Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99 makaron lepszy, bo można przy okazji trochę go na uszy ponawijac pracownikom :>
0
@Sau_Ron Lewandowski dołączył do Barcelony, aby poprzez zwiększenie jej popularności w Polsce powiększyć ruch na stronie fcbarca.com i doprowadzić do pogorszenia jakości jej działania, bo kilka lat wcześniej krytykowano go na LaBambie.
11
Ostatni akapit idealnie podsumowuje co się dzieje obecnie w mediach. Tym bardziej mają ułatwione zadanie, bo każdy wie jaki Ter Stegen jest.
Nic nie wiadomo tak naprawdę, pozostaje jedynie czekać.
Chłop jednak spędził tu kupę lat, a tym wypracował jakiś kredyt zaufania - przynajmniej u mnie.
6
@Deathwing112 dostarcza usługi telekomunikacyjne
7
@RozowaPantera jak obudzisz się sam to cykl snu naturalnie się kończy. A wstając na budzik potrafimy przerwać sen w kluczowej fazie cyklu (trwają okolo 1,5h) przez co czujemy się zmęczeni i skołowani.
Teraz już wiesz czemu.
Tak, zawsze byłem tym zabawnym na imprezach
0
Dobrze rozumiem, że zakup poprzez opłacenie klauzuli, na który uparło się Athletic , sprawia, że finansowo jest to trochę inny przypadek i dzięki temu Barca może sobie pozwolić na ten transfer? xD
2
@Zielony55 czasami lepiej oszczędzić połowę niż nic...
0
@Nazio_87 trochę późno, ale ogólnie starty rakiet często można obejrzeć na polskim YouTube: Astrofaza, To Jakiś Kosmos, Rakietomania, AstroLife
8
@5ebek Espanyol może potrzebować bramkarza :>
4
@Deathwing112 odpowiedź jest prosta: i ten i ten.
Nie ma za co :)
3
@BorzyKrzys widoki ładne, tylko jakiś atencjusz zasłania połowę :/
0
@Starrk a kto nie wierzy, to chooy mu w dziub! ~ Spejson
0
Pogoda, Ty k...., przestań mi imprezy plenerowe prześladować!
0
@cracker maskowanie, dobrze obstawiles - inna widoczność z powietrza (coś takiego pamiętam kiedy jeszcze się mocniej tematem tej wojny interesowalem, mogę się mylić)
0
@Borneo tak, robię sobie dobrze - podnieca mnie gwałt języka polskiego, którego dokonujesz xd
1
@Darek_Maruszczak ma być tryplet europejski: Liga Miszczuf, Liga Europejska i Puchar Konferencji
Inaczej nie mamy o czym gadać
0
@Borneo widzę efekt, a raczej jego brak. Satysfakcji z tego nie mam, wręcz przeciwnie.
Czasami Ci się uda coś napisać bez zarzutu, wtedy aż dumny jestem z poprawy - po to by następnie zderzyć się z rzeczywistością w następnym komentarzu.
Pracę dyplomową też byś napisał z takimi babolami? Czy tylko użytkowników LaBamby olewasz? :D
0
@sokot w jakichś niepolitycznych wątkach jest czasami oznaczany kojarzę - np przez gościa który wrzuca posty "Nostalgii" (też je lubię :D ).
Może chłop zrozumiał, że taki fanatyzm nie jest lubiany i sobie darował wpisy. Być może inni w przyszłości też pójdą tą drogą :D
0
@Borneo gdybyś miał szacunek to byś robił wszystko, żeby pisać poprawnie. Są narzędzia, jest AI.
LaBamba to nie czat, więc masz czas żeby przygotować wypowiedź - tylko jesteś leniwy i zgrywasz "ofiarę dysleksji".
Wstydziłbyś się
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@PatrychoO ten gość jest dawno stracony, ale na pewno jest to ciekawy eksponat La Bamby, bo mało jest takich zatwardziałych fanatyków politycznych.
10
@Borneo a to komukolwiek należy się bezwzględny szacunek? Czy może powinno się na niego zasłużyć? :)
No ale jak na ironię o szacunku do polskiego prezydenta mówi ktoś, kto nie ma za grosz poszanowania dla polskiego języka, więc co ja się będę produkował...
3
@MesQueUnClub_87 ziemniaczki się wymieszają z płynnym żółtkiem - czyste złoto
1
@Kessie można przykleić zdjęcie twarzy wujka dla lepszych doznań
0
@thcmenel420 nie no, gość ma na tyle długo konto, że raczej będzie pamiętał takie rzeczy :D
0
@Ciuus dwumecz z Interem przegraliśmy przez brak doświadczenia. Tyle.
Na upartego można w pierwszym meczu doszukiwać się lepszych zagrań, ale w drugim nie było szans na lepszy występ.
1
@Ciuus rywalizacja z Bravo - pamiętasz ten okres co robił Mareczek? Wierzysz w to, że gość się zmienił?
0
@LambiPL tak, człowiek przypomina sobie że wtedy zachowywał się tak samo. Z jednej strony chciałby być tak wolny, żeby znowu moc robić taka trzodę, ale z drugiej strony czuje się zbyt stary na takie infantylne zachowanie xd
Ale chyba cieszy wydobycie z głębi osobowości takiego właśnie zachowania - taki powrót do mniej kłopotliwego życia xd
0
@gumaz zrobili ogień, mam ochotę wołać mamę z żeby mnie zabrała do domu i ugotowała rosołek
0
@Pedri16Future Olsztyn - Kortowiada Kortowiada! :D