1

@dge21 zdradziłeś i jesteś z tego dumny sądząc po tonie wypowiedzi.
Nie jesteś wybitnym samcem, wręcz przeciwnie. Pogarda dla takich jak Ty to delikatne słowo.
Nie wierzę w jakąkolwiek Twoja refleksję, nie wierzę byś żałował.
Śliny by brakowało, żeby pluć na takich ludzi.

8

Hehe, co tam somsiedzie

1

@maroon bo nie wiedzą gdzie kupić :v

0

@MessiForeverTheBest gorzej - za granie w ekstraklasie

0

@NeroTFP1 a Andrzej nie stracił ręki w Afganistanie?

0

@Huck nie bait, głupi żart po prostu xd

0

@Huck a może Rosja miała rację i to Ukraina sprowokowała wojnę, żeby ich oligarchowie napchali sobie kieszenie :v

1

@mmaciass ojca ma się jednego, ale "tatusiów" można mieć wielu xD

12

@Eklerek zdradziłem prawą dłoń z jej siostrą - lewą dłonią

6

Tak to większość lubi jakieś uszczypliwości na Real wcisnąć, odnosić się do nich i komentować ich mecze na LaRambli.
Ale jak powstanie artykuł to każdy oburzony "jak to tutaj".
Nie zgrywajcie takich niewinnych, że was Real nie obchodzi xd

1

Poza tym - nie masz tłumika, a tłumiki to najważniejsza część każdego wyposażenia broni. Brak pojawiania się na mapie jest zbyt dobre, żeby z tego zrezygnować xd

1

@Kgorecki2500 oj nie, za wolne ttk, są bronie z którymi ta po prostu przegrywa bezpośrednie starcia :D
Jest wiele broni bardzo dobrych, ale miano najlepszych w BF6 raczej dyktuje TTK, bo kontrola broni w BFie jest bardzo prosta

0

Ten mecz to było dla niego coś personalnego zważywszy na ostatnie cytaty.
Otrzymał MvP, powinno to go nieźle podbudować.
Ciekawe czy wpłynie to pozytywnie na jego formę. Niech mu się wiedzie :D

3

@Popitek12 współczuję, że musisz chodzić po Warszawie, trzymaj się tam

9

Mes que un club - kiedyś motto, teraz ścierka do wycierania gęby

0

@Terroriser ten typ ludzi zaraz i tak wypelznie z nory, żeby się wypróżnić - czyli napisać swój komentarz.

0

@Kozinho. Trump zna się na wszystkim najlepiej - Robaldo przyjechał po radę jak w końcu być lepszym niż Messi

24

Getafe jest jakie jest, im więcej mają problemów tym bardziej mi wszystko jedno.
Jednak to pokazuje jak LaLiga gnoi swoje kluby. Być zmuszonym do sprzedaży podstawowego zawodnika, żeby móc zarejestrować 20% kadry...
Może i kluby nie zbankrutują finansowo, ale za to padną sportowo.

2

11

@Roobo dlatego politycy to najgorszy sort ludzi. Aby tak kłamać i ciągle zmieniać poglądy trzeba nie mieć kręgosłupa moralnego i żadnych wartości w życiu. No, może poza pieniędzmi i rodziną na stanowiskach :)
Politycy na szubienicy!

0

@AxelF yup, są też tacy - nie neguję. To taki promień nadziei, utrzymujący ten delikatny płomień wiary w ludzkość. Takie jednostki jeszcze pozwalają wierzyć, że nie wszystko stracone jako gatunek dominujący na naszej planecie.

4

@RanDiFCB a w innych krajach jest inaczej? Pokaż mi miejsce na świecie, gdzie uczciwie pracując będziesz mógł się dorobić, aby zostać tym "zamożnym".
Problemy są wszędzie te same, ale wyolbrzymiamy nasze.
To po prostu ludzie są problemem, nie miejsce na mapie.
Zgadzam się ze stwierdzeniem, ale nie zgadzam się ze skalą :D

3

@RanDiFCB to nie jest polskie. To jest po prostu natura ludzka, którą nie każdemu udaje się zagłuszyć :)

0

Pierwszy snieeeeeg spaaaaadl, a gdzie ciężarówka Coca Coli ja się pytam?

2

@lajcior Moim zdaniem to nie ma tak, że jest szczęście i nieszczęście. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.

0

@Deathwing112 nie dzielmy tego na partie - nie wierzę, że są politycy, którzy dbają o kraj, a nie o własne interesy. Każdy to w gruncie rzeczy ten sam szrot, mniejszy lub większy, ale nadal szrot

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Fc112 "Bo kobieta sypia z kim chce, a facet z kim może"
Facet bierze ślub z kim chce, a kobieta z kim może :D

0

@partymaker obstawiam, że oni zarabiają bardziej na mikropłatnościach i wolą mieć więcej potencjalnych płacących :p

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?