1

@Kgorecki2500 od Windows 7 to już wszystko to samo :/
No może poza win8, bo to do zapomnienia jak Vista

1

@gumaz zależy jaka kwota. 4 cyfrowa to nie wiem czy komukolwiek poza siostrą/rodzicami bym pożyczył.
Stówkę albo dwie jakiemus znajomemu, z którym mam kontakt albo sąsiadom jak mocno potrzebują - nie jest to majątek, a jeśli nie oddadzą to za 100zl kupuje wiedzę na temat tych osób. Nie jest to zły biznes aby jak najszybciej wynieść śmieci ze swojego otoczenia.

1

@esem91 rączka rączkę myje... To jest podczłowiek... Powinien być stryczek

0

@Popitek12 najlepszy kurczak jest medium rare, musisz spróbować

0

@PizzerMan niestety firma, a teraz zegar tyka

0

@PizzerMan kolejny dzień życia na wypowiedzeniu w robocie, więc jest jak jest :D

0

@Azazel_Pazuzu Robi interesu z RFEF. Dopiero teraz zauważyli, że coś jest nie tak XD

2

@lithotripter panie, ja kończyłem podstawówkę, ni filologię hiszpańską :v

4

@Katalończyk 99 wszystko rozumiemy :v

2

@aspr1me penalty in order of real fookin madrid

1

@Donnie_Darko tato Ludwiczka, nie ukryjesz się :v

0

@vangoor argument, że w Anglii to coś normalnego mnie też śmieszy.
Tak jakby różnice kulturowe w różnych krajach nie miały znaczenia.
Przecież są kraje, w których chociażby kciuk w górę albo dwa palce ułożone w V w geście victorii są odbierane negatywnie xD

18

3

@barcanawieki anulują mu zawieszenie, bo stwierdza, że sędzia źle usłyszał, jest błąd w protokole i nie ma podstaw do kary.
Tak będzie :v

0

@ShawnC oo, gdzie można obejrzeć walki z biednymi dziećmi w Afryce? To jakaś waga lżejsza niż piórkowa pewnie :v

0

@7black4 cytując wielkiego Polaka: "Jeszcze jak!" :>

0

Komentarz usunięty

1

@fart kiedyś to były czasy, dzisiaj już nie ma czasów :/

0

@kamiVeB Fati - bardziej nieoczywistego się nie da :p

1

@partymaker w obserwujących na portalu przegrywasz, ale obstawiam, że w ilości prawdziwych znajomych, którzy obserwują i uczestniczą w Twoim życiu masz już przewagę :v

0

@pikass14 jak nie wrzucasz dużo plików, na przykład filmów albo nie streamujesz to 50Mb uploadu wystarczy. A prawie 2x większy download będzie odczuwalny.
Najwyżej trochę dłużej poczekasz wrzucając jakiś backup do chmury :D
@bartekvisca zapewne w uploadzie. 4krotnosc to dużo i zależnie od potrzeb opcja 1) byłaby w niektórych przypadkach o niebo lepsza. Cena jak mówisz nie robi różnicy, ale parametry łącza już są diametralnie różne :p

0

@okiemtypera_lucaxx95 tego co średnie też może być, bo średnio to też dobrze

0

@WiernyKatalonii a podczas fetowania na nowym camp nou na murawie ląduje smok w barwach blaugrana

2

@Kidd a dobrze, nie mają prawa narzekać :v

3

Dlaczego robiąc obiad celuje się w porcje na 1 dzien, a wychodzi ilość jak dla wojska? Za każdym razem :/
Ale cóż, wiadomo już co będzie jedzone przez następne 3 dni :v

0

@Bunk420 O rany rany, na chodniku rozsmarowany

1

@okiemtypera_lucaxx95 też się cieszę, gdy klient mówi "tak" na przedstawiana ofertę. Dużo biletów kupowała?

2

@Rupert_Haubica 25cm? Aż tak szerokiego nosa nie ma

0

@MesQueUnClub96 ludzi kolejność zmyliła, luzuj gacie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?