Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@RoberDzik oni karę? Co najwyżej taką jak Czarny Męczennik za pyskówki do sędziów na boisku, czyli żadną xD
4
@SenseiFCB nagonka w mediach robi swoje. Gadają, że niby Barca kupuje sędziów, a oni zastraszając propaganda w swojej TV to już są OK.
No ale cóż, Barca jedynie powinna też odpowiadać podobnie i głośno mówić gdy zostanie przekręcona. Sędziowie w Hiszpanii to dno i powinny być yerbani na każdym kroku
1
@PatrychoO a oni się ciągle wybielają, hehe
0
@Barca1922 maczanie poznasz przy kruszeniu, jeśli temat jest czymś nasiąknięty to nie ma bata, że bedzi sypał się w rękach jak holender :D
Tylko sztuka jest zdobyć odpowiedni kontakt.
Od dawna już się w to nie bawię, za bardzo człowiek się wciągnął, ale byłem w holenderskim kofiku, wiem czym jest prawdziwy temat i mam porównanie, także wydaje mi sie, że jestem wystarczająco kompetentny w tym temacie xd
Teraz gdy człowiek jednak dorósł i ma możliwość legala to strach się bawić w takie rzeczy, bo łatwo narobić sobie problemów . Za dużo jest do stracenia, a paląc rekreacyjnie to i wyższa cena przy bezpieczeństwie jest warta sięgnięcia głębiej do portfela
0
@Nazio_87 ogólnie nie interesuje mnie polska liga, ale jakoś info o porażkach Legii dziwnie satysfakcjonują xD
Nie wiem czy to przez niechęć do tego miasta czy co xd
0
Kuffa, zapomniałem o meczu rządowych, chciałem sobie w tle odpalić, ale drugie podejście do Death Stranding mnie za bardzo wciągnęło xD
Jak ogólnie się prezentuje mecz? Statystyki na FS sugerują, że Sevilla miała lepsza 1 połowę, ale wiadomo, że statystki kłamia, więc chciałem zapytać jak to wyglądało :D
0
@tomek8756 z uchodźców byłaby korzyść tylko wtedy, gdyby po ich przybyciu pobierało się z nich organy zdatne do przeszczepów chorym ludziom :v
0
@zodiak_10 mordeczko, powoli mi obrzydzasz Messiego tym ciągłym spamem :/
Każdy wie co wygrał ostatnio i co wygra niedługo, robisz się trochę jak Shoppee, wciskane na siłę w gardło powoduje efekt odwrotny do zamierzonego :/
A pewnie nie ja jedyny mam takie odczucia
0
@Kazragore a spróbuj którejś powiedzieć "wyglądasz świetnie jak ta modelka plus size" to cię zjedzą xD
0
@Barca1922 Nie zgodzę się z Twoją wypowiedzią.
Jeśli jest w stanie zapytać o nazwę (albo mu mówią co to) to tym bardziej będą w stanie określić czy to indica czy sativa. Jeśli jednak to taki problem to minutka użycia google i już będzie wiadomo (zakładając, że nazwa jest podana poprawna)
A brak gatunków do wyboru, nawet ze źródła po znajomości, nie neguje jakości. Niektórzy posiadają na dany moment konkretny asortyment, a kolejnym razem coś innego. Poza tym, "maczanie" to miejski mit (w zyciu sie nie spotkalem z czyms takim, ani moi znajomi). Każdy to wyśmiewa.
0
@FcPortoFan1999 sef nie ksycy, saszka ni panimaju, ja rabotaju haraszo
1
@FcPortoFan1999 zdrastwuj, cyka blyat!
1
@gumaz może pora poszerzyć horyzonty i zacząć uwzględniać też facetów :v
0
@ranger3120 na Podlasiu wczoraj spadł śnieg, więc nie jestem tego taki pewny XD
2
@AduŚ07 6 stopni, deszcz, pochmurno, wieje, w płaszczu pizga, coś pięknego :v
3
@jacobFCB szczerze to różnicą jest jedynie forma. Haszysz z racji, że jest twardą kostką pali się trudniej (trudniej pokruszyć, jak w skręcie to i tak musi być coś z czym się będzie spalać - pod tym kątem trudniej), więcej z tym zachodu. Jest też bardziej skoncentrowany, więc mniejsza ilość wystarczy do fazy.
Jeśli nielegal to o konkretną odmianę raczej trudno, więc rzucanie nazwami jest gówno warte :D
Jeśli jednak jest opcja wyboru (legal, albo dobre znajomości) to wystarczy zwrócić uwagę nie na konkretną odmianę (np white widow, lemon haze, amnesia, etc.) tylko na gatunek: indica lub sativa.
Indica jest na chillout, przykucie się do kanapy, złapanie zainteresowania i zaangażowania na jakiś temat. Sativa jest bardziej rozbudzajaca (nie że jak energetyk, bo po tym i po tym to ciężko o energię XD), więcej śmiechu z głupich rzeczy, potrafi odpalić się szwedacz, ciągle chce się coś robić i czymś interesować - ale tylko powierzchownie, pojawia się większy głód bodźców.
W sumie to chyba tyle. Najlepiej i tak w Polsce sprawdza się medyczna trawa - 18-22% THC (więc praktycznie to samo co dostaniesz w holenderskim coffee shopie, ale wybór mniejszy). Mając receptę, opakowanie z apteki i paragon możesz chodzić z tym bez obaw o niebieskich.
3
@Deviler cieszę się, że poszedłem w konsole - za cenę trochę gorszej wydajności nie muszę martwić się o wymagania. Do tego nie spędzam godziny w ustawieniach graficznych próbując ustalić co mogę zwiększyć, a czego nie :D
Zrobiłem się wygodny xd
0
@TheNekro94 działa na zasadzie zgłoszeń. Jak dzwoni do Ciebie nieznany numer to możesz go oznaczyć jako spam. Przy dużej ilości użytkowników, którzy dany numer zgłoszą , aplikacja wie co ma pokazać w przypadku połączenia z takiego numeru :D
4
@bartoszplucinski jak to mówią: istnieją trzy rodzaje kłamstw - małe kłamstwo, duże kłamstwo i statystyka :D
4
@kulek22 sernik z ananasem
2
@capoN polecę pomyśleć o dopłacie do Dysona, nawet starszy model. Odkąd go mamy to nie wyobrażam sobie innego odkurzacza
A mamy psa, którego sierść już nie jest problemem :D
0
@BordowyPtak siedzieć przy cygarku i szklaneczce whisky
1
@JimMorrisonFCB polecam wersję hard z użyciem rozgotowanego makaronu :v
0
@draxidox to jest ta pasja, to jest to oddanie, to jest to zaangażowanie.
A obok widzimy reprezentacje Polski :v
0
@Trojanek23 2016, początek maja, mecz na orliku uniwersyteckim ze znajomymi ze studiów.
Rozwaliłem sobie na tym meczu kolano. Do tej pory mam z nim problemy.
To był mój ostatni mecz w życiu.
Piękne wspomnienia
0
@AllBundy Ziemia dla ziemniaków
1
@cris27 a czy przypadkiem to nie jest złamanie jakiegoś przepisu kiedy komisja zadaje takie pytanie? Nie podchodzi to pod możliwość zgłoszenia do PKW? :D
0
@Bobo25 Ty się nie starasz, dlaczego ja powinienem? :/
0
@Bobo25 oki, na spacerze z psem pozbieram trochę dla Ciebie z chodnika, akurat w mojej okolicy jest sporo gołębi. Na jaki paczkomat wysłać ? :D
0
@Braniś Toure ale ja wciąż tutaj nie mam żadnego stanowiska, dopuszczam oba scenariusze - i gwałt ze strony Daniego i próbę wymuszenia hajsu że strony laski. Nie wiadomo czy finalnie poznamy prawdę. Wiadomo tylko tyle, że Dani mając żonę posuwa laski w kiblu - za ten sam fakt nie jestem w stanie go szanować. Ale dalej idących wniosków wyciągnąć nie mogę