0

@macio_944 że Ci się chce dopatrywać polityki na każdym kroku, odetchnij troszkę :D

0

W sumie z jednej strony cieszę się, że w zamiast oglądać mecz będziemy w tym włamywać się do domu burmistrza. Przynajmniej człowiek nie będzie się denerwował przy potencjalnym thrillerze.

Uwielbiam papierowe RPGi.

0

@DamianBarcaCule parkowej pić znowu nie będę :/

5

@jacobFCB biali hetero są dumni cały czas, reszta potrzebuje do tego święta xd

2

@RosjaninBut dawcy organów też są potrzebni - grunt by mieli podpisane odpowiednie papiery przed wejściem na motocykl :v

0

@Kazragore odnośnie samego pada to tak, adaptacyjne triggery to majstersztyk. Taki Death Stranding dzięki temu staje się zupełnie inną grą. Jeśli tytuł wykorzystuje pada w dobry sposób to doświadczenia są super. Returnal jest też dobrym przykładem - inny rodzaj strzelania w zależności czy wciśniesz lekko czy mocno.
Czy dla samego pada kupować PS? Nie. Czy ten pad jest dodatkowym atutem? Zdecydowanie.

Na PC nie wiem jak działa, nie parowalrm.

0

@michalgajdek niby tak im przeszkadza, a zamiast pominąć to wejdą i jeszcze skomentują :D

1

Idealna pogoda żeby pograć w Tibie

0

@Arden Francja się tak ubogaciła kulturowo, że nawet ptaki mają dość i wolą zawijać gdzie bezpiecznie :D

1

@4drian0 Interstellar to jedyny film, którego nie mogę przeboleć, że nie widziałem w kinie...
Jeśli faktycznie wróci to drugi raz tego błędu nie popełnię.

1

@Emhyr no ale gówno somsiada śmierdzi bardziej, więc jest gorszy :D

1

@FCB24 trochę się nie dziwię, jeden raz ZP została anulowana, a akurat wtedy to Polak był murowanym faworytem. Czy to nie jest ogromny pech? :/

1

@J4no wpadli komuś za chatę na ogródek, rozbili namioty przy oczku wodnym i ryby łowić próbowali. Nic dziwnego, że się nie udało :D

0

@tristan87 to się po prostu nazywa "zawód polityk". Prędzej czy później wszyscy się okazują tacy sami :D

1

@Jakchcesz można to ująć ładniej: priorytetem jest dla nas mistrzostwo Katalonii :D

1

@NeroTFP1 dokładnie, mistrzem się JEST, a nie BYWA.

2

@barcelonaLM oho, jedna przynęta, a tyle sztuk złowionych :D

0

@Katalończyk 99 o komentarzach to nie myślałem jeszcze trochę czasu, bo człowiek nie miał internetu. Sesje na fcbarca były kilka razy w tygodniu, więc poza artykułami czytało się o historii, piłkarzach, stadionie, Cules, etc. Czas był cenny :D

5

Łee, dwa dni temu przegapiłem moje 10lecie w tym serwisie :|
Szybko zleciało :D
Dzięki Redakcjo za te 10 lat oficjalnie i prawie 20 nieoficjalnie - dzięki fcbarca.com dowiedziałem się w 2005 roku, że Ronaldinho nazywa się tak naprawdę Ronaldo de Assis Moreira. Dla 11-latka to był szok i dzięki temu uznałem, że to świetny portal, spodobało mi się i tak tutaj zostałem :D

A LaRambla pamięta może swoje początki tutaj? :)

30

Ściągnęli go wcześniej, żeby finalnie nie było dla niego miejsca.... Kiedy już człowiek straci wiarę w ten zarząd oni krzyczą "poczekaj i potrzymaj nam piwo"

2

@PizzerMan podbijamy, Rambla together strong

2

@FcPortoFan1999 na punkcie nieposiadania żadnej obsesji

4

@MesQueUnClub_87 większość ludzi na wolnym, więc i tak się nic nie dzieje, prawie jak wolne :D

2

@pt9 w sumie człowiek sięga pamięcią wstecz do podobnego wieku i udaje się bez problemu przypomnieć sobie śpiewanie równie debilnych tekstów piosenek niewiele bardziej rozgarniętych "artystów" niż dzisiejsi.
Różnica polega jedynie na braku nagrań z tego okresu w takiej ilości.
Finalnie człowiek z tego wyrósł. Nie każdemu się udało, ale to już zależy od człowieka.

2

@19Macio93 przy 1. żółtej kartce myślę, że było zainteresowanie piłką, tylko piłkarka Chelsea dość mocno się spóźniła... XD

1

@graco14 bardzo możliwe, w głowie mi jedynie dźwięczy poranna godzina w weekend :D
Kiedy piłka była dostępna od święta to takie mecze ligi mistrzów miały swoją moc :D

4

Ale bym sobie obejrzał taki poranny Magazyn Ligi Mistrzów, sobota/niedziela 7 rano na Polsacie. Wszystkie gole w meczach takich jak Bayern 3 - 1 Arsenal, Liverpool 3 - 1 Bayer Leverkusen, Real Madryd 1 - 0 Juventus, podsumowanie tabeli/dwumeczu, w pamięci jeszcze dźwięczą jakieś ciekawe rozmowy w studio. Ah

4

@pt9 wygląda legitnie, nie widać żadnych efektów specjalnych

1

@Mixtape również nie mam 100% pewności, ale podobne znaki informuja, że tutaj jest po prostu dostępna gaśnica. Czerwony kolor trochę myli xD

0

Oni są kuffa bezczelni xD
Tfu, na ich kibiców też :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?