14

Komentarz usunięty

4

@Who_you_mam wór do jeziora

2

@Frimpong dlaczego szony myślą, że nie są szonami? Zwykła głupota czy zakłamywanie rzeczywistości?

0

@kundee bo ich strona wygląda i działa jak windowsowy notatnik

0

@Azazel_Pazuzu po pazurach zgaduje, że tak :v

1

@martool2 tworzenie nowych kont po banie też jest tutaj olewane - niby jest regulamin, ale nie zawsze jest przestrzegany jak widać :)

2

@Rifek często do nawiązania kontaktu brakuje punktu zaczepienia - zawsze to jakiś :)

1

@Sau_Ron no to było trudne, już myślałem że jakieś mało znane i nie dam rady :D

1

@Sau_Ron determination

0

@TR3YWAY ale jeśli się kochają.... :v

0

@Frimpong olaboga, papieża obrażajo

1

@Ramon_Villaverde tylko to nie jest dyskusja typu muzyka ze starego magnetofonu vs muzyka studyjna tylko w sumie fundamentalna kwestia 30vs60. Gdyby to były dyskusje o wyższości 240 nad 165 to można juz uznać to za przesadę, ale tutaj jak najbardziej zasadna kwestia xd

0

@adamek20151 zawsze można zrobić nowe konto, i tak nikt tego nie sprawdza :v

6

@Kessie brzmisz jak użytkownik, który łamie regulamin odnośnie zakladania kont po banie, ale mimo to jest ignorowany przez moderację

1

@lajcior młode ziemniaczki wykopane wczoraj z koperkiem świeżo zebranym z ogrodu, do tego jajko sadzone wczoraj podkradzione od kur i kiełbaska uwędzona kilka dni temu, a do tego pomidorki zerwane prosto z krzaczka w śmietanie z mleka od krówki, którą głaskałem.
Dawno tak ekologicznego obiadu nie miałem xD

0

@Sau_Ron Treasure
Edit: kilka sekund i już trzeci, ehh xD

0

@Popitek12 wierzysz w kosmos? Pff

1

@kubix05 od dawna za mną chodzi fasolka... Chyba sam sobie nagotuje caly gar i sam będę żarł przez 4 dni

0

@clyde jasne - dzięki!
Czyli jak Satisfactory się trochę znudzi to pora odkurzyć konsole i wrócić do jedyneczki :D

0

@clyde miałem na myśli Death Stranding :D
Spider many mam ograne poza dwójką jeszcze, Morales na platynę nawet :D

3

Polityk jest prezydentem. Polityk kłamie i nie dotrzymuje obietnic. Czy ktoś jest zaskoczony? :D

0

@clyde jeśli nie ukończyłem jedynki to zabieranie się za 2 byłoby głupotą?

0

@JohnKennedy od niego lepszym strzelcem jest Lee Harvey Oswald

1

@jacobFCB Cieszę się, że się pojawiłeś - to znaczy, że w tej nawałnicy idziesz dalej do przodu.
Trzymam za Was kciuki!

2

Pikachu zdziwienia

5

@Who_you_mam dlaczego Dudka na mundial nie wzięli?

2

@kamar24 fcbarca NIE JEST oficjalnym kanałem informacyjnym klubu żeby umieszczać tylko oficjalki.
Ten portal to "brama" do hiszpańskiego świata, w którym o Barcelonie dyskutuje się na codzien. Taki wgląd w tamtejszą sytuację.
To co mają oni redakcja przekłada nam.
Jeśli chcesz tylko pewniaki to ogranicz się do oficjalnego Twittera FC Barcelony i bedziesz miał tylko potwierdzone info :)

7

@Aragorn33 Nieistniejące państwo Izrael to rak tego świata

0

@Lionel_Messi10 "Terrorysta z Rosario" teraz drenuje budżet Miami :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?