Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BezglutenowyPedri forma przekazu jest oczywiście istotna, nie wiem jak pisane są te komentarze, ale też trzeba wziąć pod uwagę to, że upubliczniając się trzeba liczyć się również z negatywnymi komentarzami. Tekst o braku kobiecości jest czyjąś opinią i nie brzmi jak obraza według mnie. Chwali się mięśniami - jedni to pochwala, drudzy na to będą narzekać.
Oczywiście dopóki zachowane są ramy szeroko pojętej kultury słowa :>
Czerpie zyski z publikowania takich treści, a to ma również swoją drugą stronę medalu.
0
@jacobFCB niby biali "blancos", a zgrywają ofiary jak czarni :|
1
@Cygan BRC jak to mówił Walaszek: "Jak się kochają to chooy z nimi".
Trzymajmy się dwóch płci jak to mówi biologia, a to kto z kim to już tych osób interes :>
6
@NeroTFP1 5krotne morderstwo. Mniej niż 3 lata za osobę.
Ciężko to skomentować nawet
0
@Czajka90 napijesz się, naćpasz, a wypadek i tak by się zdarzył....
1
@FcPortoFan1999 parszywym, faworyzowanym klubikiem, który wiecznie udaje pokrzywdzonego, a większość sukcesów zawdzięcza faworyzacji i przekretom sędziów. A co?
1
@misterio o stałej Planca i długości Planca poprzednicy napisali i zgadzam się - obecne zrozumienie fizyki pozwala zakładać, że nic mniejszego już nie będzie. Chyba, że wiedza w zakresie fizyki zostanie przewrócona do góry nogami jakimś odkryciem i zaczniemy postrzegać energię w zupełnie inny sposób - ale to ciężko zakładać :D
Natomiast w kwestii "dyskretny czy falowy" to rzucę tylko "to zależy" :D
Skoro foton jest tym i tym (dualizm korposkularno - falowy) w zależności od obserwacji to nie sądzę, by dało się jednoznacznie wybrać któraś ze stron - jest i tak i tak :D
2
@MesQueUnClub96 wolisz pachy?
0
@Roobo nikt nie będzie zabijał dzieci jeśli nie będą się rodzić dzieci. Sprytnie :v
1
@JurnyGerwazy ostatnio łaskotałem mojego braciszka po stopach. Mama się zdenerwowała i powiedziała, żebym poczekał do porodu.
2
@Mario96w pomoc prawna nie wyszłaby tak drogo skoro to dotyczy grupy osób - zrzuta na prawnika i jazda, bo tutaj ktoś mocno się stara, żeby krwi napsuć
0
@Gall oo, bardzo możliwe - dzięki za sprostowanie! :D
1
@Foton powinna mieć dwa bilety, bo zajmuje również sąsiednie miejsce powodując dyskomfort innym pasażerom
0
@Mitch_Atleta czy trzeba być wyborca PO, żeby obrażać PiS? Można mieć pogardę do wszystkich partii i w konkretny sposób nazywać fanatyków jednego z ugrupowań.
Typowy podział, jak nie jedna strona to NA PEWNO musi być druga. I tak w kółko. Meh.
Nie, nie jestem wyborca konfederacji ani lewicy - uprzedzam zarzut :)
0
@MessiSuarezNeymar Eldritch Horror, w to mogę grać na okrągło :D
1
@Tomason kolejne wybory z cyklu "nie głosuje na swojego kandydata, tylko przeciw komuś".
Ile można... Ostatnie parlamentarne to samo.
A walić to, zawsze się chodziło na wybory i nic to nie daje, więc pora zacząć siedzieć w domu. Dołączam do tych, którzy przestają brać w tym udział.
1
@VegetaPolska jeśli przez niego straciłeś psa, a do tego jest takim antyspołecznym chujem, to oby go autobus potrącił i byście mieli z nim jak najszybciej spokój.
Powodzenia w walce z nim, trzymam kciuki byście dowalili mu jak tylko się da
1
@Ivanno kontrola gry zespołu - Xavi. Nutka magii i coś z niczego - Iniesta.
To jest fenomenalna para - nie pamiętam trenera, chyba Van Gaal, miał zagwostke jak połączyć w składzie tych dwóch grajków przy debiucie któregoś z nich. Jak się okazało, obaj na boisku są jak jeden organ, kluczowy dla działania organizmu całego zespołu. Pamiętam to jak przez mgłę, bo to były moje początki i mogę się mylić co do ich wprowadzenia, ale tak mi to zostało w pamięci :D
0
@VegetaPolska WTF, tyle zamieszania o zwykły autobus? Komuś na odcisk swoją robotą stanęliście czy co, no ale w tym kraju wszystko jest możliwe gdy "somsiad" zawistny i na dużo czasu żeby komuś życie uprzykrzać xd
2
@AduŚ07 wincyj kurła, wincyj!
2
@LOPEZ16 robotą polityka jest między innymi przemawianie - jasno, klarownie, bez niedomówień i pola do interpretacji. Jak z tak podstawowa umiejętnością mają problem to szkoda gadać nawet... No ale jako polityk dostaje robotę za umiejętności, a nie za koneksje? XD
Ale jak skłamać trzeba albo bajere wcisnąć to problemu nie mają. Gardzę politykami strasznie
1
@Tasde niby czarny przemysł, a na stołkach dalej czerwone podejście. A szkoda strzepic ryja
1
@Bulbazaur17 poniżej 60 klatek nie jestem w stanie grać. W tytuły typu RDR2 wystarczy mi 60, ale taki Wukong już więcej. Rocket League bez 144/165 to nie ma szans
1
@kuz szachy 5d by mieć pełne koryto. A pomyśleć co byliby politycy w stanie osiągnąć gdyby tak kombinowali jak poprawić sytuację kraju :D
0
@VegetaPolska no to takie wtf - prywatne autobusy to kojarzę, że zawsze się zatrzymują tam gdzie mają tylko przestrzeń.
Miejskie natomiast mogą zatrzymywać się i wypuszczać/wpuszczać ludzi tylko na przystankach - stąd pytanie.
Może gość nie odróżnia tych dwóch przypadków? xD
0
@Donnie_Darko Barca ma taki głód skrzydłowych, że jak w końcu pojawił się świetny grajek to od razu emocje biorą górę xD
0
@messi33 Jagger z czym? Najlepiej smakuje Jagerbomba, ale takiego to dużo wypić nie można :/
0
@VegetaPolska autobus miejskiej komunikacji?
0
@PizzerMan podbijamy! Powodzonka!
1
@partymaker małosolne