Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Wittgenstein chmiel :v
0
@tomcias10 20 lat ponad spędziłem w domu na wsi - w takim miejscu mógłbym mieszkać, mając 2 sąsiadów na krzyż :)
0
@Yoshi94 mieszkałem, dlatego właśnie rozważam :)
40
Mamy i Negreire! W Madrycie mroz, więc odgrzewają kotleta żeby się ogrzać :D
1
@juarez tacy sąsiedzi to rak straszny xD
Sąsiedzi to jedyny powód dla którego człowiek rozważa dom zamiast mieszkania....
0
@Lucyfffer czy będzie to jeszcze zobaczymy oczywiście. Jednak mamy powody do optymizmu i to mnie cieszy :D
0
@Lucyfffer to są zawsze 4 pierwsze mecze sezonu czy 4 gorsze wyniki spośród np 10 pierwszych meczow? Ile meczów uwzględniasz w określeniu "początek sezonu"?
Tylko dopytuje, bo to bardzo ciekawe spostrzeżenie :D
0
@Lucyfffer nasze nastroje to jedno, ważniejsze jest żeby to w piłkarzach zapłonął ogień LM. A Flick chyba stara się go rozpalić.
Zobaczymy jak to wyjdzie - grunt że coś się dzieje :p
1
@xvcWinterSoldier najtrudniejsi przeciwnicy są z Niemiec - może Flick znajdzie na nich jakiś patent, kto wie :D
Wynik wynikiem, ale grunt by gra jakoś wyglądała.
2
@xvcWinterSoldier jakiej pumy
0
@Kidd a to nie było tak, że matka go wykąpała w rzece trzymając za kostkę, przez co miał ją później krzywą i strzelał również krzywo?
4
@Kidd są dwa wyjaśnienia: fizyka czarnej dziury albo czary
0
@culeson rozumiem co masz na myśli, ale biorąc pod uwagę jego problemy ze wzrostem (w młodości kiedy musiał przyjmować hormony) to ciężko powiedzieć, żeby gość wygrał na loterii genetycznej :D
ale tak, poza tym zgadzam się :D
1
@jacobFCB Nie .
1
@Messibestplayerintheworld kiedy panuje optymizm to ledwie coś się udaje, więc jak teraz mamy "skomplikowane" to w ich języku oznacza, że gówno się wydarzy xd
Pieprzona polityka...
2
@Bocheno1 jeśli to autentyk to babka super, spodziewałem się historii o negatywnym zabarwieniu, ale jednak trafiaja się też te pozytywne :D
0
@Peciak Cytując klasyka: "nie wiem, ale się domyślam" :v
0
@Benz a nie wiem jak to jest z krwią i jakie są benefity jako zasłużony dawca krwi.
Ja mam legitymację dawcy przeszczepu (niedługo odbieram zasłużonego dawce), a to już "na dzień dobry" ustawowo zapewnia świadczenie opieki ambulatoryjnej poza kolejnością. Max do 7 dni jeśli nie ma możliwości tego samego dnia.
Dowiedziałem się o tym beneficie po fakcie, ale wiem że przyda się w życiu :D
0
@MOLESTA i kto to mówi :p
(Zacząłeś ad personam, gdzie to Ciebie bardziej kojarzę niż Krzysia w tym negatywnym kontekscie)
2
@Benz albo wystarczy mieć "Paszport Polsatu" (legitymacja dawcy) - wtedy tego samego dnia magicznie miejsce się znajduje. A do specjalistów w max tydzień, żadnego czekania rok czy coś takiego. Czuje się jakbym z tym wygrał w życie, w końcu mogę chodzić na NFZ bez narzekania na kolejki :D
7
@Pawel13sz tego od lat brakowało - gryzienia trawy i wałki do końca. Napawa to optymizmem
0
@messi33 nie tylko w Twojej głowie, w rzeczywistości też się tak kończy :p
0
@ranger3120 gość w tym momencie zrozumiał, że matematyka jednak potrafi się przydać w życiu xD
0
@MadafakinGuy Jack jest jak Apple - 2x droższe od innych, a w sumie na jedno wychodzi xD
Wszystkie te marketowe whisky to jeden chooy, czystego i tak się nie da wypić - ale 50zl za literek to cena świetna :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@misterio 4.5 miliarda lat to jest szacowana data śmierci Słońca. Wodór skończy się już wcześniej (nie pamiętam z głowy, a nie chce skłamać - ale chyba to były 3 mld lat), przez co Słońce zacznie zużywać Hel i inne pierwiastki, wodór w górnych warstwach również zacznie łączyć się w jądra Helu4, powodując wzrost temperatury oraz rozmiaru gwiazdy.
Już to spowoduje, że życie na Ziemi stanie się niemozliwe w obecnej formie.
Mamy mniej czasu niż sądzicie! xD
5
@misterio jedna uwaga - nasze Słońce nie zakończy żywota efektowną Supernową, posiada za małą masę, więc jej los będzie spokojniejszy. Jednak co się zgadza to fakt, że Ziemia zostanie prawdopodobnie pochłonięta przez rosnące Słońce - stanie się czerwonym olbrzymem, zewnętrzne warstwy napuchna tyle, że obecne orbity planet znajdą się w jej wnętrzu.
Gwiazdy są cudowne.
0
@Midast i cyk, incydent kałowy
4
@Lionel_Messi10 nikt tak dobrze nie pije Yerby jak Messi :v
2
@HypeR czas jest względny