0

@ArcziArtt a co ma do tego piłkarz najbardziej obrzydliwego klubu na świecie? :v

1

@macio_944 rasistowska nitka :v

6

@Ziemny A kto to przyszedł? Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci.

0

@RinooniR szerokości!

0

@Tomek54321 mucha nie zrozumie tłumaczeń pszczoły, że miód jest lepszy niż ekskrementy :>

1

Żeby robsons miał o co pytać :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LjakRoberciik a co nas obchodzi jak inni klienci się zachowują xD
Tak dyskutować sobie możemy do usranej śmierci i niczego się nie dowiemy.
A może to chodzi o wejście w buty tej drugiej strony? Zarówno jednych jak i drugich.

0

@DLFCB takie osoby powinny być odizolowane od społeczeństwa, bo zagrażają sobie i innym

1

@LjakRoberciik a inny kurier zostawi paczkę w deszczu i śniegu i nawet nie zadzwoni, że dostarczył :)
Nie dziwię się czasami ludziom, że są nastawieni bojowo gdy się muszą użerać, aby ktoś wykonał usługę w taki sposób, jaki powinien :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sulimo nie było żadnych ciastek więc kupiłem zaprawę murarską

1

@ProMILs fuj, jaka stara

0

@FcPortoFan1999 uzasadnienia są dla użytkowników premium - dla pana panie Areczku jest instant ban

0

@FcPortoFan1999 jeśli dobrze łącze kropki to Michał dodał wpis o wojnie na Ukrainie, a do tego dołączył posty z Twittera. Jedyne co można podpiąć pod regulamin to jakaś dezinformacja ze względu na treści z postów Twittera - jednak to tylko domysły i jedyne co by pasowało :D

1

@Zoker to już jest chamskie... Brak szacunku do zwykłego chłopaka... Ale jakby mu ktoś tak dawał fajka, a później nim rzucił to pewnie Szczęsny by się tak nie cieszył

0

@arasz1819 jasne, to najbardziej prawdopodobny powód, ale wciąż to tylko nasze domysły. Ludzie wciąż będą pisać coś co jest usuwane, bo nie wiedzą co dokładnie zrobili źle. Nie oszukujemy się, nikt nie zna regulaminu w całości i raczej posługuje się zdrowym rozsądkiem. Jednak nie zawsze to wystarczy

1

@wpwelement jasne, domyślam się że coś było nie tak - jakieś zasady są. Ale jak człowiek ma się poprawić kiedy nawet nie wie za co jest karany? Można dodać punkt regulaminu i cytat łamiący regulamin z wypowiedzi, widoczny choćby tylko dla autora? Albo wiadomość prywatna z uzasadnieniem. Cokolwiek co byłoby transparentne. Dla Was też mogłoby to pomoc, bo ludzie zaczęliby uczyć się na błędach. I ostrzeżenia moglibyście łatwiej liczyć. Ot, to luźny pomysł na improvement - feedback od użytkownika.

0

@michal26 chyba o wojnie nie można rozmawiać, wielki brat patrzy :D
Innych uczestników nie pamiętam za bardzo, tylko autora - ale przyjemnie czytało się wszystkie wypowiedzi. @RoberDzik był, chyba też @arasz1819 - spadliśmy z rowerka chłopaki :D
@wpwelement jaki był powód? Bo jak jeden post był dupny to nie znaczy, że wszystkie inne nie wnoszą jakiejś wartości :/

1

@Spacedragon nie miałeś żadnej subskrybcji wcześniej? Żadnej płatności? Jeśli to nie było odnowienie i nie miałeś wcześniej nic aktywnego to pisałbym do supportu. Jednak bym przyjrzał się czy nie miałeś aktywnego jakiegoś darmowego okresu, po którym wpadła regularna płatność ;p
Łatwo się gdzieś zapomnieć , zwłaszcza jak człowiek ma pierdyliard różnych subskrybcji wykupionych

1

@Ziemny kto się tak nigdy nie zapomniał niech pierwszy rzuci kamieniem - nauczyć się kiedyś trzeba, a własne błędy służą ku temu najlepiej ;)

3

@Spacedragon jak nie anulowałeś subki to ona odnawia się automatycznie

1

@fart też nie mam pojęcia :/ żeby chociaż jakaś informacja była albo coś, bo dyskusja spada z rowerka i wszyscy cierpią xd

1

@FCB_dimiC to jak wybierać pomiędzy HIV i AIDS :v
(Tak, wiem czym się różni, kto wie skąd jest to porównanie ten wie xD)

0

@MesQueUnClub96 niee, taka rozmowa nie miałaby żadnej wartości dodanej, szkoda czasu. ChatGPT byłby lepszym kompanem do rozmowy. Ale powodzenia :)

0

@Marian_Pazdzioch jak wiadomo, że nie ma gdzie zaparkować to po co pakować się autem? Do tego w dużym mieście dojazd autem to kupa czasu stracona w korkach :D
Niepełnosprawni/starsi do lekarza/tego typu wyjątki wykluczam :p

1

@Bykunn tak jak poprzednicy - xkom albo morele. Najlepiej jest unikać już złożonych kompów/gotowców (rzadko kiedy robia to optymalnie - łatwiej tak opchnac części, które mało schodzą). Lepiej kupić wszystkie części oddzielnie i dopłacić za złożenie. Jakie części wybrać? Poszukać na necie polecanych składaków i na ich podstawie się sugerować

4

@Barcanajlepszyteam no pewnie, teraz kombinuje jak się dobrać do dup wszystkich ludiz w tym kraju :v

0

@Jakchcesz też macie tyle rozłączeń kiedy próbujecie wejść do jakiejś lokacji/teleportowac sie do miasta? :D

0

@Kuchar Dziękuję bardzo! Jak zwykle prawda leży gdzieś pomiędzy. Dzisiejsze media to ściek, które bardziej dezinformują niż pomagają dowiedzieć co się dzieje.
Wiadomo, opinia jednej osoby to też mało, ale zawsze pozwala gdzieś wywołać dodatkowe impulsy pomiędzy neuronami, które do dodatkowych przemyśleń mogą skłonić :D
Takie czasy, człowiek się najwięcej dowiaduje ze stron z memami albo z forum o piłce - jakość też niepewna, ale wciąż lepsza niż przy dzisiejszym dziennikarstwie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?