Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1922 Jeśli ja zdobyłem 9/10 (tylko kapitulacja Niemiec była zła odpowiedzią), to znaczy że ten quiz jest dla jakichś ludzi specjalnych XD
100% podstawowa wiedza, którą posiada się śpiąć na lekcjach historii (tylko tam chyba nawet nie udało się dotrzeć do tego okresu, nie pamiętam XD)
0
@bartekvisca tyle mu tylko zostało, wyciąga z kariery i popularności ostatnie krople.
A to że freak fajty to patologia to inna kwestia. Dzisiaj hajs to hajs, nieważne jaki :|
6
@Pawel13sz bo się pobujal trochę do klipu promocyjnego? Już tak nie srajcie żarem z byle powodu...
34
@Kondziubarca a jest sens tworzyć dodatkowa presję na zawodnikach wypowiedziami, z których bije zbyt duża pewność siebie?
Gadanie to jedno, skupmy się przede wszystkim na jego wynikach i na tej podstawie go ocenimy za pół roku ;)
2
@kynio302 Kukiz sprzedaje się bardziej niż laski z OnlyFans XD
0
@Firestone wyleczony, więc może dalej drzec :D
0
@draxidox ale Ciebie tutaj hejtuja za niechęć do dzieci xd
Chyba, że im o formę, nie o przekaz chodzi.
Sam też nie lubię dzieci, nie będę ich miał (podzielamy zdanie z partnerką), nie wzbudzają we mnie radości i staram się unikać miejsc gdzie są.
Mam 30 lat prawie, może mi się coś jeszcze odwidzi magicznie - tego nie wiem. Wiem tylko jak odbieram to teraz.
Częściej jednak niż dzieci irytują mnie rodzice, którzy nie potrafią wychować dzieciaka i taki wtedy zachowuje się nagannie. Jednak to jak ze zwierzakiem - to wina osoby odpowiedzialnej za wychowanie , a nie hałaśliwego bytu.
3
@Michu94 Ale ja przeczytałem to u @barcanawieki i mu dałem herba. Kolego :)
0
@Rl9k1nG Komes - kocham ich ciemne piwka.
A z lagerow koncernowych typu żubr, bóbr, ku*wa łoś, Lech, tyskie, Warka, Żywiec, etc to wszystko praktycznie jedno i to samo xd Jakoś smakuje to co w zielonych butelkach (poza Lechem ) - Perła, Łomża .
Ale ostatnio przy wspominaniu czasów studenckich zakręciły się Czarne Szmaty - Specjale xD I nawet dało się pić xd
1
A ta oficjalka z Mbappe w Realu to się opóźnia przez fax czy jak?
0
@bulo zdąrzyła? XDD
0
@norbi77 nie sądzę, by wybierali jakieś fejkowe źródła - jeśli takie były to chciałbym abyś wskazał o którym mówisz.
Wrzucali to co działo się w mediach. Tyle.
Lepsza całkowita cisza i dwa posty dziennie na stronę?
Też nie lubię tych aktualizacji, ale nie jestem zły na moderację tylko na te chore media, że publikują ciągle odmienne stanowiska.
Ich trzeba hejtowac, nie redakcję. W tym wypadku oczywiście ;)
0
@MOLESTA @cules100pro zdania ekspertów są podzielone
0
@talizmo nie pij już :/
0
@macio_944 Twoj nick kojarzy się tylko z jednym - hejtem na Konfe i lizaniem jajek tuskowi.
Koledzy wyżej mają rację, jesteś jednym z najbardziej upolitycznionych bambowiczow ;)
Coś tam jeszcze piszesz, tak - ale mówię tylko co widać najbardziej dla szarego usera jak ja ;)
0
@koksik2700 na wszystkich - czyli głos nieważny :)
Iść trzeba, ale wszystko to taki rak, że wybór jest tylko iluzja.
0
@BeziteX to że się jest w pracy nie znaczy że się pracuje xD
1
Iks de.
Niech to okienko się kończy, bo tego czytać się nie da :/
Here we go, a jeszcze się okaże że nikt nie przyjdzie xD
0
@bartekvisca pewnie przyjdzie 2 minuty po zamknieciu okienka przez opoznienia na faxie :v
0
@MadafakinGuy zaciekawiles mnie, lab herba, obejrzę sobie do kawki.
0
@Emhyr jeśli to nie troll to mam nadzieję, że ci ludzie będą na starość żyć w nędzy, w głodzie, chłodzie I będą liczyć na jak najszybszy koniec na tym łez padole. Amen.
1
@FutbolFan no i cóż, tym bardziej Rubiales jest kretynem, że poleci za coś takiego XD
To, że ta laska jest jednak jeb***ta to swoją drogą, bo jednak Rubi zasłużył na dymisję za coś takiego. Nie całuje się "podwładnych" w usta i koniec, do tego w miejscu publicznym.
Ale to, że jej i jej koleżankom się to podobało tym bardziej tworzy bekę z Rubialesa, który dał się tak porobić swojej konkurencji XD
Hiszpania to jednak stan umysłu...
1
Pieniądz to pieniądz, widać że dla LaLiga ilość krwi na banknotach nie gra roli.
No ale cóż, dzisiaj tylko hajs się liczy. Umowy, sponsorzy, PR.
Grunt by być poprawnym politycznie, przyjmować nielegalnych imigrantów i dac się walić na każdy sposób na jaki powiedzą.
Rosjanie powinni być piętnowani na każdym kroku, odpowiedzialność zbiorowa (niby to coś złego, ale od dziecka w szkole nas uczą, że tak to wygląda więc niech tka będzie).
Ten świat zasługuje by spłonąć w globalnym ociepleniu, reset dla planety i jazda wszechświecie dalej
1
@Toretto ja mam ten, kupiło go również 3 albo 4 znajomych. Każdy z nas pracuje przy komputerze.
Każdy sobie chwali i poleca dalej :D
https://allegro.pl/oferta/fotel-ergonomiczny-angel-biurowy-obrotowy-europa-13828105174
W przedziale do 1000zl lepszego nic nie znalazłem :/
0
@agaFCB pyszne.pl
1
@ranger3120 my to chyba lubimy;)
0
@norbi77 Norberty to jednak dziwne jednostki :|
Kto z dwójki Ty/Mentzen jest bardziej nienormalny? On stojąc w deszczu, czy Ty mając problem, że on stoi w deszczu? XD
Problemy 1. świata
0
@korn234 jeśli mowa o odzywaniu się to polecam Tobie przestać się odzywać dopóki nie ogarniesz podstaw ortografii, której uczą dzieci w podstawówce.
"Doluz", litości....
0
@tadzik447 a oliwa czostkowa podchodzi pod sos? xD
0
@Comentateiro mówi, że nie pozwolą sobie, aby byle śmieć ich okradał i groził młotkiem :D
Dobry przykład dla kolejnych dindu-nuffin.