytować to być może przy logowaniu zawodzi autoryzacja - jesteś autentykowany, ale jakaś rola nie jest zaczytywana.
Jeśli pliki mają ustawiony poprawny dostęp to bym poczekał i spróbował później - zwłaszcza że to piątek popołudnie, może coś działają z serwerami.

0

@Medium zwierzęta, tego ludźmi nazwać nie mozna. No ale cóż, w stadzie małpy się radują.

0

W Segunda tbędą mieli tyle widzow, że przez cały sezon stadion będzie jak zamkniety xD

0

@Zoker panie, ja w Polsce mieszkam, godności nigdy nie posmakowalem :/

2

@Rastafarnianin jaki to jest rak, miliardy ładowane na coś takiego XD
Śliny brakuje, nie nadążam pluć na nich :/

0

@Inko ja bym nie chciał, Ty byś nie chciał.
Ale wyobraź sobie, że takim pseudo gwiazdkom internetu za zwiększenie ilości followersow czy wyświetleń nie będzie miało znaczenia czy to pozytywny rozgłos czy negatywny. Grunt by było więcej.
Jak to działa na dłużej? Nie wiem, ale się domyślam.
Było pełno takich scenariuszy, więc może to nie reguła, ale też nie zdarza się to na tyle rzadko by to pomijać.

0

@Inko wiesz, że niewazne co mówią, grunt by mówili?

0

Rozpoczynamy bakacje!
Szkoda tylko, że w robocie tego nie chcą uznać :/

1

@kubix05 rozpoczynamy bakacje

1

@Tasde jak zabiorą nam gotówkę to jak później kupić narkotyki u dilera? :/

0

@JordiAlbion same negatywne głosy to słaba próbka badawcza, wypowiedzi przesiąknięte są subiektywizmem. Z takich dyskusji ciężko cokolwiek wynieść z perspektywy czytelnika chcącego poszerzyć swoją wiedzę w jakikolwiek sposób (tak, są lepsze sposoby na zdobywanie wiedzy, ale dyskusje to również jeden z nich).
Ktoś nie jest swój i nie myśli jak ja - hurr durr, co Ty robisz XD

0

@arasz1819 no i tak wyglądają opcje... stąd mój problem i dylemat.
PiS/PO - byliśmy tu, nie sprawdziło się.
Konfa - nowy wiatr, jakaś potencjalna odmiana, ale dużo wypowiedzi ich polityków mi się nie podoba, do tego nie mam pewności czy teraz gadają jedno, w później będzie jak z każdym innym
Lewica - chyba wszyscy widzimy chaos jaki Lewica sieje, z lewą stroną w dużym stopniu się też nie zgadzam (ale i w pewnym zgadzam.. jednak na nie jest więcej niż na tak)
Pozostałe: brzmią trochę jak byty orbitalne, które dokleja się tam gdzie wiatr powieje (Kukiz). Do tego z perspektywy jakiegokolwiek wpływu na politykę, te partie z kilkoma % i tak się z kimś zbrataja i będą głosować jak pan powie (czy tak to wygląda na pewno? Domyślam się tylko)
Także tak, najchętniej bym nie zagłosował na nikogo, ale to też jest zły wybór.
Mam nadzieję, że trochę przyblizylem powody swojego dylematu. Chciałbym podjąć świadomy, dobry wybór którego nie będę się wstydził, ale chyba się zgodzisz że proste zadanie to nie jest :D

0

@Rust_Cohle kusisz

2

@arasz1819 To poleciałes teraz.
Napisałem, że Konta to mój obecny faworyt. Dlaczego to faworyt? Bo reszta wygląda jeszcze gorzej...
Czy mogę zmienić zdanie? Jasne, im bliżej wyborów tym więcej będzie się działo i być może wiele się zmieni.
Ale nazywanie mnie betonem i fanatykiem? Chyba z automatu przybiles mi łatkę, bo pochylam się na ten moment ku konfie.

0

@Bykunn tylko ten program to to samo co gadanie przed kamerami - jedno na papierze, a drugie w rzeczywistości. Na ideal nie czekam, wciąż szukam tego "najmniejszego" zla.
Liczę że im bliżej wyborów tym klarowniej zacznie się robić.

0

Jak czytam LaBambe to wszędzie krzyczą na kogo nie głosować.
To ja zapytam - na kogo zagłosować?
Mało się znam na polityce, mało śledzę debat, nie jestem do końca na bieżąco.
Co jest tym mniejszym złem? :D
PO, PiS - ta sama pieśń od lat, więc pora coś zmienić.
Konfa - wielka niewiadoma, mój faworyt niby, ale "z braku laku to i kit dobry"
Lewica - bez komentarza
Inne twory jak Holownia to do pominięcia jak wiemy.

Więc pytanie - co robić, skoro wszystko źle? :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?