0

Stosuje ktoś medyczną marihuanę?
Macie swoje ulubione odmiany? :D

2

2

@michal2007 do roboty - idealny dzień żeby wrócić do rytmu, wiele się nie dzieje, spokój. Do tego jutro wolne, więc można odpocząć po powrocie od razu :D
Szkoda dnia urlopowego, jeszcze się przyda xd
Home office to złoto

9

@Laminedependencia cóż za fatalny dzień na posiadanie sprawnego wzroku

0

@draxidox więcej patodeweloperki, Polak wytrzyma

0

Jaki jest dobry patent na czkawkę?
Godzina to już trochę długo, zaczyna braknąć sił :/

5

@clyde ale zmarnuje się jedzenie... Tyle pracy na marne chcesz wyrzucić? Nie poddawaj się.
Sky is the limit, not your belly.

1

@Esteban_ nice :D
Szkoda że gotowe gablotki są takie kurde drogie. Do ekspozycji LEGO są idealne.

1

@Esteban_ jaki zestaw? :D
Na mnie czeka już SLS Artemis, dziś powrót do domu i będzie składane - w ciągu tygodnia człowiek powinien się uwinac :D
Będzie to kolejna kosmiczna pozycja do kolekcji
Jaram się jak dziecko xd

22

@creativeopinion zawsze kopiujesz swoje posty z notatnika tutaj? Tam Cię olali, więc wolisz ponarzekać tutaj xD

1

@michal26 wow, takiego rozległego wyjaśnienia się nie spodziewałem, dziękuję :D
W NBA jest sporo "zasad/pojęć/standardów", które wybiegają poza zasady samej gry na parkiecie.
Im wiecej się dowiaduje tym bardziej zaczynam doceniać ten sport :D
Pewnie gdyby nie późne godziny to być może jakaś wkrętka by się odpaliła xd

0

@michal26 nie znam się na koszu - co znaczy "zabierać w meczu x minut"?
Nie wiem jak to wygooglowac nawet

0

@Aragorn33 no to wygląda na to, że fabularnie powinno być OK. Ale wywołała nowe zmartwienie - obsada. To może być jeszcze trudniejsze do przeskoczenia :/

0

@KamilS689 wlasni dla mnie to było idealne - przez cały serial wszyscy bohaterowie się rozwijali, stawali się lepszymi ludźmi, osiągali coraz więcej.
I na tym zakończono - osiągnęli sukces, przezwyciężyli problemy i jest super. Osobiście nie widzę jak to można popchac krok dalej, żeby utrzymało to ten "smaczek", taki idealny punkt kontrolny fabuły, perfekcyjne miejsce na odcięcie etapów.
Obym się mylił :D

2

@pasjonat tu się zgadzam - smród będzie nawet jak sąd orzeknie niegospodarność (wyprowadzanie hajsu na przykład). Co jak co, ale pewien cień na historie klubu został rzucony. Smutne :/

0

@Aragorn33 nie, to nigdy nie wychodzi dobrze... Po co, skoro zakończyli to bardzo fajnie, fabułą i jakimś przesłaniem.
Kojarzysz może czy za produkcję będą odpowiedzialne te same osoby?

1

@macio_944 o nieee, kilka miesięcy temu skonczyliśmy maraton "Ranczo". Ten urywek przypomniał WSZYSTKIE emocje jakie towarzyszyły temu zakończeniu.
Jestem zły i szczęśliwy jednocześnie - to tylko pokazuje wielkość tej produkcji

2

@AssisMoreira alkohol to zło, więc walczysz z nim, żeby było mniej zła na świecie :D

1

@pasjonat to czy się uda udowodnić czy nie to już zmartwienie odpowiednich służb.
Co tam było tak DOKŁADNIE to nie wiemy - ale mam nadzieję, że zostanie to wyjaśnione i odpowiedzialni poniosą konsekwencję.
Jednak jak już mają zapaść wyroki to niech będą pewniaczkami jak kupony Lucka.

0

@ranger3120 młoda, może wyciagnie wnioski. Albo będzie ciągnąć, ciągnąć i nie wyciągnie :/

0

@Sulimo zostaw, to na święta :v

1

Świnta świnta, i po świntach
Pasterka na moście i wóda z gwinta
Piździ że przeginka, dopijta drinka
I zawijka z tego winkla

4

@Barceloniarz987 pierwsze święta zawsze uderzają najbardziej... Wszystkiego dobrego!

2

@mientusek1407 oglądałem lata temu, ale kojarzę te odczucia xD

9

@MateS oczywiście


Że nie

0

@OrangeFcb a czego, że tak zapytam z ciekawości :)

2

@Rastafarnianin kiedy obraz wywołuje gęsią skórkę to znaczy, że uderzył przeslaniem

0

@Krzysztof1987 no ba, ja patrzę na świat przez zielone okulary :D

1

@gumaz jak ja sam jeszcze dziecko, panie xD

2

30tka na karku, a człowiek czeka jak dzieciak na Mikołaja, żeby się dobrać do swojego LEGO i składac rakietę - wróciła troszkę magia dzieciństwa na chwilę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?