Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@John_Doe zaraz przyjdzie do Ciebie jakiś obrońca uciśnionych i zarzuci Ci, że zydka to Ty nigdy na oczy nie widziałeś i tylko powielasz krzywdzące stereotypy xD
1
@Zbyszard gość jest tak do przodu, że mu tyłu brakuje. LaBamba to kraina specjalistów, Ty trafiłeś na znawcę przeglądarek internetowych xD
Ciekawe jakiej przeglądarki chłop używa - byłaby beka, gdyby na innym Chromium gość śmigał, w hejtowal Google xD
0
@Lukikiki Trzeba wypowiedzieć hasło.
"JohnKennedy, na Teutatesa, stań się znowu mesqueunclub"
4
@Bocheno1 żabki czasami wystawiają na zewnątrz browaki na palecie, ja wtedy się częstuje - miło z ich strony, że rozdają tak towar.
Pracownicy nawet nie wiedzą, że to jest do wzięcia za darmo i dymy robią, więc dla spokoju lepiej trafić w moment, gdy nie widzą. Głupole
1
@4drian0 racja, dziś rusza open beta - dzięki za przypomnienie mordo!
Przygodę z BF skończyłem na BadCompany 2 i BF3, bawiłem się przednio.
A teraz trafiam na głosy, że szóstka trochę się wyłamuje z ostatnich trendów crapowych xd
2
@qbsonFCBarca yup, kilku istotnych osób nie ma, najważniejsze rzeczy oddane. Nikt nic nie chce. Hindosum się nie spieszy to ich nie poganiam. Przeżyć spotkanie, zrobić jedną pierdołę i mozna wrzucić luz :D
0
@zadafcb u mnie rodzice kręcą nosem na ilość deszczu jaka w ostatnim czasie spadła (dużo) - w ogrodach było grubo szczerze mówiąc.
2
@Zed1992 tak, ale kojarzę jakiś artykuł, w którym było trochę więcej informacji i w pamięć mi zapadło to rozróżnienie:
- poniżej 4 miesięcy nic
- przy 4 miesiącach 40%
- powyżej 5 miesięcy 80%
Mniej więcej tak też pamiętam poprzednie przypadki, gdzie absencja wynosiła prawie całą rundę jesienną
4
@malicinho to chyba przy 5 miesiącach absencji
0
@ferdas_rawa jeśli tak mówisz to na pewno tak jest
0
@ferdas_rawa tl;dr
0
@ferdas_rawa jeśli stawiasz znak równości pomiędzy bliskimi, a obcokrajowcami, którzy robią burdę to już nie mam pytań. Miłuj wszystkich jak tak chcesz i nadstawiaj drugi policzek, ale nie oczekuj, że inni będą równie naiwni.
1
@JohnKennedy wielu rzeczy nie rozumiesz :)
0
@RozowaPantera już się z wałkami nawet nie kryją i się wprost smieja z ludzi - w ciekawym kierunku to zmierza
0
@ferdas_rawa uhu, już wzmianka o najbliższych/rodzinie. Na tym kończymy dyskusje, tak nisko nie schodzę.
0
@Hasszz mam wrażenie, że świat za bardzo toleruje głupotę i podchodzi do każdego idioty delikatnie jak do jajka.
Nope. Świat jeszcze nie jest gotowy na wielką miłość, za dużo jednostek rozumie tylko argument siły.
To, że my jesteśmy cywilizowani nie znaczy, że każdy człowiek ma świecie będzie.
Świat to nie Baśnie braci Grimm.
0
@Eklerek da radę to zrobić bez błędów w każdym zdaniu? xd
1
@fotohobby przecież typ czytał z kartki, widać że co chwila zerka w bok zanim powie kolejne zdanie.
Gdyby go siła nie zmusili to by gówno zrobił, a nie przeprosił. Za bardzo wierzysz w ludzi, polecam poćwiczyć oschłość - przydaje się w życiu
0
@tbas w sumie taki "obowiązek" - przybliżenie tego co mają Hiszpanie na codzien ze swoimi mediami.
Lepiej tak i mieć w czym wybierać niż być zamkniętym na konkretne rodzaje treści
Nigdy nie dogodzisz wszystkim, więc każdy ma coś dla siebie :D
1
@Lewangoalski stary, to poczytaj posty jednego użytkownika o wyspowym nicku - oczy sobie wydłubiesz xD
Do tego regulamin mówi o poprawnej pisowni, ale moderacja ma to gdzieś :D
2
@ferdas_rawa czego chce więcej? Wywalenia delikwenta z kraju na zbity pysk. W obcym kraju masz się dostosować - jak chcą wielbić Banderę to niech to robią w Doniecku na przykład. Oh, wait, tam chyba nie mogą...
Konsekwencje - słyszałeś o czymś takim?
Jeszcze przeprosiny czytane z kartki... Kazali mu to zrobił, nie wierzę w jego refleksje. Bydło
0
Szkoda strzepic ryja w sumie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LeoMessiiBarcaPepa z jednym nie zgodzę się - że ludzie idą się nayebac nie dążąc uczuciem młodych. Dlaczego? Bo za ten hajs z koperty to ja się pobawię o wiele lepiej na własną rękę.
No chyba, że ktoś idzie na wesele na krzywy ryj, ale to już jest tak słabe, że szkoda gadać xd
2
@Lucerfi dzisiaj jak nie wchodzisz w tyłek zydkom to i tak będziesz nazwany antysemitą. Więc jak już być antysemitą to chociaż konkretnym, a nie podrabianym :)
2
@MonteChristo to jest aż smutne... Ale cóż, takie mamy społeczeństwo. Sobie do gardeł będą skakać, a brudasów zza granicy będą bronić bardziej niż swoich wartości
1
@ferdas_rawa niewiedza nie zwalnia z odpowiedzialności. Co on chciał tym osiągnąć? Z sierpem i młotem na czerwonej fladze gdyby ktoś biegał to też byś usprawiedliwiał?
To są dorośli ludzie, do ku..y nędzy - za czynami idą konsekwencje.
Przestań być takim płatkiem śniegu
2
@Eklerek dlatego nie wszyscy ludzie nadają się do życia w cywilizacji niestety. Kultura i cywilizacja to za dużo dla nich.
Myślisz tylko o tym, by komuś zrobić krzywdę? Nie nazywaj się człowiekiem, bo nawet zwierzęta w taki sposób się nie zachowują... A niektórzy chcą ich wpuszczać... Co za cyrk
1
@Bocheno1 on to bardziej chłopców :>
1
@Kgorecki2500 śliny człowiekowi brakuje na żymian :/