Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Świnta świnta, i po świntach
Pasterka na moście i wóda z gwinta
Piździ że przeginka, dopijta drinka
I zawijka z tego winkla
4
@Barceloniarz987 pierwsze święta zawsze uderzają najbardziej... Wszystkiego dobrego!
2
@mientusek1407 oglądałem lata temu, ale kojarzę te odczucia xD
9
@MateS oczywiście
Że nie
0
@OrangeFcb a czego, że tak zapytam z ciekawości :)
2
@Rastafarnianin kiedy obraz wywołuje gęsią skórkę to znaczy, że uderzył przeslaniem
0
@Krzysztof1987 no ba, ja patrzę na świat przez zielone okulary :D
1
@gumaz jak ja sam jeszcze dziecko, panie xD
2
30tka na karku, a człowiek czeka jak dzieciak na Mikołaja, żeby się dobrać do swojego LEGO i składac rakietę - wróciła troszkę magia dzieciństwa na chwilę :D
1
@Roobo ludzi nie rozumiemy proszę pana
4
@BISHBASHBOSH nowy w Internecie. Witamy, prosimy zapiąć pasy i przygotować się na turbulencje.
0
@Raffaell on jest synem, dostał kilka tysięcy, a o reszcie nie słyszał xD
5
@BorzyKrzys podręcznikowy przykład kiedy biały płyn z dolnych partii ciała dostaje się w nadmiernej ilości do mózgu.
3
@kubix05 to już musztarda po obiedzie
1
@Blantozaur to znaczy nie mam. Ale i tak dej
2
@MesQueUnClub_87 dej, mam chorom curke
1
@Lionel_Messi10 aa kurde, dobry jest, pozytywnie :D
Utrzymujesz pozycję fana Leo numer 1 :D
0
@Fabik87 kiedy widzisz w rogu włączone "GPRS" i wiesz, że właśnie zostałeś bez środków na koncie xD
1
@Lionel_Messi10 jaka jest ulubiona yerba Messiego?
0
@Rifek no ten artykuł to zasługuje na usunięcie przez moderację...
8
@Cadafaz z głową. Używa jej tylko do jedzenia i wybijania piłek
1
@szela1899 Pepe i Rudiger - gdyby tych dwóch zagrało razem :v
0
@Krzyniu sam nie jestem wierzący, ale za co najbardziej podziwiam tych co wierzą? To ile to im potrafi dodać sił i motywacji do walki z tym z czym akurat się mierzą.
Może "pod spodem" to po prostu psychika i nastawienie, odpowiednią chemia i procesy w mózgu. Prawdopodobnie tak.
Ale co w tych ludziach wyzwala te czynniki? Wiara.
Wychowałem się w wierze chrześcijańskiej i nie zauważyłem, żeby ludzie podchodzili do Boga pod kątem tego czy w czymś mu pomoże czy nie - po prostu wierzą w to, że Bóg ich wysłucha i pomoże.
W efekcie wracamy do początku - pojawia się siła i motywacja.
Tak przynajmniej odbieram to na czym polega wiara (między innymi oczywiście)
3
@Krzyniu czyli Ty z tych co na depresję powiedzą "idź pobiegać czy coś", dobrze trafiłem? :)
1
@HarveySpecter JDG poniżej 10k (wartość z tyłka, ale okrągła i mniej więcej oddająca sens) to według mnie całkowicie mija się z celem... O ile mowa o B2B zamiast UoP, a nie faktycznie jakiś biznesik.
Za dużo się traci jak na taki marny zysk. Bilans się nie zgadza.
3
@Criss18Barca wobec innych klubów jest szacunek. Ale wobec realu nigdy, zwłaszcza przez ostatnie lata :)
2
@Eklerek bo robisz to tylko Ty, nie ma równoległych logowań z innych lokalizacji w podobnym czasie.
Tutaj akurat im wyszło i działa ten mechanizm dobrze z tego co widziałem :p
0
@zawilly Aaa, czyli nie znasz się na kobietach, ale na facetach się znasz? No cóż, kto co lubi :D
3
@zawilly narodowością
0
@zawilly okej, rozejść się - Pan zawilly powiedzial, ze to scam, nie ma co próbować dalej.