3

@Luciano99 byś pomyślał o rodzinie....


Wtedy będziesz chciał pić więcej

0

@LionelM95 Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że nie ma takiego dowodu, który jasno wskazywałby na to, że Gomez wiedział o wymordowaniu magów ognia

0

@maroon Arabia przyciąga duże nazwiska pieniędzmi. Holandia poniekąd "wypluwa" przyszłe duże nazwiska.
Nie uważasz, że Twojej kryterium opierające się o rozpoznawalność marki nie jest do końca adekwatne przy porównaniu jakości lig?

0

@Ziemny czyli na pewno nie pracujesz jako śledczy, bo dedukcji u Ciebie za grosz :D
Za dużo czasu na Ciebie poświęciłem, liczyłem na jakiegoś fajniejszego trolla, ale jesteś po prostu średni w te klocki, nie pobawiłem się xd

0

@Ziemny uuu, mocne słowa jak na internetowego napinacza :D
"Wracaj do szkoły, wracaj na notatnik" - wymyślisz coś swojego czy tylko małpować potrafisz? xD
Jak już chcesz mnie obrazić to chociaż się postaraj, bo jedyne co to się osmarkałeś i zrobiłeś pod siebie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@creative7 działa, wszystko normalnie

2

@Piotii16 zawsze jak coś nowego otwierają to idę sprawdzić co mają :v

1

@sen nope, to dziś wgl grają? :s

0

@Ziemny do swojej rodziny możesz w ten sposób się odnosić, mnie nigdzie Jasiu wysyłać nie będziesz, ani nie będziesz mówił co mnie obchodzi. Patrzcie na niego, jaki bojownik, mały pies najgłośniej szczeka :D

0

@Ojciec5tkidzieci jeśli to nie jest jakiś troll to kuffa ciężko utrzymać wiarę w ludzi... Zutylizować do za mało

0

@JordiAlbion To nie karnawał, ale tańczyć z nią chcę
Znam ją 30 lat, ale wciąż niewiele wiem
Wiele serc bije dla niej, wiele w niej
Do szaleństwa zakochane wszystko zrobić są w stanie
Dzień wstaje, nową nadzieją nad jej brzegiem
Za rękę przed siebie choć czasem jej nie poznaję
To nie matka ale wzięła mnie w opiekę
Pokazała mi emocje, nauczyła być człowiekiem
I może kiedyś będę musiał wszystko oddać
Los zada pytanie: „Staniesz przy niej czy ją poddasz?”
Jedna z jej lekcji była o wierności
Tej ostatecznej do ostatniej krwi kropli
Bywam okropny dla niej, często się wściekam
Bywam obojętny, chciałbym tylko ją odwiedzać
Tak od święta, wyjechać jak inni to robią
Nie umiałbym jej zostawić, proszę nie pytaj mnie o nią

Eldo - Nie pytaj o nią

0

@tristan87 w głowie od razu dźwięczy bit, włosy na rękach stają dęba, po plecach przechodzi dreszczyk - niewiele jest kawałków wywołujących takie emocje

1

@Ziemny Jude to jeden z topowych zawodników obecnie. Ma odpaly, nie przepadam za nim, ale jakości sportowej mu nikt nie odmówi.
Gdyby to był zawodnik jakiekolwiek innego klubu to byś pewnie nie pisnął, ale skoro to Real to trzeba wszystko zdeptać.
Walić prześcieradła, ale nie poprzez ignorancję.
Idź na karnego jeżyka i przemysl swoje zachowanie wojowniku Barcelony w bordowo granatowych rajtuzach :D

0

@Faro człowiek może wyjść z faweli, ale fawela z człowieka już nie

3

@MesQueUnClub_87 rok szkolny, więc nie mają czasu za bardzo, za dużo szlaczkuf do rysowania i kartkówek z pszyry

3

Już w sobotę kolejny meczyk Barcy Flicka!
Tak bym powiedział, gdyby nie ta FIFA i UEFA. Od zawsze powtarzam - przerwy na reprezentację to śmierć! Superliga, to jest przyszłość

0

@Marian_Pazdzioch na repre szkoda czasu, może kiedyś jak piłkarzom zacznie zależeć to wróci chęć ich oglądania

2

@Herato Maldini?

0

@PaPo KFC x2? No i namówił :v

6

@Kamilos84 pytanie jaki jest cały kontekst. Może była już na wylocie, ale zaszła w ciążę i tylko odwlokla to w czasie.
Nie wiadomo nic :)

2

@LjakRoberciik oznacza to, że trzykrotnie przebijasz normę i masz problemy z układem trawiennym. 150zl za teleporade się należy. Z fakturą byłoby jeszcze drozej

1

@BulaKG dokładnie, te płaskie mordki to dla nich katorga, a ludziom na tym właśnie zależy - czyli godzą się na cierpienie psa dla własnej przyjemności. Masakra...

26

Hodowanie i rozmnażanie mopsów to znęcanie się nad zwierzętami. Te psy męczą się tym, że żyją. Więcej problemów ze zdrowiem niż można sobie wyobrazić.
Dlaczego ludzie to robią?

0

@pikass14 znajdź na YouTube Wujka Paolo i obadaj jego przepis - gość robi najlepszą włoską pizzę w Polsce, więc lepszego źródła nie znajdziesz :D
Ogólnie jak będziesz bawił się w pizzę to sporo możesz się od niego dowiedzieć

0

@Stu w sumie ich jedynym zadaniem jest przesyłanie danych, także wiele poza komunikacja raczej nie można się po nich spodziewać. Mają swoje silniki, za pomocą których wynoszą się na swoją docelową orbitę po "wyrzuceniu" ich z drugiego stopnia rakiety Falcon 9 - ale to potrafi każdy (prawie) satelita, także chyba nie tego oczekiwales xd
Poza tym, jeśli cokolwiek więcej potrafią to jedynie w SpaceX wiedzą co dokładnie, bo nic publicznie nie udostępniano :D

1

@July_6_BcN miałem dziwne deja vu jak przeczytałem Twoją wiadomość. Wczoraj oglądałem ten odcinek Ranczo (zaczęlismy od zera)! :D

1

@Kz1234 subiektywnie? no pewnie! Obiektywnie? Jeszcze musi utrzymać formę, w ten sposób udowodni swoją pozycję.

0

@Wojtek84 Gavi na defensywnym pomocniku ma niewiele wspólnego z kontrowersjami sędziowskimi w meczu prześcieradeł.
Nie rób śmietnika, to nie notatnik.
Idź na Ramble albo odpowiedni artykuł.
Amen

0

@Marian_Pazdzioch kolejny raz już nudzi, pas Marian. Gacie na bazar sprzedawać, a nie :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?