2

@misterio chrześcijanin wierzy w jednego Boga, odrzucając istnienie setek innych bóstw z innych religii. Ateista nie wierzy w jednego Boga więcej niż chrześcijanin :p
Ot takie fajne uproszczenie mi się przypomniało xd

0

@BorzyKrzys więcej pokazuje siebie niz gotowania, tak bardzo typowo xD

2

@Comentateiro nietknięte? Przecież cena fajek też poszła w górę o prawie 20%. W porównaniu do żywności to jest prawie jak nietknięte. Ale to w końcu nietknięte czy prawie nietknięte? :p

2

@kosiarz92 niektórzy tutaj chyba dla piłki nożnej już nie wchodzą. La Bamba to w połowie sport, a w połowie ściek polityczny :D

0

@Popitek12 bez popitki tak :D

5

Deco chce, Laporta nie chce.
A może kuffa zdanie trenera by się tutaj przydało :D

0

@Sulimo zgodzę się, mam to samo z artykułami z astronomii. Co chwila coś Ziemi zagraża, jakaś asteroida czy coś - a okazuje się, że przelatuje w odległości, która nijak nie stwarza zagrożenia. Albo jakieś przełomowe odkrycia, które okazują się dopiero pierwszym badaniem, którego dziwne wyniki trzeba zweryfikować.
Masakra z tym dziennikarstwem

2

@Sulimo fakt, jedna fraza w google i wiem, że to nie jest superwulkan.
Ale z Twojego posta płynie superzlosc, a nie zwykła złość z tego faktu :D

0

@kazbychu a na klatce dzień dobry mówili, szalik babci dali jak zimą marzła na przystanku

4

@Luciano99 kiedy kończy się olimpiada i zaczyna się paraolimpiada

1

@Stinger_ według Wikipedii, kobiece igrzyska w piłce nożnej są turniejem międzynarodowym poziomu seniorskiego, który ustępuje prestiżem tylko mistrzostwom świata. Po tym zgadywalbym, że takie statystyki mogą się wliczać, skoro grają tutaj składy bez ograniczeń wiekowych jak w innych turniejach, które dla panów się wliczają.
Ale żadnego oficjalnego info nie znalazłem, to moje wnioski.

0

@Faro Nico, do tego Flick na ławce - to mógłby być faktycznie moment, od którego byłoby lepiej.
Wiadomo, to tylko gdybanie - ale chociaż człowiek ma o co oprzeć potencjalne nadzieje :D
Albo im się uda i kto wie, albo nie uda i będzie jak zwykle xd

2

@MesQueUnClub96 od kiedy odczucia są prowokacyjne? Też nienawidzę pride month, bo to kwintesencja dyskryminacji.

0

@Popitek12 Piotrek z Katowic, czy to Ty?

2

@JarekS dlaczego 2030 wydaje się taki bezpieczny? Pytanie kierowane jest czystą ciekawością

0

@zuang1995 do transformacji potrzebuje migracji, a migrować będę za kolkiem, to byłoby nieodpowiedzialne, pomimo wstania rano.
Dlatego o zachodzie słońca mały Blantozaurek opuści swój kokon, aby wyłonić się jako dorodny Blantozaurus.

4

@mrboom bo zacząłem urlop i mam za dużo wolnego czasu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@zodiak_10 niby się człowiek brzydzi, ale doczekać nie może

0

@stool nie dam, bo nie mam. Ale nawet jakbym miał to bym nie dał.

0

@Faro no to może skorzystaj z funkcji Ignoruj, o której tak uporczywie mówisz? Ale ja się tam nie znam :D

1

@Faro konsystencję kału to mają komentarze nazywające kogoś debilem - przynosisz kafejkowy syf tutaj :D

0

@maroon a więcej faktów w "Faktach po faktach", zaraz po wieczornych "Faktach"

3

@Comentateiro akurat łatkę "bezczelność" przykleilbym niektórym wypowiedziom cytowanego denata - w jego ustach to słowo brzmi śmiesznie :D

1

@sen pliki .cda to tylko indeksy utworów, które znajdują się na płycie - dlatego sam plik .cda nie działa bez płyty.
Spróbuj poszukać konwertera .cda do .MP3 na przykład, albo innego popularnego formatu. Bez konwersji inaczej nie dasz rady - to punkt wyjściowy.

5

Czyli umowa już w przyszłym tygodniu? :D

1

@tadzik447 Tadzik wychyla łeb z kanałów żeby złomować ludzi - i nie musi do tego używać włazu studzienki kanalizacyjnej. Klasa :D

0

@macio_944 ilość THC nie jest aż tak kluczowa - decyduje ona ile tematu musisz przyjąć by osiągnąć haj. Oczywiście dopóki nie schodzi to do jakichś 10%, wtedy już różnica się robi. Bardziej mam na myśli popularny zakres 18-22%. Nie różni się on wiele od tego z holenderskich coffikow.
A to jaki to będzie haj, jak mocny i o jakiej charakterystyce decydują terpeny - a o nich się mało mówi :D
Polecam o nich poczytać wybierając gatunek, zdecydowanie bardziej świadomego wyboru można dokonać :D

0

@barcelonaLM zostali sprowokowani ciszą i spokojem :v
Chociaż z angielskimi kibicami to w sumie różnie bywa xD

4

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?