Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Messi jest piłkarzem
1
@wpwelement teraz jak na złość się nie chce zaciac (jedynie raz kiedy jakieś wideo z Twittera odpaliłem, ale powtórzyć się nie udało) - ale będę zwracał uwagę. Może samo się naprawiło, tak też bywa z aplikacjami :D
Jak złapię ponownie ten problem to napiszę tutaj odpowiedź -
Może kolega @ThugDave będzie miał więcej szczęścia
0
@MesQueUnClub_87 to musieli do dodać po jakimś czasie, bo na początku nie było nigdzie nie było.
Chyba, że ten Studio to dla autorów filmów tylko, bo kojarzę że wrzucający mógł to od samego początku wyłączyć. Ale nie jako oglądający.
1
@AmigoBlancos na kompa są jakieś wtyczki do zainstalowania, żeby się tego pozbyć
0
@wpwelement chrome
0
@Popitek12 kanibalizm, mhh
0
@ThugDave @Katalończyk 99
Czyli jest jakiś szerszy problem niestety.
@Moderacja nie wiem czy wiecie, ale jak nie wiecie to już wiecie :D
Mega problematyczne to nie jest, dajemy tylko znać :D
1
Podczas przeglądania LaRambli przy postach z X'a przeglądarka mi się na chwilę przywiesza - jakieś 5 sekund i można przewijać dalej.
Ktoś jeszcze zauważył taki problem? Chyba od wczoraj.
Telefon dość nowy, soft aktualny, nigdzie indziej problemu nie ma - nie dopatrywalbym się tutaj problemu sprzętowego.
W historii bywały problemy z postami z X'a tutaj, więc może ponownie coś się rozjechało i długo coś się w tle ładuje :D
0
@clyde niestety muszę się zgodzić, że E33 może to chwycić w tym roku właśnie przez powiew świeżości i klimat. Takich gier dawno nie było. DS2 i Henryczek to cudowne dzieła, ale nie innowacyjne - a to może zadecydować
1
@maroon ostatnio sobie przypomnieliśmy dlaczego nie kupujemy Dawtony.
Staram się wybierać polskie produkty o ile jestem świadomy, ale w tym wypadku jakość jest fatalna :/
Kukurydza mało słodka, pomidory w puszce nijakie, inne warzywa podobnie. Niestety ale Dawtona jest słaba moim zdaniem
4
@Lokusekpl no tak, bo lekarz posiadający doświadczenie i wiedzę medyczną będzie słuchał co mu gada 18latek xd
Przecież wiadomo, że adrenalina i emocje zrobią swoje - młodzi piłkarze jeszcze nie zdążyli nauczyć się swoich organizmow (a nawet doświadczeni często tego nie osiągnęli), więc ich zdanie powinno być dodatkiem przy diagnozie, a nie punktem decyzyjnym.
1
@Johnson też o tym słyszałem - to co przekazała było zawarte w podwyższonej cenie konkretnych biletów i tyle. Nic od siebie nie dała.
A umoralnia innych, żałosne xD
1
@misterio niewiedza jest błogosławieństwem - nie oglądam za bardzo anime, mangi żadnej nie czytałem, więc przy oglądaniu One Punch'a świetnie się bawiłem.
Ale jak czytam to kurde faktycznie, wykastrowane mocno względem mangi :/
Człowiek nie wiedział to był szczęśliwszy xd
1
A taki dobry był, "Buenos Dias" na klatce mówił :/
1
@fcbarcafan19 mieszane uczucia względem firmy Bezosa mam ze względu na ten przetarg na misję na Księżyc prowadzoną przez NASA (przegrali ze SpaceX), gdzie właściciel Amazona stwierdził że przetarg nie odbył się poprawnie i pozwał albo chciał pozywać NASA o to.
Jak wtedy nie mieli podjazdu do Falcona (o Starshipie nie mówiąc), tak dalej nie mają - a zdziwieni, że przegrali xD
3
@fcbarcafan19 rakiety BlueOrigin robią więcej kilometrów na lawecie niż na własnych silnikach xD
0
@clyde taki stream to bardziej "serial w tle" - brzdą sobie gdzieś na drugim ekranie, czasami się rzuci okiem, ale głównie słucha się danej osoby.
Pamiętam lubiłem takiego gościa BlackFireIce, w Hearthstone wtedy grał, to odpalałem go przed spaniem, bo miał spoko głos i fajnie słuchało się jak gada o wszystkim i o niczym xd
Ot, tyle xd
2
@mrboom dla niektórych ludzi gorszy jest donos niż popełnienie przestępstwa
0
@FCB24 w sezonie ugranym defensywą Ter Stegen wszedł na odpowiedni poziom i wtedy mogliśmy poczuć jak to jest gdy bramkarz ugrywa punkty podobnie skutecznie jak napastnik strzelający gole xd
0
@mvnBasten mogę być nazywany dowolnie, nie zmieni to mojego podejścia do tego zawodnika.
0
@Messibestplayerintheworld "dużo dużo" to nie przesadzajmy, nie umniejszajmy na siłę. Messi i Ronaldo to piłkarze, do których jakikolwiek podjazd (ale nie w całości) mogą mieć grajkowie, których na boiskach nie widziała już większość LaBamby.
Messi był lepszy, ale obaj stoją na tej samej półce.
Ta rywalizacja będzie wspominana przez długie lata. Gdyby Messi był "dużo dużo" lepszy to nie nazywano by tego rywalizacja :D
0
@ShawnC nie mówię, że ta defensywa nie była do przejścia, tylko ich gra wyglądała na bardziej ułożona, mniej taka chaotyczna.
Mogę się mylić, jestem niedzielnym fanem i nawet wszystkich meczy już nie oglądam - ot, Januszowy feeling ;)
0
@tbas o to to - nie wiem po co ktoś czyta takie rzeczy, a później jeszcze kopiuje i wrzuca dalej. No ale to tylko świadczy o takiej osobie :)
To nie pato celebryci i influenserzy są problemem, tylko ludzie którzy im zasięgu nabijają - nawet narzekaniem sami cegiełkę dorzucają.
Masakra
3
@Stinger_ odejścia Martineza pokazuje jaką robotę chłop robił na boisku dla calego zespołu. Nie mamy innego lidera defensywy obecnie.
A o kontuzjach nie ma co nawet gadać tylko wystarczy spojrzeć na ławkę przy składach meczowych. To wygląda tragicznie, Flick nie ma kart w talii, żeby zrobić różnice.
0
@juarez a tam się trener nie zmienił?
2
@clyde brak Dudka na mundialu 2006
5
@TR3YWAY czarny kolor, więc z szacunkiem
2
@AxelF ale my możemy, bo on nasz :D
5
Madryckiej stronie medialnej/społecznościowej nie podoba się perspektywa, że Barca znów ma świetnego młodego grajka. Chętnie będą próbowali obrzydzić chłopaka, żeby tym razem gwiazda Blaugrany nie miała łatki "dobrego spokojnego chłopaka".
Ale, że Lamine czasami w tym pomaga to tylko ułatwia im zadanie xd
0
@Patrykl145 też nie lubię wstawać lewą nogą, człowiek z byle powodu się denerwuje :/