0

@okiemtypera_lucaxx95 jeszcze ich 3 pokolenia będą ustawione, złego diabli nie biorą - a ty szaraku zdychaj w biedzie, bo nie masz znajomości ani politycznych koneksji xd

0

@Elnuum nie jechać - siedź w domu, odpal piwko, zapał fajka, zjedz fast fooda i wegetuj całe życie :)

0

@Encore bo to są ludzie znani z tego, że są znani. Dzisiaj rzadko sława oznacza jakieś sensowne umiejętności - sprzedaje się coś innego niż talent.
Dzisiejszy showbiznes to...

0

@Unique jutro Makłowicz rzuci gotowanie i podróże :/

1

@MesQueUnClub_87 akurat takie Sharknado nie zasługuje na wrzucenie do grupy z kac wawa i innymi. Ten film miał być filmem kategorii C, miał być gniotem - coś jak pato gale mma. Śmiejmy się z tego filmu, ale świadomie :Do
P.s. widziałem wszystkie 3 części.... XD

1

@JimMorrisonFCB moje 2% skradł Henry Cavill... Sigh... :v

0

@NeroTFP1 niech kibole założą federację, w zasadach ustala walki grupowe i niech co kolejkę się tłuką na legalu w klatce pod stadionem :v

12

@BulaKG skąd pewność, że keczupu nie robi się z żółtych pomidorów, a później dodaje się trochę kredek Bambino aby uzyskać czerwony kolor?

1

@MesQueUnClub_87 podstawowe niezrozumienie jak ta używka działa :p
Wiem co mówię, nick zobowiązuje :v

1

@tristan87 widać, że ognia zapomniał

0

@vangoor yup, za jakiś czas wyjadą z alkoholem o tej samej marce, ale w normalnej butelce i będą mieli piękną reklamę na start. Po prostu "kreatywny" marketing? xd

0

@tristan87 oo, dzięki wielkie - przegapiłem to :D

0

W drugiej lidze peruwiańskiej gra zespół Juan Pablo II. Są obecnie na 1 miejscu w swojej grupie.
W herbie nawet papieża mają :D
Ktoś kojarzy jaka jest geneza tego klubu? Dziwny "przypadek" xd

0

@jedrek7000 Artykuły jak "najlepsze, najgorsze" albo "5 faktów po meczu" czy jakoś tak - one odpowiadają na Twoje pytania :D

0

@Hosh zdelegalizować drzewa, stop śmierci na drogach :v

0

@Terroriser no to jak nie ufasz dla Google, to zaufaj dla Włochów. Znam kilku, każdy potwierdza - przeskok z języka włoskiego na hiszpański (i vice versa) jest bardzo łatwy ze względu na ogromne podobieństwo języków. Znając włoski są w stanie łamanie dogadać się z Hiszpanem.
Osoba mówiąca biegle po włosku jednak wie co mówi :D

0

@dominox1998 a to coś innego niż granie chyba opisujesz :v

1

@Miszak średnim, a drugi z ogromnym, zayebistym!

0

@xvcWinterSoldier bez posiadania apki tiktoka nie zobaczysz - co za durna platforma, takie wymuszenie jest po prostu chamskie xD

0

@Pawcio2306 skoro ważne są opinie, a pod takim artykułem pojawiają się komentarze to czy to nie oznacza, że zainteresowanie istnieje? :D
szukam logiki w Twojej logice, pomóż mi proszę

1

@koraldinho49 ten artykuł wzbudza większe zainteresowanie niż Twoje komentarze :v

1

Jakiego trzeba mieć pecha, żeby sąsiad z góry zalał ci mieszkanie podczas remontu?
A jakie są szanse, że zrobi to drugi raz już po tygodniu?

Co za fuszerka... Polscy fachowcy budowlani... Nawet właścicielowi mieszkania które remontują powiedzieć nie chcieli xD

0

@Tasde polemizowałbym z tym wycięciem - nie chodzi mi o to co Sapkowski miał na myśli, tylko o to co wybrane przeze mnie słowa mówią same w sobie - pochodzą z cytatu, ale nie odwołują się do niego. No ale to dywagacja nad językiem, a ja nie o tym - jednak rozumiem uwagę.
Tak, w całości nie mogę się oderwać od iluzji wyboru, ponieważ będę i tak zaangażowany w to co wyniknie z wyboru, na który postanowiłem nie wpływać. Czy to też jest dobre rozwiązanie? Oczywiście, że nie. Nie ma dobrego rozwiązania - ponownie wracamy do pytania "co zrobić, aby zminimalizować szkody". Męczy obracanie się pośród jedynie negatywnych możliwości. Życie wystarczająco stawia czlowieka pod ścianą nie dając mu dobrego wyjścia z danej sytuacji. A politycy dorzucają swoje, kolejna cegiełkę do ściany irytacji. Czy jestem w stanie coś zmienić? Nie. Czy jestem w stanie zmienić swoje podejście do tego co się dzieje? Oczywiście, więc na tym się skupiam.
Ostatnie co mi w Twojej odpowiedzi się spodobało to:
"Zasadne by było stwierdzić, że brzydzisz się ludzkością a nie konkretnymi ludźmi". Wiesz co, chyba tak jest - i ja jestem również w tym worku. Tak jak ludzie jako byt, "wszechświat, który uzyskał samoświadomość, aby obserwować samego siebie", są fascynujący - równie mocno są przerażający i obrzydliwi w swojej pogoni za własnym dobrobytem, nie widząc dalej niż swój własny talerz.

0

@Tasde celowo to nie był cytat w całości, tylko ten niezależny fragment o niepodejmowaniu wyboru.
Bo finalnie się do tego sprowadza. Co wybory są "alternatywy", coś innego niż standardowy Po/Pis. I na czym one się kończą? Więc jaki tu mamy wybór? To jest iluzja wyboru, co najwyżej możemy opóźnić albo utrudnić rozkradanie wybierając "gorszych złodziei" (tych co nie potrafią dobrze kraść), ale co to za wybór?
W efekcie po prostu brzydzę się politykami, życzę im najgorzej i trzymam się z boku - z karuzeli nie zejdę bo się nie da, a jakiś operator musi nią kręcić. Jak już mam spaść i sobie skręcić kark to chociaż pociesze się przejażdżka. Tyle tylko pozytywów jestem w stanie się dopatrzeć.

0

@Tasde czy kradzież mała, czy kradzież duża - to i to jest złem. A jak mam wybierać pomiędzy małym złem, a dużym złem, to wolę nie wybierać wcale.
Politycy są juz tym przesiąknięci, ta kariera oznacza łatwy, dodatkowy, lewy dochód i ciężko będzie to zmienić.
Żadnemu politykowi nie można zaufać. Wszyscy to ten sam ściek.
Dopóki ludzie będą się kłócić które zło jest mniejsze to nic się nie zmieni. Jesteśmy w dupie, nie ma co udawac, że jakakolwiek opcja przyniesie coś dobrego.

0

@Comentateiro ale to nagrodę jakąś chcesz za to, że tym razem miałeś rację? Poklepać po plecach i powiedzieć "dobry chłopiec"?
Czy dyplom może od LaRambli przygotować :D
Jakiej to atencji teraz lakniesz opowiadając o sobie?

1

@Adran360 Valencia to bilard sobie trochę urządziła :D

7

@tristan87 przy takiej prędkości to z ich narządów wiele się nie ostanie xD

0

@heniusss nie możesz mu zainstalować ublocka? Nigdy nie odwiedza go osoba, która umie wykonać polecenie typu "kliknij tu i tu"? :D
Wtedy miałby z głowy reklamy

0

@wojopancer bardziej Flickodependencja :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?