Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Komentarz usunięty
4
@Who_you_mam wór do jeziora
2
@Frimpong dlaczego szony myślą, że nie są szonami? Zwykła głupota czy zakłamywanie rzeczywistości?
0
@kundee bo ich strona wygląda i działa jak windowsowy notatnik
0
@Azazel_Pazuzu po pazurach zgaduje, że tak :v
1
@martool2 tworzenie nowych kont po banie też jest tutaj olewane - niby jest regulamin, ale nie zawsze jest przestrzegany jak widać :)
2
Dzięki Andrzej!
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2025/08/normal/qbFxxHdwSZIhJYtqhdGKLlVqlGdSkuyu.jpg
2
@Rifek często do nawiązania kontaktu brakuje punktu zaczepienia - zawsze to jakiś :)
1
@Sau_Ron no to było trudne, już myślałem że jakieś mało znane i nie dam rady :D
1
@Sau_Ron determination
0
@TR3YWAY ale jeśli się kochają.... :v
0
@Frimpong olaboga, papieża obrażajo
1
@Ramon_Villaverde tylko to nie jest dyskusja typu muzyka ze starego magnetofonu vs muzyka studyjna tylko w sumie fundamentalna kwestia 30vs60. Gdyby to były dyskusje o wyższości 240 nad 165 to można juz uznać to za przesadę, ale tutaj jak najbardziej zasadna kwestia xd
0
@adamek20151 zawsze można zrobić nowe konto, i tak nikt tego nie sprawdza :v
6
@Kessie brzmisz jak użytkownik, który łamie regulamin odnośnie zakladania kont po banie, ale mimo to jest ignorowany przez moderację
1
@lajcior młode ziemniaczki wykopane wczoraj z koperkiem świeżo zebranym z ogrodu, do tego jajko sadzone wczoraj podkradzione od kur i kiełbaska uwędzona kilka dni temu, a do tego pomidorki zerwane prosto z krzaczka w śmietanie z mleka od krówki, którą głaskałem.
Dawno tak ekologicznego obiadu nie miałem xD
0
@Sau_Ron Treasure
Edit: kilka sekund i już trzeci, ehh xD
0
@Popitek12 wierzysz w kosmos? Pff
1
@kubix05 od dawna za mną chodzi fasolka... Chyba sam sobie nagotuje caly gar i sam będę żarł przez 4 dni
0
@clyde jasne - dzięki!
Czyli jak Satisfactory się trochę znudzi to pora odkurzyć konsole i wrócić do jedyneczki :D
0
@clyde miałem na myśli Death Stranding :D
Spider many mam ograne poza dwójką jeszcze, Morales na platynę nawet :D
3
Polityk jest prezydentem. Polityk kłamie i nie dotrzymuje obietnic. Czy ktoś jest zaskoczony? :D
0
@clyde jeśli nie ukończyłem jedynki to zabieranie się za 2 byłoby głupotą?
0
@JohnKennedy od niego lepszym strzelcem jest Lee Harvey Oswald
1
@jacobFCB Cieszę się, że się pojawiłeś - to znaczy, że w tej nawałnicy idziesz dalej do przodu.
Trzymam za Was kciuki!
2
Pikachu zdziwienia
5
@Who_you_mam dlaczego Dudka na mundial nie wzięli?
2
@kamar24 fcbarca NIE JEST oficjalnym kanałem informacyjnym klubu żeby umieszczać tylko oficjalki.
Ten portal to "brama" do hiszpańskiego świata, w którym o Barcelonie dyskutuje się na codzien. Taki wgląd w tamtejszą sytuację.
To co mają oni redakcja przekłada nam.
Jeśli chcesz tylko pewniaki to ogranicz się do oficjalnego Twittera FC Barcelony i bedziesz miał tylko potwierdzone info :)
7
@Aragorn33 Nieistniejące państwo Izrael to rak tego świata
0
@Lionel_Messi10 "Terrorysta z Rosario" teraz drenuje budżet Miami :v