Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Ghostface nic dziwnego, nauczyciel lub budowlaniec dostaje w nagrodę więzienie. Ksiądz dostaje inna parafie i nowe ofiary. Ręką rękę myje w tej mafii
0
@AbelKabel i kolejna egzageracja.
Nie dociera do Ciebie to napiszę wprost - Twój żart brzmi jak "hehe, porucham", więc zacząłem wątpić czy na pewno nie jesteś dzieckiem. Resztę teorii dopisałes sam.
1
@AbelKabel czemu ze mną krucho? To nie ja wyciągam życie intymne na forum :D
Liczyłem, że takie pytania Ciebie trochę uzmysłowią, że to trochę za dużo informacji jak na forum publiczne, no ale jednak nie jak widać :D
No offence, po prostu uznaje takie tematy za zarezerwowane dla mnie i mojej lepszej połówki. Ale rozumiem, że inni potrafia być bardziej otwarci. Tylko nie zawsze każdy chce tego słuchać :p
2
@AbelKabel a gdzie będziesz gryzł? I co będziecie mieli na sobie? W jakiej pozycji to lubicie? Odpalacie światło? Próbowaliście już wyjścia jako wejscia? Używacie zabawek? Jak się zabezpieczacie? Nagrywacie siebie?
Zaprosiłeś do dyskusji na ten temat to nie wstydź się, opowiadaj ;)
0
@BordowyPtak poczułem się stary. 201 to był sport,a na 800 były czaty po 1,22zl za wiadomość. Jeszcze przed podniesieniem VAT do 23% xD
14
Pora przypomnieć sobie klasyka
Mecz Polska - Brazylia.
Piłkarze Brazylii wchodzą do szatni.
Patrzą, a tam tylko jedna koszulka - dla Ronaldinho.
No to mówią mu:
- Ronaldinho, dobra będziesz grał sam.
Reszta drużyny poszła do pubu na piwo.
Ronaldinho sam bez bramkarza nieźle się spisuje.
Reszta drużyny w pubie po jakimś czasie włącza telegazetę, żeby zobaczyć, jaki wynik.
A tam: 0:1 (34` Ronaldinho).
No to się cieszą.
Jakiś czas później patrzą, a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83` Rasiak).
Następnego dnia spotykają się z Ronaldinho i pytają:
- Ej, stary, czemu strzelili ci bramkę? Przecież tak dobrze ci szło?
- No wiecie panowie - odpowiada Ronaldinho - w 46` dostałem czerwoną kartkę
0
@tomek8756 i to są osoby, które powinny być sławne. Ale gdyby nie Ty to bym się o gościu nie dowiedział... gdzie są media ja się pytam...
2
@macio_944 to Wy wierzycie w Księżyc? :v
0
@marcin62 tylko czy samobojstwo nie jest przypadkiem grzechem ciężkim? A to ma wydźwięk właśnie w tym kontekście XD
0
@Janas11224 zgodzę się, ale z naciskiem, że nie wszystkie, a większość uczelni i ich kierunków to żart. Nie chodzi o to, że taka psychologia to dupny kierunek, bo na pewno na kilku uczelniach kształcą bardzo dobrych psychologów. To samo może być z daną uczelnia - większość kierunków może być dupna, ale kilka będzie wybitnych na skalę kraju (chociażby moja uczelnia, przynajmniej kilka lat temu weterynaria uchodziła za jedną z lepszych w kraju, gdzie spora ilość pozostałych kierunków przepuszczała kompletnych debili. W tym łącznie moja informatyka, edukacyjnie zmarnowane 3.5 roku).
Dlatego bardziej powiedziałbym, że edukacja wyższa powinna po prostu przejść reformę i wykształcenie wyższe powinno wrócić do swojego dawnego blasku, którym dumnie można było się chwalić. No ale wtedy będzie mniej pieniążków :(
0
@Borneo mógłbyś pisać stosując interpunkcję, poprawną gramatykę oraz nie robić kilku literówek w co drugim zdaniu? To jest nieczytelne i mam wrażenie, że widzę wypowiedź mojego 10-letniego chrześniaka . Nie psuj dyskusji.
1
@MNSbEstEver też jestem niezdecydowanym wyborca i wciąż zastanawiam się co zrobić, więc może podpowiesz co takiego postuluje KO? Mają oni coś co powtarzają od lat i faktycznie się będą tego trzymac? Czy w zależności co powie partia rządząca to oni powiedzą odwrotnie?
Dla mnie oni też są hipokrytami, którzy jedyne co gadają to odsunąć PiS od władzy. Trochę mało . Tym bardziej, że oni już byli i też było źle (nie mówię czy lepiej czy gorzej niż teraz, ale też były afery i były dymy, więc było po prostu źle), więc dlaczego teraz ma być dobrze?
Chyba że coś przeoczyłem, w tym ścieku gadania każdej partii ciężko się odnaleźć, jedni albo żartują, albo nie słyszeli o wypowiedziach albo zmieniają zdanie częściej niż majtki xd
1
@Tasde dobrze, że nastawiasz sie na taki scenariusz, bo jeśli jesteś z młodszego pokolenia to o emeryturach będziemy rozmawiać w kontekście historycznym co najwyżej XD
5
@hayek Aż dziwne, że wybrał USA zamiast Niemiec, to przecież kraj bliższy sercu jego guru xD
5
@Cochise ta zbiorowa niechęć starego układu względem Konfy dodatkowo zachęca do pochylenia się nad tą opcją (w moim wypadku). Na pewno nie robią tego dla dobra kraju tylko dla swoich interesów, więc coś to znaczy :D
10
@Kazragore za oceanem nie słychać wszystkiego co się u nas dzieje xd
1
@MesQueUnClub_87 Maxy jeśli są dalej tak wygodne jak były zanim przerzuciłem się na New Balance :D
0
@zodiak_10 niebo jest niebieskie
1
@Crystal37 www.google.com
Jest na samym poczatku, nie ma co weryfikować i sprawdzać, odpalasz I klikasz.
50zl się należy
0
@R-Dinho no właśnie opcje są dwie: albo skończony kretyn, albo inteligentny gościu, który wie dokładnie co robi. Pierwszy scenariusz mi nie do końca pasuje, bo patusy nie znają granic w swoim zachowaniu, a Jaszczur jednak z tego co trafiam na urywki to od zawsze jest taki sam.
@Kozinho. Masz może jakieś źródło, gdzie mogę doczytać/posłuchać więcej? Ciekawość mnie żre.
Dlaczego nie poszukam sam? Weryfikacja jakości materiałów z obszaru, którego całkowicie nie znam jest dość trudna, dlatego polecenie kogoś znającego temat na pewno ułatwi zgłębienie tematu.
Też mógłbyś mnie w CH zrobić, no ale czasami kredyt zaufania trzeba dać :D
0
@FutbolFan czarnuchów (nazwa intencjonalna, czarnoskórymi mogę nazwać jednostki zachowujące się w sposób cywilizowany) nawet policja boi się dotykać, a zwykły obywatel miałby się odważyć? USA zbiera swoje żniwo dmuchania i chuchania na kryminalne mniejszości. Niech dalej wypierają fakt 13/50 :v
0
@hayek a w menu kuchni POPiS mamy co? Gruz ze ścian? Czy robaki? :D
Możemy tak się gównem rzucać na lewo i prawo. Nie moglibyśmy tego wzajemnego hejtu względem siebie ukierunkować na tych, którzy nas dzielą i mają interes w tym, że nie jednoczymy się?
Dziel i rządź ma się wciąż dobrze i świadomie na to pozwalamy...
0
@hayek wyglądasz jakbyś znał temat. Szczere pytanko: gdzie mogę dowiedzieć się więcej o Jaszczurze? Bo to kuffa typ fenomen, jeden z lepszych trolli. Chciałbym trochę bardziej poznać typa i zrozumieć co i dlaczego robi xD
5
@macio_944 lepiej niech nie próbuje zaprzeczać. Buzz Aldrin pewnemu księżycosceptykowi sprzedał potężnego strzała w pysk. Każdy spiskowiec powinien takiego dostać :D
0
@Rewolucja123 AI, już dyskutował ktoś na ten temat więc wiem co powiedzieli experci La bamby :v
14
OK, być może w samej Hiszpanii jest to wydarzenie głośniejsze niż WTC (może, zakładam że skoro to jest inny kraj na innym kontynencie to mogłoby tak być), ale nawet gdyby tak było to co to jest za porównanie.... Dziś rocznica, więc może stąd, ale nawet jak rozumiem co nim kierowało używając tego porównania to trzeba być Tebasem (od teraz jest to nowa inwektywa), aby to zrobić. Gość definiuje nowy poziom tego jak nisko można upaść...
Pewnych rzeczy się po prostu nie wyciąga.... z szacunku do ludzi tym dotkniętych jak i z szacunku do siebie...
2
@kubix05 jeden z lepszych przedmiotów szkolnych
0
@Emhyr aa, w takim razie mi ich nie szkoda xD
0
@Destroyer_of_Worlds a jego ulubioną rybką jest pewnie filet :v
0
@Emhyr kadrowicze do spółki z pzpn powinni robić zrzute i faktycznie oddać hajs tym ludziom. To byłby fajny krok ku poprawie relacji:D