Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ nie pytali dlaczego masz krowę w bloku? :D
0
@Stinger_ nadziei człowiekowi narobiłeś, że jakieś święto przegapiłem i dziś jednak wolne :D
1
@Ronad10 A kto to przyszedł? Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci.
Śmieje się tylko z tytułu artykułu dla Twojej wiadomości :D
22
Najtrudniejsze jest wygrywanie po zwycięstwie? Więc powinni mieć łatwo xD
17
@Ojciec5tkidzieci ze wszystkich rzeczy, które się nie wydarzyły, ta nie wydarzyła się najbardziej :D
Ale z komentarzem się zgadzam, polityka polityką, ale nie definiuje to ludzi
4
@koksik2700 każdy bezsens ma swój sens, bo bez sensu nie ma sensu
3
@MarioVeB! Gdyby chodziło o rozwiązanie problemu to by nie było postu na LR, typowy krzyk o atencję jak laska, która wrzuca zdjęcie z podpisem "ale brzydko wyszłam".
Jak merytorycznie nie jest w stanie przyciągnąć uwagi to leci w drugą stronę xD
0
Komentarz usunięty
1
@FCBparasiempre nie chcesz wiedzieć, nie psuj sobie niedzieli xD
10
@koksik2700 Polska dla Polaków.
Ziemia dla ziemniaków.
Indie dla Indian.
1
Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził...
Generał na boisku, szeregowy na ławce trenerskiej
1
@mateusz33 niby człowiek się brzydzi, a oczu oderwać nie może :v
3
@Dieselzor a jaki problem się dogadac, by jechać o 16 zamiast o 14? :D
Chyba, że nie masz nic do gadania :p
0
@A_Gomesinho_21 czyli mam kłamać? No dobra, to robię odwrotnie niż potrzebujesz ;)
0
@AlphaNumeric kafejka to jedyne darmowe ZOO na świecie. Takich unikalnych zwierząt nie znajdziesz nigdzie :D
8
Oby nie awansowali
0
@ArterkHD tramadol
0
@kamilos1214 nie zawsze chce mi się strzyc, zwłaszcza że od czasu Covida pracuje 100% z domu, więc nie chce się tak ogarniać. Wtedy widac dumnie błyszczący pusty placek na szczycie głowy.
Nigdy nie widziałem by ktokolwiek jakkolwiek się tym przejmował i w ogóle aby to kogoś obchodziło :D
0
@kamilos1214 tracę włosy odkąd skończyłem 15 lat (widoczne zakola), od 19stki ścinam się na zero.
Nigdy w życiu nikt nie wyśmiał mnie za to, że jestem łysy. Nigdy nie słyszałem naśmiewania się z łysych.
Nie wiem o czym mówisz. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barcasub za ten twór diablopodobny nie powinno się płacić więcej niż 10zl. Kwintesencja zjazdu Blizzarda w ostatnich latach...
0
@Pedri16Future bardziej beciak. Prawdziwy sigma male nie okaże grama złości. Uśmiechnie się i każe opuścić sale. Dobranoc.
0
Astrologowie ogłaszają tydzień bez Vinicjusza. Populacja rasistów zmniejsza się.
#hiroski
0
Burger Drwala w macu? Nieee.
Burger Rywala w MAXX? O tak.
Niby to samo, a wygląda i smakuje o wiele lepiej :D
15
Cierpliwość już się skończyła.
Krótkie nóżki do biegania, a długie rączki do wyciągania po premie z podatków.
1
I dobrze, niech siedzą w domu. Przynajmniej nie będą o żadna kolejna premie się kłócić xD
0
@Emhyr nie obrażaj Luksemburgu :/
Polska repre można porównywać do Wysp Owczych max.
0
@DaPidejpi tutaj czuje się kimś, a w szkole mycie głowy w kiblu :p
0
@_barti ta organizacja powinna kończyć się na trzech literkach - LGB.
1
@escarabajo jeden z wazniejszych zawodnikow najwiekszego rywala Barcy, do tego dluga kontuzja, ktora moze siegnac nawet najblizszej potencjalnej rywalizacji. Wedlug mnie czepiasz sie na sile :)