Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Według mnie na marszu było co najmniej 40 osób
3
@Barcasub i mam, i ściągam. Wyobraź sobie, że mając Netflix, Disney, Prime, HBO, skyshow są filmy/seriale, które trzeba ściągać albo płacić dodatkowo za wypożyczenie...
Niedługo Netflix idzie out, bo przy tej cenie mam wszystkie inne subskrybcje razem....
Zatoka piratów wciąż jest odwiedzana, do tego coraz częściej.
0
@LM10GOAT korepetycje z piłki noznej? Nie słyszałem o takich :v
2
@ranger3120 z Ak47. Miał kilka świetnych kawałków jak "Ostrożności nigdy dosyć" czy "Droga do piekła". Aż szkoda, że taki odklejony :/
1
@DonMatteo901 ponad połowa głosujących wybierze popis, zasługujemy aby nas ebac po całości kolejne 4, 8 czy 20 lat...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@prokofiew wolę random sorta :v
0
@Ziemny Artur Borubar
0
@skype77 nie chce być niszczycielem dobrej zabawy, pogromcą uśmiechów dzieci, ale osobiście nigdy skręconej kostki w kilka dni nie wyleczyłem, a nie miałem wtedy pracy na głowie. Po domowemu tylko czas stracisz, lepiej uderzyć do lekarza i może coś wymysli
1
@prokofiew dziel i rządź. Sprawdza się idealnie
0
@Comentateirokonfa zła, lewica zła, TD złe, KO złe. Wszystko złe.
To może by tak oddać głos na PiS i niech to pierdyknie na dobre. Jak nikt nie jest w stanie tego naprawić to chociaż człowiek popatrzy jak daleko ten cyrk zajdzie :v
1
@marcin62 ogłoszenie odejścia na tamten świat Jarka będzie dniem święta dla wielu ludzi w tym kraju.
Jednak fakt, życzyć tego w duchu, w życzyć na scenie mając wielu słuchaczy to inna bajka
0
@Kidd to musi być fake. Musi...
1
Wiedzą, że dziś na boisku nie będą mieli wiele do powiedzenia to szczekają poza nim.
(Obym tylko nie musiał tego odszczekac po końcowym gwizdku XD)
2
@tomek8756 człowiek starał się do czasu być neutralny, ale się nie da, nawet w wojnie przestaje się nimi interesować przez takie pieprzenie...
0
@kuz Mnie przeraża moment startu, kiedy jest wrazenie jakby samolot zwalnial wzbijajac sie w powietrze xD
1
@John_Doe ja tylko zwracam uwagę na to co widzę - coś nie tak powiedziałem?
0
@TheNekro94 przypomniałeś mi, nie oglądałem jeszcze Kompanii Braci...
... w tym roku :v
0
@FCB_dimiC w sumie czemu by nie zagłosować na PiS i wyjechać z kraju v:
0
@BartqRKO pozostaje liczyć, że jego nazwisko wyjdzie publicznie i zacznie się jakiś społeczny lincz na tego śmiecia
0
@ArterkHD uroki tasiemców, brzmi jak bajka, ale byle co potrafi zrujnować wszystko :D
4
@John_Doe czy to przypadek, że nie widzę tam białych?
0
@TheCule no właśnie w lipcu wracaliśmy z wakacji, mieliśmy godzinne opóźnienie. Także jeżdżę rzadko, ale jak trafiam to w kratkę - albo idealnie, albo przeklinać tylko zostaje XD
3
Pociąg Intercity bez opóźnienia - jestem w szoku. Czyżby poprawili jakość usług?
Fakt, wsiadałem na stacji startowej, ale to nigdy nie było przeszkodą ku opóźnieniom xD
25
Real nie rozmawia o sędziach tak tylko przypomnę xD
1
@Katalończyk 99 czternasta La Decima jak to mawiają niektórzy kibice rządowych? XD
2
@Borry Barca też miała kiedy odpadała z LM, ale to nie było brane pod uwagę podczas krytyki ;)
A prześladowany nie jest w szpitalu tylko utknął na klopie :v
0
@Transu96 formacja 0-0-11, wszyscy do przodu i jazda xD
3
@FcPortoFan1999 też powinniśmy się wstydzić, że siedzimy sobie na LR i spamujemy szajsem kiedy w Polsce łamana jest konstytucja :l
2
@Kgorecki2500 ewentualnie rytualne sudoku? xD