3

@draxidox tak, więcej przyzwolenia na zabieranie własności obywatelom. A wiesz, że jeśli uciekniesz z miejsca wypadku (nie musi to być wypadek, mało jest wymuszeń ubezpieczenia?) to też zakładają że byłeś pijany i zabierają Ci auto? Oj otwieramy furtkę do przekrętów, a ludzie się jeszcze cieszą...

0

@Konfederat grdykę podciąć nożem i do śmietnika

0

@KrychaFCB i to jest idealny przykład skutecznego użycia broni w obronie siebie i własnego mienia. Brawo dla obywatela za idealna postawę :D

11

@Bobert_Kubicki Twój komentarz ma coś wspólnego z tym artykułem - jest offtopem, tematem pobocznym. Natomiast różnica jest taka, że znajdą się osoby, które chętnie przeczytają ten artykuł, ale nie znajdzie się nikt, kto chętnie przeczyta Twój komentarz.

5

@Deviler 1km w jedną stronę to już za dużo

0

@Pawci023x ping w jednej grze niekoniecznie będzie Twoim pingiem "ogólnie".
Jeśli serwery są skopane to wszędzie możesz mieć 10ms, a w Fifie będzie 50. Wtedy z tym nic nie zrobisz.

Ale na ogólny ping wpływa tylko użycie sieci jeśli masz już kabel.

1

@fc20barca zależy od Napoli czy będzie jeszcze gorsze od Barcy xD

0

@jacobFCB 17% społeczności odpowiada za ponad 50% ciężkich przestępstw :v

1

@Rl9k1nG dlaczego WAWA? :D
Drogo, korki, daleko, meh - chyba musi to być kwestia pracy :D

0

@tristan87 szkoda czasu, lepiej pominąć. Jeszcze człowiek się zarazi xd

0

@rafalmroz działać działa, ale za bardzo trzeba pilnować michy xd

1

@q1 nic... Mogę niby trochę ćwiczyć ten nadgarstek w celu poprawienia motoryki i tyle :/

0

@q1 ja miałem, pierwszy lekarz źle ocenił zdjęcie i chodziłem ze złamaniem 2 tygodnie :p
W efekcie źle się zrosło, mam teraz problemy w odchylaniu dłoni do tyłu.
Więc lepiej nie olać tego

0

@Tuc najgorsze jest to, że nawet once de gala niekoniecznie sobie poradzi XD

0

@kuz gdzie tak zasypane? Podgrodzie wygląda na odśnieżone :D

0

@ForcaBarca3 nope, bo nie będzie im się chciało przyjść na stadion

3

@Comentateiro są - kontuzje przez brak przygotowania fizycznego

52

Xavi specjalnie naciskał na zakup zawodników, bo wiedział że wtedy nie będzie hajsu na jego zastępstwo.
Genialny taktyk

9

No tak, wciąż można zaliczyć dobry sezon jeśli Xaviego zastąpi trener tymczasowy, który efektem nowej miotły coś ugra. Małe szanse, ale są. Do tego większe niż cokolwiek pozytywnego z Generałem.

0

@tomek8756 małpie figle :D

27

Nawet nasz trener wie, że wygrana cudem to jest max na jaki ich stać :D
Od Generała na boisku do szeregowego na ławce....

1

@KamQiX przez ostatnie lata człowiek zmienił nastawienia z oczekiwania na wygraną w ładnym stylu na liczenie na brak upokorzenia. Obecnie mam wrazenie, że sukcesem jest mecz, który da się oglądać. Stąd moje podejście.
A w ciągu ostatniego miesiąca gra Barcelony wygląda gorzej i gorzej - ciężko mi jest znaleźć powody, aby wierzyć, że nagle coś się odmieni.

Jutro człowiek finalnie usiądzie przed ekranem, będzie miał nadzieję na "tak to jest ta akcja, tak to jest Barca, tak to jest ten cud" (Iniesta nie pasuje do dzisiejszych dni :D), ale z tyłu głowy od dłuższego czasu nie umiem pozbyć się przeczucia, ze dobrze nie będzie.

Serducho mówi jedno, a głowa i ciało (palce klikające komentarz) drugie.

0

@Transu96 miło się dyskutowało, no ale łatwo kogoś nazwać naciągaczem czytając artykuły z Onetu pisane pod zwyroli, którzy zwierzęta uznają za rzecz :)

1

@Barti_Blaugrana nastroje są dobre, wyciągniemy wnioski

1

@Kamiloos "panie, ja kończyłem podstawówkę, nie polonistykę"

0

@KamQiX chyba wolę odpaść w półfinale po średnim meczu niż się upokorzyć z którymkolwiek Madrytem w finale... Odpadnięcie z Osasuna może przypieczętuje prace nad zmianami w lecie...

35

Kibice Barcelony 10 lat temu: zero obaw przed finałem - będzie wygrany
Kibice Barcelony teraz: zero obaw przed finałem - odpadniemy w półfinale

0

@Matix90 kiedy trenerem był Lucho

0

@Kamiloos edytowałeś przysłówek jeśli mamy być skrupulatni xD
Ale tak, kiedyś taki komentarz byłby "głupim smieszkiem", a dziś jest prawdopodobnym scenariuszem...

2

@insp1re tak jak wspomniałem wyżej - nie musisz. Sam niedługo sobie kupię french pressa żeby wygodnie parzyć yerbe i się nie bawić za bardzo. Jedynie z uwagi na istotność temperatury wody (80 stopni jak dobrze pamiętam) można użyć termometru jak się wyczucia za bardzo nie ma :p

Od biedy wystarczy kupić bombille (taka specjalna "słomka") i parzyć yerbe w zwykłym kubku.

Także można pokombinować :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?