1

Świnta świnta, i po świntach
Pasterka na moście i wóda z gwinta
Piździ że przeginka, dopijta drinka
I zawijka z tego winkla

4

@Barceloniarz987 pierwsze święta zawsze uderzają najbardziej... Wszystkiego dobrego!

2

@mientusek1407 oglądałem lata temu, ale kojarzę te odczucia xD

9

@MateS oczywiście


Że nie

0

@OrangeFcb a czego, że tak zapytam z ciekawości :)

2

@Rastafarnianin kiedy obraz wywołuje gęsią skórkę to znaczy, że uderzył przeslaniem

0

@Krzysztof1987 no ba, ja patrzę na świat przez zielone okulary :D

1

@gumaz jak ja sam jeszcze dziecko, panie xD

2

30tka na karku, a człowiek czeka jak dzieciak na Mikołaja, żeby się dobrać do swojego LEGO i składac rakietę - wróciła troszkę magia dzieciństwa na chwilę :D

1

@Roobo ludzi nie rozumiemy proszę pana

4

@BISHBASHBOSH nowy w Internecie. Witamy, prosimy zapiąć pasy i przygotować się na turbulencje.

0

@Raffaell on jest synem, dostał kilka tysięcy, a o reszcie nie słyszał xD

5

@BorzyKrzys podręcznikowy przykład kiedy biały płyn z dolnych partii ciała dostaje się w nadmiernej ilości do mózgu.

3

@kubix05 to już musztarda po obiedzie

1

@Blantozaur to znaczy nie mam. Ale i tak dej

2

@MesQueUnClub_87 dej, mam chorom curke

1

@Lionel_Messi10 aa kurde, dobry jest, pozytywnie :D
Utrzymujesz pozycję fana Leo numer 1 :D

0

@Fabik87 kiedy widzisz w rogu włączone "GPRS" i wiesz, że właśnie zostałeś bez środków na koncie xD

1

@Lionel_Messi10 jaka jest ulubiona yerba Messiego?

0

@Rifek no ten artykuł to zasługuje na usunięcie przez moderację...

8

@Cadafaz z głową. Używa jej tylko do jedzenia i wybijania piłek

1

@szela1899 Pepe i Rudiger - gdyby tych dwóch zagrało razem :v

0

@Krzyniu sam nie jestem wierzący, ale za co najbardziej podziwiam tych co wierzą? To ile to im potrafi dodać sił i motywacji do walki z tym z czym akurat się mierzą.
Może "pod spodem" to po prostu psychika i nastawienie, odpowiednią chemia i procesy w mózgu. Prawdopodobnie tak.
Ale co w tych ludziach wyzwala te czynniki? Wiara.
Wychowałem się w wierze chrześcijańskiej i nie zauważyłem, żeby ludzie podchodzili do Boga pod kątem tego czy w czymś mu pomoże czy nie - po prostu wierzą w to, że Bóg ich wysłucha i pomoże.
W efekcie wracamy do początku - pojawia się siła i motywacja.
Tak przynajmniej odbieram to na czym polega wiara (między innymi oczywiście)

3

@Krzyniu czyli Ty z tych co na depresję powiedzą "idź pobiegać czy coś", dobrze trafiłem? :)

1

@HarveySpecter JDG poniżej 10k (wartość z tyłka, ale okrągła i mniej więcej oddająca sens) to według mnie całkowicie mija się z celem... O ile mowa o B2B zamiast UoP, a nie faktycznie jakiś biznesik.
Za dużo się traci jak na taki marny zysk. Bilans się nie zgadza.

3

@Criss18Barca wobec innych klubów jest szacunek. Ale wobec realu nigdy, zwłaszcza przez ostatnie lata :)

2

@Eklerek bo robisz to tylko Ty, nie ma równoległych logowań z innych lokalizacji w podobnym czasie.
Tutaj akurat im wyszło i działa ten mechanizm dobrze z tego co widziałem :p

0

@zawilly Aaa, czyli nie znasz się na kobietach, ale na facetach się znasz? No cóż, kto co lubi :D

3

@zawilly narodowością

0

@zawilly okej, rozejść się - Pan zawilly powiedzial, ze to scam, nie ma co próbować dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?