Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kessie jak oddajecie auto z warsztatu to sprawdźcie czy katalizator jest nadal zamontowany
1
@NeroTFP1 a czy w przykładzie ze Świętym Mikołajem i tatą to jednak nie powinno być z dużej litery? Bo przebrał się za kogoś, a w tym kontekście odnosimy się do konkretnej osoby/postaci. W tym zdaniu tata nie jest Mikołajem, ale udaje kogoś, a wzmianka o tym kimś odnosi się do postaci, która jest pisana duża literą.
Z małej litery powinno chyba być coś w stylu "W tym roku tata jest świętym mikolajem"
Może bredzę, ale zawsze byłem średni w takie skrajne przypadki językowe xd
1
@kubix05 jadą, tylko szkoda że bez mapy do celu oraz po polnych, wyboistych drogach xD
1
@kuz podłączam się do pytania, chętnie poznam jakas markę xd
0
@esem91 Musk ostatnio narzekał, że ktoś kopnął piłkę w jego Teslę wysłana na orbitę Marsa i Starman za kierownicą się przestraszył
1
@BorzyKrzys na pewno nie Lewandowski na ławce :/
0
Przegrane i słabe mecze stają się tak częste i niemalne, że człowiek już nawet nie jest zły po takim meczu tylko zamyka transmisje i idzie zajmować się swoimi sprawami jak gdyby nigdy nic.
To jest ten Xavi Ball.
2
@Sulimo zdecydowanie surowsze oraz skutecznie egzekwowane. Zwierzęta też czują ból, też mają swoje emocje. Jak ktoś jest w stanie skrzywdzić zwierzę to i człowieka również...
Z resztą gorzej znoszę słuchanie o krzywdach zwierząt niż nierzadko ludzkich...
0
@MesQueUnClub_87 nie, ale pomimo to sama historia jest świetna... Dawno się tak nie wczuwalem w moment dając się ponieść chwili. Potrafiłem zmieniać swój sposób gry na mniej optymalny tylko ze względu na immersję. Założyć zbroje klanu nie po to, aby mieć bonus do statystyk tylko żeby wchodząc do fortu pokazać "Idzie Sakai, posmakujcie gniewu Ducha sku*****ny" :D
1
Fabuła w Ghost od Tshushima to złoto, nie pamiętam kiedy ostatnio gra potrafiła tak działać na emocje
4
@NeroTFP1 potwierdzam, byłem tymi orzechami
0
@KrisVEB81 zdania ekspertów są podzielone
0
@YNOSVT o nie, flashbacki z zablokowanej 30stki w polu przy robocie, a pod ręką brak 13stki. I dymaj teraz z buta po kłuć XD
0
@Cukson za dzieciaka miałem delikatny ból. Udawałem że jest mocny by nie iść do szkoły. Mama zabrała mnie do lekarza - skończyłem na zabiegu w szpitalu xX
0
@MarcelNJ11 sowieckoje igristoje, klasyk xD
0
@MesQueUnClub_87 może być i więcej. Taki trailer to wzrost zainteresowania tytułem, czyli i Rockstarem. Większe zainteresowanie to lepsze pieniążki i większe akcje. Potrzymaja napięcie 3 lata, będą dawać po troszku zapowiedzi, zwiększając głód gry i zrobia na tym kupę hajsu.
Skąd to wiem? Bredzę.
0
@TR3YWAY naprawa bolidu i mycie z krwi będzie kosztować sporo :/
Jakiś Safety Car z szufla z przodu powinien ich zgarniać. Albo od razu śmieciarka
1
@NeroTFP1 kibole to bydło, które same strzelić rytualnego zginą powinno jak już ktoś ma umierać.
Z kibicami wiele wspólnego nie mają
0
@KichuBlaugrana to już brzmi lepiej, bo nie sprawdzałem poprzednich lat :D
W takim razie wrzucam sobie w zakładki i będę sprawdzał.
Jak w tym roku trafisz jakieś, których nie dasz rady to daj znać, możemy pokombinować :D
Swego czasu bawiłem się na ProjectEuler, SPOJ, tego typu challenge. Jeśli jeszcze znasz coś ciekawego to chętnie posłucham :D
0
Kraftowy skoczek to inna liga niż zwykłe koncerniaki
0
@KichuBlaugrana spoko idea, ale opis czyta się dłużej niż zajmuje ogarnięcie rozwiązania :D
Jednak dla początkujących przyjemna zagwostka
1
@koksik2700 fakt, to głębokie Podlasie, dawno Dziadów nie odprawiano, może jakąś zbłąkana dusza nawiedza moją wieś :/
6
@Maker0 50m nie słychać nic? To chyba mówisz o wiatraczkach montowanych przez dzieci na rowerach xD
Sorry, ale tutaj się myślisz. Od mojego domu rodzinnego, kilkaset metrów minimum, stoją dwa wiatraki (kolejne dalej) i spokojnie je słychać przy otwartych oknach w domu. Nie jest to hałas przeszkadzający w życiu, bo byle telewizor czy komputer to zagłusza, ale całkowitej ciszy w lato nie uraczysz.
Także trochę śmiesznie brzmisz kolego z tymi swoimi 50m xD
4
@Wojcio z czego większość jest niekompetentnymi chamami, nie zapominajmy
0
@Ronad10 a Ty widzę dalej krucjata powagi i kija w tyłku? Nie dociera, że ten komentarz odnosi się prześmiewczo tylko i wyłącznie do tytułu artykułu, a nie ma nic wspólnego z całością? daj mi spokój typie
23
Najgorsze: polskie drewno coraz bardziej prochnieje
1
@Rust_Cohle roczny abonament jest na przecenie, każdy stopień. Jeśli o to pytasz.
Pytanie czy w grudniu też rzuca jakieś promocje, ale ostatnio podnieśli ceny więc pytanie czy coś lepszego się pojawi w najbliższym czasie...
4 stówki za extra, 440 za premium... Po przecenie... Masakra
0
@Stinger_ nie pytali dlaczego masz krowę w bloku? :D
0
@Stinger_ nadziei człowiekowi narobiłeś, że jakieś święto przegapiłem i dziś jednak wolne :D
1
@Ronad10 A kto to przyszedł? Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci.
Śmieje się tylko z tytułu artykułu dla Twojej wiadomości :D