1

Według mnie na marszu było co najmniej 40 osób

3

@Barcasub i mam, i ściągam. Wyobraź sobie, że mając Netflix, Disney, Prime, HBO, skyshow są filmy/seriale, które trzeba ściągać albo płacić dodatkowo za wypożyczenie...
Niedługo Netflix idzie out, bo przy tej cenie mam wszystkie inne subskrybcje razem....
Zatoka piratów wciąż jest odwiedzana, do tego coraz częściej.

0

@LM10GOAT korepetycje z piłki noznej? Nie słyszałem o takich :v

2

@ranger3120 z Ak47. Miał kilka świetnych kawałków jak "Ostrożności nigdy dosyć" czy "Droga do piekła". Aż szkoda, że taki odklejony :/

1

@DonMatteo901 ponad połowa głosujących wybierze popis, zasługujemy aby nas ebac po całości kolejne 4, 8 czy 20 lat...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@prokofiew wolę random sorta :v

0

@Ziemny Artur Borubar

0

@skype77 nie chce być niszczycielem dobrej zabawy, pogromcą uśmiechów dzieci, ale osobiście nigdy skręconej kostki w kilka dni nie wyleczyłem, a nie miałem wtedy pracy na głowie. Po domowemu tylko czas stracisz, lepiej uderzyć do lekarza i może coś wymysli

1

@prokofiew dziel i rządź. Sprawdza się idealnie

0

@Comentateirokonfa zła, lewica zła, TD złe, KO złe. Wszystko złe.
To może by tak oddać głos na PiS i niech to pierdyknie na dobre. Jak nikt nie jest w stanie tego naprawić to chociaż człowiek popatrzy jak daleko ten cyrk zajdzie :v

1

@marcin62 ogłoszenie odejścia na tamten świat Jarka będzie dniem święta dla wielu ludzi w tym kraju.
Jednak fakt, życzyć tego w duchu, w życzyć na scenie mając wielu słuchaczy to inna bajka

0

@Kidd to musi być fake. Musi...

1

Wiedzą, że dziś na boisku nie będą mieli wiele do powiedzenia to szczekają poza nim.
(Obym tylko nie musiał tego odszczekac po końcowym gwizdku XD)

2

@tomek8756 człowiek starał się do czasu być neutralny, ale się nie da, nawet w wojnie przestaje się nimi interesować przez takie pieprzenie...

0

@kuz Mnie przeraża moment startu, kiedy jest wrazenie jakby samolot zwalnial wzbijajac sie w powietrze xD

1

@John_Doe ja tylko zwracam uwagę na to co widzę - coś nie tak powiedziałem?

0

@TheNekro94 przypomniałeś mi, nie oglądałem jeszcze Kompanii Braci...


... w tym roku :v

0

@FCB_dimiC w sumie czemu by nie zagłosować na PiS i wyjechać z kraju v:

0

@BartqRKO pozostaje liczyć, że jego nazwisko wyjdzie publicznie i zacznie się jakiś społeczny lincz na tego śmiecia

0

@ArterkHD uroki tasiemców, brzmi jak bajka, ale byle co potrafi zrujnować wszystko :D

4

@John_Doe czy to przypadek, że nie widzę tam białych?

0

@TheCule no właśnie w lipcu wracaliśmy z wakacji, mieliśmy godzinne opóźnienie. Także jeżdżę rzadko, ale jak trafiam to w kratkę - albo idealnie, albo przeklinać tylko zostaje XD

3

Pociąg Intercity bez opóźnienia - jestem w szoku. Czyżby poprawili jakość usług?
Fakt, wsiadałem na stacji startowej, ale to nigdy nie było przeszkodą ku opóźnieniom xD

25

Real nie rozmawia o sędziach tak tylko przypomnę xD

1

@Katalończyk 99 czternasta La Decima jak to mawiają niektórzy kibice rządowych? XD

2

@Borry Barca też miała kiedy odpadała z LM, ale to nie było brane pod uwagę podczas krytyki ;)
A prześladowany nie jest w szpitalu tylko utknął na klopie :v

0

@Transu96 formacja 0-0-11, wszyscy do przodu i jazda xD

3

@FcPortoFan1999 też powinniśmy się wstydzić, że siedzimy sobie na LR i spamujemy szajsem kiedy w Polsce łamana jest konstytucja :l

2

@Kgorecki2500 ewentualnie rytualne sudoku? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?