Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY to będzie kompromitacja La Ligi czy tam RFEF
1
@SuperPatsonFCB sądząc po komentarzach na notatniku to większość nie zauważa i twierdzi, że racja jest po ich stronie. Ba, to wszyscy inni są do dupy, a oni jedyni mają odwagę zabrać głos i kroczą jedyną słuszną drogą. Masakra
6
"królewscy" - szanują innych tak jak król szanował życie byle chłopa z pola
7
Wydaje mi się tutaj, że w tym wypadku sędzia opowiadał o wpływie wszelkich komentarzy na jego rodzinę - nie na niego samego i stąd taka reakcja.
Nie mam co prawda dzieci, ale znając siebie czułbym spore emocje gdyby tego typu sytuacje odbijały się na moim potomstwie w życiu codziennym.
Krytyka ich jakości pracy jest jak najbardziej na miejscu, ale to wychodzi zdecydowanie dalej niż powinno - rodzina nie powinna być w coś takiego zamieszana.
Nie sądzę, by sam fakt krytyki sprawił, że sędzia się rozkleił. Rodzina to inna inszość
2
@Deathwing112 wystarczy okłamać i kliknąć, że jesteś człowiekiem. Nikt tego nie sprawdza :v
1
@marcin62 gry-online.pl - chyba najgorsze medium o tematyce gier w Polsce. Niekompetentne recenzje, niezgodne z prawem ukrywanie informacji o treściach sponsorowanych, content jakości Made-By-AI.
Nie rób sobie krzywdy, nie obserwuj xd
0
@tbas czy to dr Temperance Brennan z "Kości"? :v
2
@lucca87 odnośnie trofeów to niedosyt największy byłby w przypadku przegranej ligi - tutaj mam największe nadzieje, bo to by podsumowało całoroczny wysiłek.
LM przy tak napiętym kalendarzu może być wynikiem dyspozycji dnia.
Puchar króla natomiast ze względu na rywala będzie smakował podwójnie - słodko albo gorzko :D
0
@Phoenixx oo, nie wiedziałem - dzięki!
W takim razie taniej będzie gamę passa ogarnąć, w sumie od dłuższego czasu się przybieralem xd
0
Ktoś już testował Oblivion - Remaster? Kusi zakup i powrót do dzieciństwa oraz początków przygód z RPG :D
0
@pt9 jeśli tylko niektóre strony to może DNSy się rozjechały? Taki trochę blind guess
4
@Ojciec5tkidzieci polityka niszczy ludzi bardziej niż narkotyki
19
I jak gościu o tak słabej psychice mógłby dawać pewność na bramce jak Szczęsny. Gość nie dojeżdża poza boiskiem, a co mówić na placu gry pod presją...
Idealna decyzja Flicka
0
@Mario96w chyba trzeba kliknąć jakiś meczyk po obiadku :v
3
@Katalończyk 99 stopniem rozkładu - na dum tss
1
@BezglutenowyPedri in a big way, grandly, do it big, a najlepiej "with a flourish"
0
@4drian0 trochę zbyt wolne jak na Rocket League xd
Bardziej jak taka stara, mało popularna gra - Kicks Online (może ktoś słyszał) :D
0
@halfnolife Barca Xaviego style :D
0
@jelen Komentarz ciekawy, ale jak zwykle autor do dupy. Sens drugiego zdania. Nie czytał on tego przed publikacją?
14
@QQL5 piwko w pracy w upalny dzień, ahh.. nie ma to jak home office xD
Lata temu dorabiając w wakacje na budowach piwko przy robocie też się zdarzało - a jak do śniadania nie wyciągnąłem browara to zawsze były pytania dlaczego xD Budowlańcy to inny wszechświat
1
@lajcior miesiany miesiany na wynoś
1
@lajcior pan Turek zaserwuje mi pysznego kebaba
0
@Kapitan9 ee tam, głowę miał kontuzjowana już od urodzenia
64
Kurevsko nedobre novinky
1
@ZuczekFCB1899 niby się człowiek brzydzi, a oczu oderwać nie może
0
@Bogan toć to nasza narodowa cecha, aby narzekać - za dobrze, zbyt źle, średnio też przeszkadza.
Po latach smutnej gry w końcu wraca Barca, która przyciąga swoją grą. To już powód do radości, do pochwał i do analizy faktów/odczuć - nareszcie jest o czym dyskutować.
Każdemu się nie dogodzi - niektórzy chyba mają na tyle mało radości w życiu, że jak tylko znajdzie się jakiś powód do bycia szczęśliwym to trzeba to zdeptać i zagłuszyć, bo to jakieś dziwne i obce uczucie :D
0
@PizzerMan nienajgorzej - wiosenne porządki trwają, półtorej tygodnia na dokładne wysprzątanie mieszkania zostało. Średnio z chęciami xD
0
Już wiem czym mogę wkurzyć Tebasa :>
0
Komentarz usunięty
2
@PIWOSZ89 @Kapitan hawk ktoś mnie wołał? Oto jestem :D