Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@okiemtypera_lucaxx95 dotkniesz śmiecia, odpowiadasz jak za człowieka. Nie dziwię się, że ludzie nie reagują, bo będą mieli więcej problemów niż gość, który robi problem.
0
@Criss18Barca ja właśnie nie rozumiem fenomenu tych achtungow. Toć to tylko rzucanie granatami można powiedzieć :D
0
@Pedri16Future rozumiem petardy, które widać na niebie, jest jakieś wow. Ale te achtungi i inne granaty blyskowo hukowe to jaki mają cel? XD
1
@Lionel_Messi10 poczekaj na rundę drugą :D
5
Barca 10 lat temu vs Barca dziś:
https://imgflip.com/i/9fbb1i
1
@AxelF trzymam! Szczęśliwego nowego! :D
3
@Arden jak już komuś cisnąć to chociaż robić to w miarę inteligentnie albo przynajmniej nie schodząc poniżej pewnych norm :)
0
@urbipl wszystko zależy od tego czemu poszedł gaz w ruch i od czego się zaczęło. Płeć tutaj nie powinna mieć żadnego znaczenia
2
@AxelF a tak w ogóle, to obliczenie masy Słońca znając 3 prawo Keplera, które chyba jest na karcie wzorów z fizyki oraz znając stałą grawitacyjną G (oraz parę innych wartości jak odległość Ziemi od Słońca czy czas obiegu Ziemi wokół Słońca) jest możliwe.
Kiedyś trafiłem na to prześmiewcze zadanie, które sparafrazowałem i jakie moje było zdziwienie, gdzie ktoś w komentarzach wyprowadził wzór i to kuffa policzył, a opierał się na wiedzy ze szkoły średniej xD
Nauczyłem się tego mniej więcej i czekam tylko na okazje, aż jakiś cwaniak rzuci tekstem "no to policz masę Słońca" i wtedy wejdę cały na biało robiąc to. Będę wtedy tym fajnym na imprezie :v
2
@AxelF wakacje na księżycu - rodzice Asi muszą jej bardzo nie lubić.
Jednak rzucenie muszelek z Księżyca wiele nie różni się od rzucenia ich z Ziemi. Nie ma atmosfery to jedno, a drugie to Księżyc ma już jakaś prędkość poruszania się po orbicie, którą również będą miały muszelki.
Sonda Parker Solar Probe, która ruszyła badań Słońce, została wyniesiona rakietą Delta IV i została nadana jej prędkość niecałych 64.000 km/h. Czyli zakładamy, że z taką prędkością względem Ziemi muszą podróżować muszelki, aby przypieprzyc w Słońce. Może to być nawet trochę za dużo, bo Sonda potrzebowała 7 przelotów obok Wenus, aby wytracić prędkość i wejść na eliptyczną orbitę wokół Słońca, ale lepszej wartości nie znam (Kerbale się nie liczą xD). Od tej wartości należy odjąć prędkość orbitalną Księżyca (albo dodać jeśli Asia nie wie w którą stronę powinna rzucać) i voila. Dla ułatwienia obliczeń można przyjąć, że Pi jest równe 5 :v
2
@AxelF jeśli Asia rzuciłaby muszelki z taką siłą, że mogłyby dotrzeć do Słońca (spaliłby się w atmosferze, taka spadająca gwiazda, ale spadająca w górę xd), to należałoby policzyć również obwód bicepsu Asi. Można pomylić się o 50 metrów :v
1
@MesQueUnClub96 Popodstawiac do wzoru i wyjdzie? Oki!
Asia pojechała na tygodniowe wakacje nad morze. Pierwszego dnia na plaży zebrała 3 muszelki zielone i 2 różnokolorowe. Każdego kolejnego dnia zbierała o 1 muszelkę więcej, ale zawsze szukała kolorów inne niż już zebrała w poprzednich dniach.
Oblicz masę Słońca (podpowiedź: wykorzystaj jedno z praw Keplera)
2
@Gronek bo to Bydgoszcz :v
0
@Seledynowy muszę dopytać w fundacji do kiedy mam dyskwalifikację - albo już mogę, albo jeszcze 2 miesiące, nie jestem pewny od kiedy muszę liczyć :D
W takim razie mam zadanie na ten rok jeszcze, dzięki za przypomnienie :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Katalończyk 99 Google niestety nic nie podpowiada poza jakimś dziwnym filmikiem na YouTube, z którego pochodzi cytat. Chciałbym się mylić, ale wygląda na fejur :/
1
@Kgorecki2500 zależy od rozmiaru, ale nasz pieseł jest mały więc nie wadzi - a w zimę pogrzać potrafi :D
Od początku była zgoda na wchodzenia na łóżko/kanapę, po spacerach łapy są czyszczone, więc bardziej brudna od nas na pewno nie jest :v
0
@BorzyKrzys nuke them all!
0
@PizzerMan właśnie dzionek zamykamy, kolejne akty w Path of Exile 2 zrobione, nowy ekwipunek kupiony, poprawiony build ogarnięty - także niedziela niezwykle produktywna xD
5
@MesQueUnClub_87 z jedną flaszka? Paszoł won!
0
@CPuyol cieszę się, że wywołałem radość i uśmiech na Twej twarzy :>
Barca potrafi, to fakt - z Atletico było widać, że kopać potrafią i to w sposób, który jeszcze wiele radości może dać. Jednak ignorancją byłoby nieuwzględnienie tego w jaki sposób bordowo granatowi zdobywają punkty w lidze w ostatnich tygodniach, a raczej jak ich nie zdobywają. Sam przyznasz, że brakuje tylko kropki nad i czasami, jednak co jeśli zabraknie jej również w spotkaniu pucharowym?
Oczywiście jak każdy liczę na formalność, jednak ostatnie lata kibiców Barcy nauczyć powinny bardziej niż kogokolwiek, że śmieje się ten, komu jest bardziej do śmiechu po 90 minutach, a nie przed.
27
Niewinny żart, a na takie pstryczki Barca zasługuje. Nie widzę w tym nic złego.
Laporta robi z klubu pośmiewisko na większą skalę niż drobna szpilka od Barbastro.
A o laniu panowie poniżej bym nie pisał, bo w takiej formie to nic nie jest wykluczone :)
Kije z tyłków proszę wyciągnąć
0
@Nazio_87 wytrwałości życzę :D
W kontraście zarzuce też klasykiem: RDR2. Jak się człowiek wciągnie to na dluuugo nic innego nawet się nie chce :D
Jak zabraknie dynamiki to można na jakiś Doom Eternal wskoczyć.
0
@Nazio_87 cuphead :v
3
@zuang1995 welcome to the club :D
13
@Rewolucja123 lepiej jak interesują się życiem sportowców, zwłaszcza takiego kalibru, ktorzy jakieś wartości sobą reprezentują niż interesować się jakimiś patusami z fama MMA albo królowymi życia, którzy praktycznie promują degradację umysłową i czystą patologię :D
3
@marcin62 Tinder był zawsze tragiczny. Swego czasu na Badoo więcej normalnych ludzi "emigrowało".
Znam nawet dwie pary, które tam się poznały i są już X lat ze sobą. Ale to faktycznie jakieś odstępstwa od reguły, wyjątki xd
0
@PizzerMan w końcu domek po świętach, więc można sobie w końcu porobić coś dla siebie :D
Święta wypłukały z hajsu, ale Sylwester planowany jest na spokojnie więc coś damy radę skromnie wspomoc. Trzymaj się tam!
0
@tbas jaki zawodnik zgodzi się być poza grą przez pół roku...
0
@tbas aa, to tego nie wiedziałem. W takim wypadku nawet dobre chęci Olmo nic nie pomogą.
Doczytam sobie, dzięki za podpowiedź!