2

@esem91 zaczynam mieć mieszane uczucia co do słuszności tego karnego xD

0

@Derpowsky chyba tak :D Może chłopak zrobił sobie weekend w środku tygodnia i się zamotal :D

0

@Wojtek84 jak się to ma do artykułu?

0

@Zbyszard select * from messages where user-id=

1

@MesQueUnClub_87 BF6 przynosi nadzieję - trochę Open Beta drugi weekend niezbyt na plus, widać że próbują przyciągnąć fanbase CoD'a, ale pierwsza beta była świetna.
Nie grałem w BFa od BadCompany 2 i trójki, a trochę tęsknię za tymi rozpierduchami na kilkadziesiąt osób.
Okaże się po premierze w październiku

1

@Sau_Ron muszę polować kiedy robisz wrzutki, bo konkurencja silna i w minuty zamykają temat :D

2

@July_6_BcN aLe EiNsTeIn TeZ mIaL dYsLeKsJe
To mój ulubiony argument xD
@Vegeta88 albo mają bonusy reklamowe za tworzenie przestrzeni przyjaznej osobom rozwiniętym inaczej, coś jak zatrudnianie ochrony z papierem odnośnie niepełnosprawności :D

3

@Vegeta88 może sami mają go w ignorowanych i nie wiedzą o co chodzi? XD

2

@Shad0wK1ng moderacja ma to gdzieś, zgłaszanie komentarzy nic nie daje. Jest aprobata na taki język :)

0

@JohnKennedy homo sapiens

0

@Jonyx ludzie zawsze gadają

2

Jest jak jest

0

@nelson25 Poco X5 pro (albo X6, nie pamiętam) - świetne telefony :D

0

@mkord patrząc na niektórych piłkarzy, zwłaszcza w białych strojach, ciężko oprzeć się wrażeniu, że oni z uszkodzonymi komórkami już się rodzą :D

1

@michaleu zgaduj genezę mojego nicku :v

0

@Rewolucja123 trzeba zakazać główek, to niebezpieczne :v

0

@marcin62 cudowna gierka... Dawno się w nic tak nie wczulem jak w Ducha.
Zbroje sobie dobierałem pod "fabułę" (jak ktoś coś przeskrobał i czułem złość to wchodziła pełna rozpierducha w tej klanowej zbroi, aby śmiecie wiedziały kto ich zabija) czy nawet miecz we krwi - po każdej walce musiałem go wyczyścić z krwi i schować. Jeśli tego nie zrobiłem i taki zakrwawiony został włożony to czułem duży dyskomfort xD
Takie drobnostki, które immersję podnosiły.

0

@Kitek1640 AP Irelia... Za moich czasów gry te lata temu to od razu byłby dodge z lobby widząc coś takiego :D
Pozmieniała się ta gra strasznie z tego co czasami sobie zerkne - no ale na tym polega rozwój :Z
Samych objectivow na mapie jest tyle, że masakra - kiedyś był jeden rodzaj smoka + baron i bawcie się xD

0

@brains ooo, a nawet nie zauważyłem, czyli czegoś dziś się nauczyłem - sprawdzę to, dzięki!
W sumie ma to sens, prosta negacja warunku logicznego, można było się domyślić xd

0

@FcPortoFan1999 w sumie chyba gorzej by nie było....
P.S. Stary, z Tobą to chyba na jakimś czacie trzeba gadać, żeby nadążyć - Ty prawie zawsze odpowiadasz po chwili, a ja tyle co na fajku sprawdzę Bambe i mam refleks jak poczta polska xD

0

@FcPortoFan1999 kolejka bez afery to kolejka stracona xD

0

@FcPortoFan1999 w pierwszej połowie popełni 21 błędów, a skończy się na 37 błędach po drugiej połowie

0

@Zbyszard u mnie chyba lenistwo wygrywa - mniej kłopotliwe są reklamy na tych kilku stronach, które przeglądam na telefonie niż gdybym miał wszystkie zapisane hasła, auto uzupełnianie i inne zapamiętane pierdoły przerzucać (nie ze wszystkim eksport - import działa idealnie niestety).
Ale może kiedyś jak cierpliwość się skończy xd

0

@brains tylko w ten sposób wyszukujesz rekordy na danej domenie, a nie poza nią :D
Ciekawe czy istnieje przeciwieństwo tego polecenia

0

@Zbyszard ja na kompie też, ale na telefonie mi to rybka - nie używam stron, które walą tone reklam, a żadnych "bajerów" nie potrzebuję, więc leży ten domyślny Chrome :D
Tyle co przejrzeć fcbarca i jbzd xd

1

@Kapitan hawk ahh, no dobra, wolny dzień to pora wykorzystać go, żeby nadrobić obowiązki domowe.
Dziś i niedziela na prace w domu, a jutro załatwić sklepy tylko :D

0

@Kgorecki2500 Austriacki Akwarelista, niedoceniony talent

0

@turhiay pół świata jest pro-żymiańska, na czele z US i A. To jest niepojęte xd
Mieć w kieszeni najbardziej zaawansowaną armie świata, też bym pewnie poczuwał się do bycia jakimś bóstwem ponad innymi xD

3

@PatrychoO ludzie, którzy ryzykowali życie ukrywajac żydów i ratując ich przed egzekucja teraz się pewnie w grobach przewracają

1

@LeszekFCB ale o tym nie wolno mówić, to niedobra jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?