Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@thorin obstawiam, że pomogłoby Ci jakieś kilkaset osób, które ogarniają podstawowy PIT, ale nie są księgowymi więc nie mogą się udzielić :/
2
Komentarz usunięty
0
Borussia. Ten klub potrzebuje hajsu jak tlenu.
2
@Forsyth on nie szuka rozwiązania xd lepiej jest narzekać na forum publicznym jak to mu źle zamiast coś zrobić xd
0
@Kratos1990 piekło kobiet :/
0
@Emhyr muzyka klasyczna świetnie pasuje do takich wirtuozów jak właśnie Iniesta
1
@Faro piękne czasy to były :D
Nie było bezpiecznie, ale człowiek się zahartował trochę. Czy to na ból czy to na zarazki jedząc jabłka z ziemi bez mycia mając ręce w błocie. Czy na wsi czy w mieście, każdy miał co robić :D
3
@Faro pitbull pewnie nie był Twojej wielkości :D
Niestety dla mnie wtedy ja i pies byliśmy praktycznie tego samego kalibru.
Na szczęście wiele z tego nie pamiętam - jedynie leżenie na ziemi i bycie ciagnietym. Później kolejne wspomnienie to zmiana opatrunków. Resztę znam z opowieści.
To że przeżyłem dzieciństwo to cud. Zginąłem prawie jeszcze kilka razy (2x blisko utonięcia, złapanie w ostatniej chwili przed spadnięciem pod koło jadącego traktoru, spadnieci z ładnych paru metrów ze szczytu przyczepy z kostkami siana, ale uratowały mnie kostki które spadły najpierw i zamortyzowaly upadek).
Życie na Podlasiu jest ciężkie xD
0
@Faro kiedy miałem mniej niż 10 lat, nasz wilczur mnie prawie zagryzł. Gdyby nie interwencja ojca to po paru minutach byłbym karmą. Skończyło się na bliznach na ręce i nodze.
Teraz boję się owczarków (to była krzyżówka owczarka i jakiegos innego mieszańca), ale pieski uwielbiam - więc obyło się bez traumy na szczęście.
Pies niestety od tamtej pory tylko eskalowal z agresją...
0
@xvcWinterSoldier politycy do wora, a wór do jeziora
0
@Tatazolwinia niby się człowiek brzydzi, ale wzroku oderwać nie może :v
1
@JimMorrisonFCB a czy WWE to nie przypadkiem bardziej "serial" niż faktycznie sport? :D
Nigdy nie oglądałem, nie wnikałem głębiej, ale ciężko nie odnieść wrażenia, że to nic innego jak "The Office" tylko, że zamiast sprzedawać papier to się tłuką :D
0
@Tatazolwinia Wiele bym zapłacił, aby zobaczyć fenomen jakim jest biologiczny mężczyzna w ciąży :D Może oni o konikach morskich mówili? XD
0
@maroon W sumie to można zaaplikować do większości postulatów całej lewej strony :D
0
@maroon roztrząsać? Człowiek takimi absurdami codziennie jest zalewany xD LaBamba co chwila gości wypowiedzi tego typu
1
@draxidox ale jeśli kobieta nie może zająć w ciążę to też nie ma prawa głosu w tych tematach? Przecież jeśli facet nie może rodzić więc nie mają głosu to powinno to działać również w drugą stronę :D
1
@Pedri16Future nie można otworzyć, protected account :/
0
@qbuteq gorąco polecam. Od dawna nic mnie tak fabularnie nie wciągnęło (mechanicznie i graficznie i dźwiękowo też jest bajka...), a po niektórych wydarzeniach potrafiłem być zdołowany albo euforyczny. Coś niesamowitego :D
0
@qbuteq zainstalowałem Valhalle po przejściu Ghost od Tshushima. Po pół godzinie usunąłem, miałem wrażenie że gram w gorsza wersję samurajów :D
0
@michal26 ja mocno liczę, że Konta wyciągnie wnioski i przez najbliższe lata poprawia się pod kątem tego kogo przyjmują w swoje szeregi oraz będą troszkę mniej "polaryzować" swoimi wypowiedziami.
Jeśli za 4 lata nie będę mógł oddać na nich głosu to chyba będą pierwsze wybory, które człowiek odpuści. O ile Europa te 4 lata wytrzyma xD
2
@koziar nie trzeba, wystarczy unikać rakotwórczych treści, wtedy YT nie będzie podpowiadał takiego gówna, przeglądarka nie będzie podpowiadać takiego gówna, więc będziesz żyć w spokoju :D
Polecam
0
@AFA tak, dalej jestem zdania, że konfiskata mienia przez państwo to proszenie się o kłopoty w przyszłości.
Dlaczego nie pakować takich do więzienia? Albo znaleźć inny sposób na zwiększenie mandatów dla takich osób. Ale zabierać własność? Może gdyby człowiek ufał państwu to spoko, ale tak nie jest - dobro obywatela to dla polityka rzecz drugorzędna. Grunt to zarobić. Dlatego politycy to pierwszy zawód, którego każdego reprezentanta chętnie widziałbym nabitego na pal
1
@misterio może pędził, żeby nasrać na parkingu za naczepą albo wylać butelkę na siki
3
@draxidox tak, więcej przyzwolenia na zabieranie własności obywatelom. A wiesz, że jeśli uciekniesz z miejsca wypadku (nie musi to być wypadek, mało jest wymuszeń ubezpieczenia?) to też zakładają że byłeś pijany i zabierają Ci auto? Oj otwieramy furtkę do przekrętów, a ludzie się jeszcze cieszą...
0
@Konfederat grdykę podciąć nożem i do śmietnika
0
@KrychaFCB i to jest idealny przykład skutecznego użycia broni w obronie siebie i własnego mienia. Brawo dla obywatela za idealna postawę :D
11
@Bobert_Kubicki Twój komentarz ma coś wspólnego z tym artykułem - jest offtopem, tematem pobocznym. Natomiast różnica jest taka, że znajdą się osoby, które chętnie przeczytają ten artykuł, ale nie znajdzie się nikt, kto chętnie przeczyta Twój komentarz.
5
@Deviler 1km w jedną stronę to już za dużo
0
@Pawci023x ping w jednej grze niekoniecznie będzie Twoim pingiem "ogólnie".
Jeśli serwery są skopane to wszędzie możesz mieć 10ms, a w Fifie będzie 50. Wtedy z tym nic nie zrobisz.
Ale na ogólny ping wpływa tylko użycie sieci jeśli masz już kabel.
1
@fc20barca zależy od Napoli czy będzie jeszcze gorsze od Barcy xD