Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 od Windows 7 to już wszystko to samo :/
No może poza win8, bo to do zapomnienia jak Vista
1
@gumaz zależy jaka kwota. 4 cyfrowa to nie wiem czy komukolwiek poza siostrą/rodzicami bym pożyczył.
Stówkę albo dwie jakiemus znajomemu, z którym mam kontakt albo sąsiadom jak mocno potrzebują - nie jest to majątek, a jeśli nie oddadzą to za 100zl kupuje wiedzę na temat tych osób. Nie jest to zły biznes aby jak najszybciej wynieść śmieci ze swojego otoczenia.
1
@esem91 rączka rączkę myje... To jest podczłowiek... Powinien być stryczek
0
@Popitek12 najlepszy kurczak jest medium rare, musisz spróbować
0
@PizzerMan niestety firma, a teraz zegar tyka
0
@PizzerMan kolejny dzień życia na wypowiedzeniu w robocie, więc jest jak jest :D
0
@Azazel_Pazuzu Robi interesu z RFEF. Dopiero teraz zauważyli, że coś jest nie tak XD
2
@lithotripter panie, ja kończyłem podstawówkę, ni filologię hiszpańską :v
4
@Katalończyk 99 wszystko rozumiemy :v
2
@aspr1me penalty in order of real fookin madrid
1
@Donnie_Darko tato Ludwiczka, nie ukryjesz się :v
0
@vangoor argument, że w Anglii to coś normalnego mnie też śmieszy.
Tak jakby różnice kulturowe w różnych krajach nie miały znaczenia.
Przecież są kraje, w których chociażby kciuk w górę albo dwa palce ułożone w V w geście victorii są odbierane negatywnie xD
18
@MesQueUnClub96 top
3
@barcanawieki anulują mu zawieszenie, bo stwierdza, że sędzia źle usłyszał, jest błąd w protokole i nie ma podstaw do kary.
Tak będzie :v
0
@ShawnC oo, gdzie można obejrzeć walki z biednymi dziećmi w Afryce? To jakaś waga lżejsza niż piórkowa pewnie :v
0
@7black4 cytując wielkiego Polaka: "Jeszcze jak!" :>
0
Komentarz usunięty
1
@fart kiedyś to były czasy, dzisiaj już nie ma czasów :/
0
@kamiVeB Fati - bardziej nieoczywistego się nie da :p
1
@partymaker w obserwujących na portalu przegrywasz, ale obstawiam, że w ilości prawdziwych znajomych, którzy obserwują i uczestniczą w Twoim życiu masz już przewagę :v
0
@pikass14 jak nie wrzucasz dużo plików, na przykład filmów albo nie streamujesz to 50Mb uploadu wystarczy. A prawie 2x większy download będzie odczuwalny.
Najwyżej trochę dłużej poczekasz wrzucając jakiś backup do chmury :D
@bartekvisca zapewne w uploadzie. 4krotnosc to dużo i zależnie od potrzeb opcja 1) byłaby w niektórych przypadkach o niebo lepsza. Cena jak mówisz nie robi różnicy, ale parametry łącza już są diametralnie różne :p
0
@okiemtypera_lucaxx95 tego co średnie też może być, bo średnio to też dobrze
0
@WiernyKatalonii a podczas fetowania na nowym camp nou na murawie ląduje smok w barwach blaugrana
2
@Kidd a dobrze, nie mają prawa narzekać :v
3
Dlaczego robiąc obiad celuje się w porcje na 1 dzien, a wychodzi ilość jak dla wojska? Za każdym razem :/
Ale cóż, wiadomo już co będzie jedzone przez następne 3 dni :v
0
@Bunk420 O rany rany, na chodniku rozsmarowany
1
@okiemtypera_lucaxx95 też się cieszę, gdy klient mówi "tak" na przedstawiana ofertę. Dużo biletów kupowała?
2
@Rupert_Haubica 25cm? Aż tak szerokiego nosa nie ma
0
@MesQueUnClub96 ludzi kolejność zmyliła, luzuj gacie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika