Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pogoda, Ty k...., przestań mi imprezy plenerowe prześladować!
0
@cracker maskowanie, dobrze obstawiles - inna widoczność z powietrza (coś takiego pamiętam kiedy jeszcze się mocniej tematem tej wojny interesowalem, mogę się mylić)
0
@Borneo tak, robię sobie dobrze - podnieca mnie gwałt języka polskiego, którego dokonujesz xd
1
@Darek_Maruszczak ma być tryplet europejski: Liga Miszczuf, Liga Europejska i Puchar Konferencji
Inaczej nie mamy o czym gadać
0
@Borneo widzę efekt, a raczej jego brak. Satysfakcji z tego nie mam, wręcz przeciwnie.
Czasami Ci się uda coś napisać bez zarzutu, wtedy aż dumny jestem z poprawy - po to by następnie zderzyć się z rzeczywistością w następnym komentarzu.
Pracę dyplomową też byś napisał z takimi babolami? Czy tylko użytkowników LaBamby olewasz? :D
0
@sokot w jakichś niepolitycznych wątkach jest czasami oznaczany kojarzę - np przez gościa który wrzuca posty "Nostalgii" (też je lubię :D ).
Może chłop zrozumiał, że taki fanatyzm nie jest lubiany i sobie darował wpisy. Być może inni w przyszłości też pójdą tą drogą :D
0
@Borneo gdybyś miał szacunek to byś robił wszystko, żeby pisać poprawnie. Są narzędzia, jest AI.
LaBamba to nie czat, więc masz czas żeby przygotować wypowiedź - tylko jesteś leniwy i zgrywasz "ofiarę dysleksji".
Wstydziłbyś się
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@PatrychoO ten gość jest dawno stracony, ale na pewno jest to ciekawy eksponat La Bamby, bo mało jest takich zatwardziałych fanatyków politycznych.
10
@Borneo a to komukolwiek należy się bezwzględny szacunek? Czy może powinno się na niego zasłużyć? :)
No ale jak na ironię o szacunku do polskiego prezydenta mówi ktoś, kto nie ma za grosz poszanowania dla polskiego języka, więc co ja się będę produkował...
3
@MesQueUnClub_87 ziemniaczki się wymieszają z płynnym żółtkiem - czyste złoto
1
@Kessie można przykleić zdjęcie twarzy wujka dla lepszych doznań
0
@thcmenel420 nie no, gość ma na tyle długo konto, że raczej będzie pamiętał takie rzeczy :D
0
@Ciuus dwumecz z Interem przegraliśmy przez brak doświadczenia. Tyle.
Na upartego można w pierwszym meczu doszukiwać się lepszych zagrań, ale w drugim nie było szans na lepszy występ.
1
@Ciuus rywalizacja z Bravo - pamiętasz ten okres co robił Mareczek? Wierzysz w to, że gość się zmienił?
0
@LambiPL tak, człowiek przypomina sobie że wtedy zachowywał się tak samo. Z jednej strony chciałby być tak wolny, żeby znowu moc robić taka trzodę, ale z drugiej strony czuje się zbyt stary na takie infantylne zachowanie xd
Ale chyba cieszy wydobycie z głębi osobowości takiego właśnie zachowania - taki powrót do mniej kłopotliwego życia xd
0
@gumaz zrobili ogień, mam ochotę wołać mamę z żeby mnie zabrała do domu i ugotowała rosołek
0
@Pedri16Future Olsztyn - Kortowiada Kortowiada! :D
0
@lithotripter tak się czuję przemierzając alejki xD
"Ja też byłem takim gówniarzem?" XD
Ale pewnie nadarzy się okazja to do jakiejś grupki studentów się podbije popalić głupa xd
0
@gumaz Figo Fagot na koniec dnia dzisiaj! :D
4
Człowiek zaczynał studia ponad 10 lat temu - ale jak przychodzą juwenalia, wraca się na teren kampusu, otwiera się piwko w plenerku - od razu czuje się młodziej i trochę jak "u siebie", jakby wróciło się na stare śmieci :D
To będą przyjemne kilka dni ;D
7
@marcin62 wiadomo, że wygrzebać się nie da. Trzeba wyssać wszystko
1
@Sulimo Gryf + umiejętności pod znaki = zbyt łatwa gra
Przyjemniej było kotem i bawić się w szermierkę :D
1
@LambiPL a ja miałem MSI, teraz mam Legiona i sobie chwalę :)
Wiadomo, stosunek ceny do jakości wyjdzie lepiej przy blaszaku, ale jak ktoś potrzebuje laptopa to te gamingowe sprawdzają się dobrze.
Oczywiście nie wszystkie, bo są modele z dupnym chłodzeniem czy masą plastiku
2
@BARCA1899Messi nie tylko Ty :D
1
@July_6_BcN Kuki ma kilka fajnych, skoczych piosenek, np. jedna letnia o pobycie na jakimś obozie, a druga będąca współczesną interpretacja trenu Kochanowskiego :v
8
@Azazel_Pazuzu powiedzieli że może i mały, ale śmierdzi jak duży
3
@tadzik447 nie przy jedzeniu :/
2
@MaziFCB Barca by nigdy nie włączyła zraszaczy kiedy przeciwnik by świętował sukces ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Wojciech123 Syndrom Białego Fartucha (tak, istnieje coś takiego) :D