Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo jeden z wazniejszych zawodnikow najwiekszego rywala Barcy, do tego dluga kontuzja, ktora moze siegnac nawet najblizszej potencjalnej rywalizacji. Wedlug mnie czepiasz sie na sile :)
19
@Barcasub co ma wspólnego bezdomny i jezioro? To i to zamarza na zimę.
Ba dum tss
0
@Krzysztof1987 panie Ferdku, normalnie afera jest, w mordę jeża
5
@MesQueUnClub96 znowu sprawdzian ze szlaczkuf facetka zrobiła, a w grze w zbijaka wybrali Cię na końcu? :/
0
@pt9 oromed, trzyma już 4 albo 5 lat, u kumpli to samo (w sumie 3 egzemplarze). Tanie, a dobre :D
0
@Gaucho niedługo dopiero 3 wskoczy na przód, jeszcze nie pora na cotygodniowego doktora :/
0
@Joe_Barbaro to samo powiedział mi fizjo :D
Niestety tylko 2 z 3 mam dobre, ale aktywność fizyczna mamy w postanowieniach noworocznych - a ze względu na podatność na tego typu urazy motywacja jednak się powoli rodzi :p
1
Człowiek myśli, że jakiś uraz może przydarzyć się podczas podróży samochodem, uprawiania sportu czy po prostu mając pecha spadając ze schodów.
A jednak nawet spanie może być niebezpieczne :D
Wystarczy tylko zasnąć w złej pozycji, dopuścić do podrażnienia nerwu wskutek ucisku i krótkiego niedokrwienia, a w efekcie doprowadzając do stanu zapalnego.
Przez nieprzespane noce można przynajmniej nadrobić albo przypomnieć sobie ulubione seriale.
Uważajcie podczas spania, bywa zdradliwe :D
0
@maatiixx nie ma to jak być karanym większym podatkiem za zarabianie większych pieniędzy :p
30% zarobków idzie papa z każdej złotówki powyżej 120tys...
I cyk JDG, aby nie dać się okradać
0
@HypeR to co napisali przedmówcy, ale jedna rzecz dodatkowo - jeśli poza SSD nie masz żadnego HDD jako "magazyn" i chcesz przechowywać jakieś pliki, których przy formacie nie chcesz stracić to warto jest zrobić druga partycje na tego typu śmieci. Wtedy robisz tylko format partycji C gdzie masz wszystko poinstalowane, a druga partycja pozostanie nietknięta. Jednak w obecnych czasach to co istotne trzyma się w chmurze, więc zgaduje że takiej potrzeby nie ma - ale kto wie :D
1
@nioton ostatnio zrozumiałem, że dopóki ludzie nie zaczną się dorzucać na patronite to takie bajery nie są możliwe do dodania. Programista kosztuje i to nie mało. A samo utrzymanie tego co jest też do tanich nie należy
2
@MesQueUnClub_87 gość ma gastro, nie karm trolla :/
0
@kolomen2 ten co schudł to zepsuty, albo przesadził i nie miał siły jeść xd Gastro jest wpisane w palenie więc redukcja i buch to słabe połączenie xd
0
@VegetaPolska laski lubią bad boyow, ale i tak nie dasz rady
0
@qchulainn ile im dał kurs a ile wypracowali w domu? :)
1
@qchulainn jak słyszę "kurs IT" to śmiać mi się chce, że ktoś dalej się na ten scam nabiera :D
Człowiek się tam gówno nauczy, a i tak bez siedzenia w domu i nawet chałupniczego doświadczenia to żadne szkolenie nie pomoże.
0
@Zoker dlatego jak już fast food to zdecydowanie MAX, milion razy lepsze burgery niż w macu XD
1
@lucas/catalan grałem w ligę legend w latach 2010-2015, semi-competetive, byłem na każdej możliwej randze (challengerem, aż taka topka niestety nie byłem) i większej toksyczności niż tam nie ma nigdzie, zahartowało to człowieka :D
0
@stone80 gracze online są toksyczni. Nie pamiętam gry, w której nie było toksyczności poza FF XIV. Jedyne MMO/gra online gdzie community bardzo lubilem
1
@michal26 ostatnio tez trafiłem na ten kanał, na pewno warto śledzić i dać szansę obserwując jak się będzie rozwijał. A material dzięki za polecenie, nie zauważyłem , a chętnie obejrzę
4
@Essos kibice Barcy akurat nie mają gruntu aby śmiać się z kogoś kto trafił do LE :v
0
@Uukasz_93 może jakiś zakaz wykonywania zawodu dla tego pana
2
@wpwelement nawet więcej niż spoko, nie odbieraj tego jako ataku, bo nie bez powodu macie najlepszy fanowski portal w Polsce. Potraktuj to bardziej jako sugestie/pomysł, który może jest wart przynajmniej odnotowania w Waszym backlogu.
Wiem też, że każda funkcjonalność na stronie to dodatkowa praca (nierzadko prosto brzmiący pomysł wiąże się z dużą ilością pracy ze względu na istniejącą już architekturę, rozrost inkrementalny bez możliwości wcześniejszego przygotowania się na coś nowego to koszmar każdego programisty), dlatego zasugerowałem coś co w dużym stopniu wykorzystuje zaimplementowane już mechanizmy. Wiem na czym polega web development, bo sam tym się zajmuję.
Rozumiem, że macie jakieś powody aby zabraniać wielu oznaczeń, więc na pewno znalezienie sposobu na poradzenie sobie z tym byłoby kolejnym krokiem ku ulepszeniu strony.
Ot moje luźne przemyślenia, na spokojnie.
A jak już mam Twoja uwagę to pytanie: stronę tworzycie też amatorsko na własną rękę czy to już wykonuje jakiś kontraktor/firma?
14
@escarabajo @Moderacja to może jak te oznaczenia wam przeszkadzają to wprowadźcie powiadomienia o dodaniu posta przez obserwowanych użytkowników, ale wprowadźcie również opcje tagów albo jakiejś kontroli kiedy użytkownik chce powiadomić obserwujących swoją wiadomością , aby uniknąć powiadamiania o każdym jednym poście.
Użytkownicy są kreatywni, oni Wam zapewniają ruch, wyjdźcie I'm naprzeciw
0
@OBSERWATOR2021 -2
1
@Lola120 jeszcze gorzej, sami za to płacą i się tym chwalą xD
1
@Lola120 śmiejemy się z tych, którzy to oglądają online. A co powiedzieć o tych, którzy na to jeżdżą oglądać to "widowisko" na żywo? xD
6
@PIWOSZ89 jak to nie były 2 miesiące po terminie to raczej spoko, jedzonko magicznie w nocy nie stwierdza "to już mój czas" i się nie psuje :D
Zależy też jaki to był termin - "należy spożyć do" czy "najlepiej spożyć przed", bo to też robi różnicę.
Nie marnowanie jedzenia zawsze na propsie
0
@maroon do tego wieku żyjesz ze wszystkimi w zgodzie pewnie :v
6
@Luciano99 ten Dodi się u Ciebie fachu chyba za bardzo nie nauczył
https://m.jbzd.com.pl/obr/3324956/mlody