Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi33 nie tylko w Twojej głowie, w rzeczywistości też się tak kończy :p
0
@ranger3120 gość w tym momencie zrozumiał, że matematyka jednak potrafi się przydać w życiu xD
0
@MadafakinGuy Jack jest jak Apple - 2x droższe od innych, a w sumie na jedno wychodzi xD
Wszystkie te marketowe whisky to jeden chooy, czystego i tak się nie da wypić - ale 50zl za literek to cena świetna :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@misterio 4.5 miliarda lat to jest szacowana data śmierci Słońca. Wodór skończy się już wcześniej (nie pamiętam z głowy, a nie chce skłamać - ale chyba to były 3 mld lat), przez co Słońce zacznie zużywać Hel i inne pierwiastki, wodór w górnych warstwach również zacznie łączyć się w jądra Helu4, powodując wzrost temperatury oraz rozmiaru gwiazdy.
Już to spowoduje, że życie na Ziemi stanie się niemozliwe w obecnej formie.
Mamy mniej czasu niż sądzicie! xD
5
@misterio jedna uwaga - nasze Słońce nie zakończy żywota efektowną Supernową, posiada za małą masę, więc jej los będzie spokojniejszy. Jednak co się zgadza to fakt, że Ziemia zostanie prawdopodobnie pochłonięta przez rosnące Słońce - stanie się czerwonym olbrzymem, zewnętrzne warstwy napuchna tyle, że obecne orbity planet znajdą się w jej wnętrzu.
Gwiazdy są cudowne.
0
@Midast i cyk, incydent kałowy
4
@Lionel_Messi10 nikt tak dobrze nie pije Yerby jak Messi :v
2
@HypeR czas jest względny
4
Przyjemne podsumowanie meczu dla osoby, która nie miała sposobności go obejrzeć.
W skrótach można tylko obejrzeć akcje z meczu, ale to przebieg całego spotkania kształtuje pełen obraz występu drużyny.
Taki artykuł rzuca trochę szersze światło na boiskowe wydarzenia
1
@LukaszFan wchodzisz w dyskusję z muchą o tym, że gówno jest smaczne - chcesz tego? :p
9
@Joe_Barbaro https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRh9-zVgj_cZhMFrZjcBzx0fRJULY7NPxD3tA&s
13
@Messiasz2 wolałbym, żeby zamknął nam japy grą, a nie krytyką :)
1
@mekston https://i.imgflip.com/2q48aj.png
1
"A zagłosuje na Franka dla beki, przecież i tak nikt go nie wybierze, co się może wydarzyć"
2
@adamek20151 połamie sobie ręce, żeby pokazać swoje niezadowolenie - super pomysł! xD
1
@Moderacja jaki jest sens przypominania tego artykułu teraz? Coś nowego się pojawiło? Być może czegoś nie widzę :p
1
@xavi890 nie podobają mi się ruchy Laporty. Mam przestać oglądać Barcelonę? :D
Twoje porady są jak działania Deco
0
@xavi890 czyli akceptujmy wszystko co nam się nie podoba, żeby żyło się nam łatwiej, w efekcie otaczając się tym co wywołuje negatywne emocje. No super porada xD
0
@partymaker syrop z pędów sosny. Gardło i kaszel jak nowe.
Mowa o domowej roboty specyfiku:p
0
@Kuczek to, że w domu tak Cię na obiad wołają nie znaczy, że musisz to przynosić tutaj : D
3
@Fake69 ale wiecie, że maseczki to bardziej chronią innych przed noszącym, niż noszącego przed innymi?
0
@JohnnySilverhand czyli byś musiał zrobić to samo - wykraść nowe hasło gościowi i je zmienić.
Hakowanie z filmów, gdzie ofiarą pada Pentagon to wymysły. Dopiero większe grupy potrafią gdzieś się dobrać i sprawić, że dojdzie do wycieku. Ale patrz jaki to kaliber. W prawdziwym życiu na codzien ofiarą padają użytkownicy i to od nich następuje wyciek.
0
@JohnnySilverhand nie uzyskasz tego typu uslugi, gdyby wykradniecie haseł z serwerów EA było takie proste to by dawno ktoś to zrobił i nieźle pewnie zarobił na sprzedaży danych :p
Chyba, że gdzieś miałeś zapisane hasło w swoim komputerze - to jedyny trop
2
Jutro znowu Negreira
0
@Dejvo i każdą jedną codziennie sprawdzać czy jest coś nowego? :p
4
Mam chyba problemy ze zrozumieniem... Gdzie tutaj jest jakiś błąd? Spalony to spalony, choćby na milimetry...
Chyba, że to sarkazm - ale w tytule artykułu to rzadkość.
0
Do pomidorowej zrobić ryż czy makaron, oto jest pytanie :/
Tradycja nakazuje ryż, ale makaron ma też swoich zwolenników...
0
@xvcWinterSoldier Adidas ma w swojej stajni Real
0
@MalanFCB no jest bez sensu, ale to hiszpańskie dzienniki sobie same zaprzeczają :D
Alternatywą jest całkowity brak nieoficjalnych info, bo jakakolwiek inna filtracja byłaby już subiektywna i zawsze ktoś będzie miał negatywne zdanie.
Ja osobiście wolę sobie na fajku albo na ławce poczytać takie tragikomedie niż nie mieć nic. Wielu użytkowników jak widać też.
Jeśli redakcja ma słuchać większości to jak myślisz, kogo posłucha? A mimo to i tak starają się zadowolić każdego, co jest jednak syzyfowa praca.
No nie wiem stary co Ci nawet napisać xD