3

@Czajka90 podobno też nie ma 30 lat i podobno nie ma taryfy ulgowej u moderacji, która przymyka oko na zakładanie multikont, bo gość im napędza ruch :p

2

@JohnKennedy z perspektywy czysto logicznej jak ktoś dostaje bana to nie powinien być aktywny pod innym kontem :)

0

@JohnKennedy nieee

1

@macio_944 szkoda, że Kwantowo zakończyło swoją aktywność :/
Chłop robił świetną robotę, uwielbiałem te artykuły.
Czy jego powody zaprzestania publikacji są słuszne czy nie to nieistotne, ale jego twórczość czytało się mega lekko pomimo poruszania mega ciężkich tematów. Dobrze, że portal istnieje i można sobie wrócić do tego co już opublikował - pytanie do kiedy tak będzie ;p

1

@macio_944 kusząca, ale i przerażająca wizja szczerze mówiąc - już teraz ogrom kosmosu jest dla czlowieka nie do pojęcia. I nie tylko do objęcia umysłem, ale i wzrokiem - "dostępny" dla nas jest tylko obserwowalny wszechświat, a to co dalej pozostanie być może na zawsze tajemnicą. Dorzucić do tego wizję multiplikacji tego co mamy obecnie? Człowiek staje się jeszcze mniejszy niż jest obecnie :D

1

@misterio tym razem też to wschód Polski jest w lepszej sytuacji i będzie miał lepszą widoczność na to wydarzenie niż zachód kraju - o ile w nocy nie pojawia się chmury, bo to jest najczęstszy powód nieudanych wypadów obserwacyjnych xd
Oby tym razem pogoda dopisała :D
W takich postach możesz mnie oznaczać - o kosmosie zawsze chętnie pobleblam :D

1

@Criss18Barca start misji Apollo 11 z Przylądka Canaveral w lipcu 1969.
W historii podboju kosmosu to było największe wydarzenie w dziejach ludzkości. Chciałbym uczestniczyć w tym na żywo, pomimo że nawet nie istniałem wtedy jako plemnik XD

2

@Borneo nawet w obelgach robisz błędy :D

2

@macio_944 nowe zabawki dla psa, super :v

1

@marcinbarca1984 "łyknąłem jak pelikan", że to istnienie Chrystusa jest bardziej prawdziwe niż koronowanie Bolesława...
To już fanatyzm, więc nie mam zamiaru z Tobą dyskutować.
Masz prawo wierzyć w to wszystko, szanuję religie i to ile daje dla ludzi, ale Ty w drugą stronę nie potrafisz. To jest Twoje świadectwo chrześcijaństwa? Nie myślę jak Ty więc jestem głupi? Pięknie, typowy katolik, który w niedzielę idzie do komunii, a później nadaje na sąsiadów jacy to oni nie są. Wstyd

1

@marcinbarca1984 dlaczego to co w Ty wierzysz ma być prawda dla innych ludzi?
Użyłeś określenia "wymyśliłeś sobie jakąś nieświadomą nicość" - a ja mogę odpowiedzieć, że ktoś sobie wymyślił jakies świadome coś po śmierci. Dowodów na poparcie naszych zdań nie mamy - dlatego religia jest określana albowiem "wiara", a nie jako fakt, prawda czy prawo.
Ty nie wierzysz w około 2000 bóstw, w które na przestrzeni tysiącleci wierzyli ludzie. Ja nie wierzę w jednego więcej boga niż Ty - taka różnica :)

2

@MesQueUnClub_87 czy uważasz, że masturbacja pingwinów królewskich ma wpływ na rdzewienie radzieckich łodzi podwodnych?

5

@La Pulgaa powodzenia i pamiętaj, jeszcze można uciec :v

0

@JohnKennedy dobrze, że zwykli ludzie wiedzieli na co patrzą :>

0

Atletico osłabiło się sprowadzając wzmocnienia? :v

1

@Comentateiro Ty wypominasz komuś zasady uczciwej i kulturalnej rozmowy, hahahaha
Tego nie mogłem nie skomentować.
Ale Ty jesteś zaślepionym hipokrytą z wywalonym ego, to jest niemożliwe xD
Dobrze, że mam z Tobą do czynienia tylko tutaj, bo takich osób jak ty to trzeba w życiu unikać. Żałosne xD

1

@Comentateiro albo olać to, tylko nie mogę już usunąć wiadomości. Nie produkuj się odpowiadać, nie będę czytał już tego wątku, nie chce z tobą dyskutować. Enjoy the evening :)

1

@Comentateiro poproszę cytat gdzie odnowiłem innym rozumu - poproszę taki cytat. Albo ja będę musiał przeprosić albo Ty.
Względem Ciebie nic nie pisałem, Ty zacząłeś gadać w moją stronę.
Poza tym, o fanatyzmie pisze w odniesieniu do twoich innych wpisów, a nie tego jednego - co jest akurat proste, bo w większości przypadków piszesz o polityce. Z tego twoj nick zapamiętałem.
Odnies się w końcu do jakiejś mojej wypowiedzi w dokładny sposób - chyba, że jedyne co potrafisz to rzucać słowa na lewo i prawo, byleby tylko gadać i atakować innych - jak typowy polityk. Byś się w tym odnalazl.

1

@Comentateiro typowy fanatyk polityczny, od razu atak personalny jak czyjeś zdanie się nie podoba. A do krytykowania innych to pierwszy. Niby masz się za lepszego, a jesteś taki sam xd
Nie wiem po co co w ogóle do ciebie pisałem - zapomniałem z kim będę miał do czynienia :/

1

@Comentateiro gdybym szukał lepszego życia to nie zaczynałbym od łamania prawa w obcym kraju. Właśnie po to jest rozum, aby pomyśleć, że pewne czyny mogą mieć konsekwencje. Cieszę się, że to rozumiesz :)

3

@AlphaNumeric skoro zagrożenie życia na granicy występuje to użycie broni palnej jest uzasadnione. Ktoś przedziera się siłą, nie słucha poleceń to niech się liczy z ryzykiem utraty życia lub zdrowia.
Do domu ktoś Ci wparuje z kijem w ręku to będziesz z nim próbował prowadzić dialog, czekając na przyjazd policji aby go aresztowała czy użyjesz tego co masz do obrony własnej? I nie bawmy się w dywagacje jakie włamywacz ma intencje - skoro wchodzi tam gdzie nie można łamiąc prawo raz to bezpiecznie jest założyć, że będzie chciał to prawo złamać ponownie, tym razem robiąc komuś krzywdę.
Życia i zdrowia nie odzyskasz uczciwym wyrokiem.

0

@tadzik447 chłop chyba nigdy nam nie odpowie, zamotal się xD
Obrońca moralności, który nie umie obronić własnego zdania :D

0

@AlphaNumeric wciąż nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie, krążysz wokół tylko. Chyba, że już zmieniasz narrację i z "braku zagrożenia" przechodzimy dalej, ale to byś musiał się przyznać najpierw do błędu, gdzie stwierdziłeś, że imigrant bez broni palnej nie stwarza zagrożenia życia.

0

@AlphaNumeric oczywiście, najpierw ostrzeżenie słowne, a w przypadku braku reakcji użycie broni (idealnie najpierw gumowe kulki, później amunicja ostra).
Ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie: czy dalej uważasz, że nie istnieje zagrożenie życia żołnierza, ponieważ imigranci nie mają broni palnej? Krótka piłka w świetle faktu, że jeden żołnierz już zginął.

1

@Comentateiro z wiekiem chyba wzrok siada ludziom, bo widzą rzeczy, których ktoś inny nie pisze.
Wybrałeś sobie znaczenie zwrotu "UE dąży" w sposób sobie wygodny, żeby tylko wbić szpilę. Nie rozważyłes nawet przez sekundę, że UE może oznaczać zarówno kolektyw wraz ze wszystkimi państwami członkowskimi (tak jak to zrobiłeś), ale również może oznaczać UE jako organizacje i jej władze wyłącznie, a nie również wszystkie państwa?Nieładnie tak interpretować po swojemu, żeby tylko teoria się zgadzała :p

2

@AlphaNumeric jakiś czas temu jeden żołnierz stracił życie. Chyba jednak istnieje zagrożenie bez posiadania broni palnej przez nielegalnych imigrantów?

0

@Rhaan 680km zasięgu, a ile z tego ma do dyspozycji w zimę przy ujemnej temperaturze? :D

4

@draxidox pewnie dopiero naładował i za 10km ma kolejną stacje - cwaniak :v

9

Komentarz usunięty

0

@Borneo Naruszenie regulaminu, punkt 9.3.9.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?