Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CLS63AMG poza "ostatnim pokoleniem", oni niech go nie mają :v
2
@pt9 przecież śruby w oponach na zimę dla lepszej przyczepności to dobry pomysł :v
0
@FCB_dimiC na wprowadzeniu też jest w pytę :v
1
@Arcybiskup czy ci konfederacji są teraz z Tobą w pokoju?
1
@Deathwing112 do skarpetek obowiązkowo klapki Kubota.
7
@michal2007 tylko bielizna Cottonworld dla prawdziwych mężczyzn
1
@Joe_Barbaro wypowiedzenie w robocie, a dopiero co kupiłem Kingdom Come 2 :/
Jak tu się cieszyć grą, gdy trzeba nowej roboty szukać xd
1
@esem91 wygląda jakby certyfikat HTTPS serwera fcbarca wygasł :D
0
@messi564 ludzie płacą za usługę kupę hajsu, podobnie jak za gry, więc to ich psi obowiązek, żeby jak najszybciej przywrócić jej funkcjonowanie. Poza tym jest weekend, co dla wielu ludzi jest tym okresem w tygodniu, który mogą wykorzystać na swoje pierdoły. Z wiekiem jest coraz mniej okazji i często chęci/sił na spędzenie czasu przy grze, więc jak w końcu jest ku temu okazja to niech ma do tego możliwość.
Argument o uzależnieniu to w ogóle z czapy, bo nawet ktoś kto korzysta z konsoli parę razy w tygodniu może się mocno wkurzyć, że jeden z niewielu momentów, który mógłby na to poświęcić jest "zmarnowany", bo moloch spadł z rowerka.
Jak najbardziej popieram tych zdenerwowanych ludzi.
1
@Marian_Pazdzioch notatnik jest już gorszy niż elektroda XD
1
@capoN gastrolog definitywnie - mam kumpla który już od dwóch lat biega po lekarzach i szuka rozwiązania problemów z żołądkiem - dzięki temu nasłuchałem się najróżniejszych scenariuszy/opisów chorób, które mogą być groźne, więc lepiej to sprawdzić.
0
Po upalnym i piaszczystym Varancie nadchodzi pora podróży do mroźnego Nordmaru. Innosie, prowadź swoją ścieżką!
2
@kaamil1910 oj tam Wojtek nie marudź. Też na początku sceptycznie odbierałem pierwsze posty, ale z czasem gość stworzył uniwersum, które jest już klasyką LR. Taki Walaszek, ale na nasze standardy.
3
@MaVii tych co to robią powinni ta trutka nakarmić... Najłatwiej dać upust frustracji na słabszej jednostce. Oby się sami potruli
0
@VegetaPolska Dopiero po 3 dekadzie odblokowują się DLC. Kto jakie będzie miał to zależy od osoby, jedni mają ból pleców, innym siadają kolana, ktoś dostanie kamienie nerkowe. A to wszystko zupełnie za darmo.
9
@MesQueUnClub96 zakończenie bycia nastolatkiem i wejście w dorosłość :>
0
@Azazel_Pazuzu nazywajmy to jak chcemy - od tego i od tego nadal można się przekręcić :)
Ja wolałbym być zdrowy, no ale widocznie taki nas los, by ciągle żyć w chorobie :)
4
@Azazel_Pazuzu ale to idealne porównanie. Mniejszy czy większy szajs jest nadal szajsem. Kiedy skończymy popierać "mniejsze zło"? Każda partia to ściek i nie pudrujmy trendowatego
1
@kuz przy ludziach ze śmietankowej i ich argumentacji to Choroszcz wydaje sie być Akademią Nauk...
0
@patrix211 jako takie bez okazji to prawie tylko takie. Cenowo konkurują tylko babcie na starówce z rana, które sprzedają na straganach więc jak się trafi okazja przechodząc obok to się zgarnie. Szkoda przepłacać jak za kilka dni i tak pójdą do śmietnika.
Chodzi o gest, nie o cenę albo "metkę" :D
0
@MesQueUnClub96 ahh, piękne czasy gdy na matmie pojawiały się cyferki... :v
3
@LOPEZ16 Di Maria sam na sam przy 4-4 - tak to tylko tutaj zostawię :p
0
@BezglutenowyPedri forma przekazu jest oczywiście istotna, nie wiem jak pisane są te komentarze, ale też trzeba wziąć pod uwagę to, że upubliczniając się trzeba liczyć się również z negatywnymi komentarzami. Tekst o braku kobiecości jest czyjąś opinią i nie brzmi jak obraza według mnie. Chwali się mięśniami - jedni to pochwala, drudzy na to będą narzekać.
Oczywiście dopóki zachowane są ramy szeroko pojętej kultury słowa :>
Czerpie zyski z publikowania takich treści, a to ma również swoją drugą stronę medalu.
0
@jacobFCB niby biali "blancos", a zgrywają ofiary jak czarni :|
1
@Cygan BRC jak to mówił Walaszek: "Jak się kochają to chooy z nimi".
Trzymajmy się dwóch płci jak to mówi biologia, a to kto z kim to już tych osób interes :>
6
@NeroTFP1 5krotne morderstwo. Mniej niż 3 lata za osobę.
Ciężko to skomentować nawet
0
@Czajka90 napijesz się, naćpasz, a wypadek i tak by się zdarzył....
1
@FcPortoFan1999 parszywym, faworyzowanym klubikiem, który wiecznie udaje pokrzywdzonego, a większość sukcesów zawdzięcza faworyzacji i przekretom sędziów. A co?
1
@misterio o stałej Planca i długości Planca poprzednicy napisali i zgadzam się - obecne zrozumienie fizyki pozwala zakładać, że nic mniejszego już nie będzie. Chyba, że wiedza w zakresie fizyki zostanie przewrócona do góry nogami jakimś odkryciem i zaczniemy postrzegać energię w zupełnie inny sposób - ale to ciężko zakładać :D
Natomiast w kwestii "dyskretny czy falowy" to rzucę tylko "to zależy" :D
Skoro foton jest tym i tym (dualizm korposkularno - falowy) w zależności od obserwacji to nie sądzę, by dało się jednoznacznie wybrać któraś ze stron - jest i tak i tak :D
2
@MesQueUnClub96 wolisz pachy?