1

@barteq @Luciano99 stawiaj warsztat , zysk tak pewny że otworzysz drugi. Za podpowiedź zadowole się funkcją kierowniczą. Lubię trzymać kierownicę w rękach

0

@LionelM95 musisz wyczyścić dane przeglądarki w ustawieniach

2

@Comentateiro uuaa, trafne spostrzeżenie - czekam niecierpliwie na odpowiedź moderacji :D

1

@Pawcio2306 właśnie zaczepiłes o problem, do którego się odnoszę - każda drużyna z TOP. To jest problem systemu, nie tylko jednej drużyny. Ot, tym razem Real zabrał w tej sprawie głos (zbyt drastycznie według mnie, ale odnoszący się do sedna).
Pytanie czy fizjoterapia, przygotowanie fizyczne i medycyna idą do przodu wprost proporcjonalnie do wzrostu ilości meczów w sezonie - wydaje mi się, że nie koniecznie.
Porównanie do sprinterów sobie daruję - sam musisz przyznać, że obciążenie organizmu piłkarze, a sprintera w trakcie zawodów jest zupełnie inne...

1

@siael również się zgadzam - wciskane jest coraz więcej meczów, topowe kluby grają często co 3 dni, s później masa kontuzji mięśniowych wykluczających kluczowych piłkarzy z realizacji.
Pogarda do Realu nie zaćmiewa umysłu i w takiej sytuacji zgadzam się z tym co próbują przekazać - z forma przekazu już nie do końca.
Jednak bądźmy rozsądni - takie 72h brzmi jak absolutne minimum i ma to sens.
Nie bądźmy jak smietankowi...

0

@mientusek1407 czym Tibia zasłużyła, żeby w jej kontekście wspominać o męczenniku :(

0

@MesQueUnClub96 prawda, że to zabawne, gdy użytkownicy coś piszą, wieszczą przyszłość, mówią jak to będzie, a okazuje się to nieprawdą albo kłamstwem ? Xd

0

@MesQueUnClub96 było, wrzucałes już to

11

@ikar34 na szczęście nie byłem. Oby też nikt więcej nie musiał wbrew własnej woli

8

@ikar34 słuchałem opowieści ojca jak to było w wojsku. Największemu wrogowi bym nie życzył takiego gówna.

0

@PizzerMan w końcu słońce, czuć wiosnę, od razu nastrój jakis taki lepszy się robi.
A jak u Ciebie leczenie? Nie śledzę uważnie ostatnio, więc zastanawiam się czy jakaś poprawa w jakości życia jest.
Pozdro!

0

@LjakRoberciik fajnie by było :/
Ale niestety automat na monety.
A lubię tę myjnię, poręczna jest i spoko chemia - ale chyba trzeba jeszcze raz popatrzeć co jest dostępne, bo one to powstają i się zamykają co chwila - może coś nowego wartego uwagi z wygodniejszym dostępem będzie xd
Chyba że ktoś w Olsztynie ma coś do polecenia :v

0

@Ptasior też chciałem dziś skoczyć, ale nie chcą mi nigdzie wymienić banknotów na monety do myjni :/
A ta którą lubię nie ma automatu do wymiany.. Jak żyć xd

0

@Cule2013 te zgrabne bolidy, te smukłe skrzydła, te wąskie wydechy....

3

@barcelonaLM i tej kaszanki dla pieska, tylko żeby nie była taka słona jak ostatnio

0

@PatrykBarca patrząc na kadrę to też pasuje :v

0

Od tych szkoleń będzie można wymigać się zapisując się do Legii? :v

0

@Kgorecki2500 w sumie czytając to teraz, X lat po szkole, patrze na to inaczej.
Chyba dociera do mnie dlaczego niektóre rzeczy kazali nam zakuwać/uczyć się ich, tylko do czegoś takiego trzeba po prostu dorosnąć. Ludzie w wieku szkolnym to chyba nieodpowiedni target

1

@MesQueUnClub96 idąc na obowiązkowe ćwiczenia w końcu może udałoby się zrobić tę upragnioną przerwę od LaRambli xD

10

No tak, oni wolą, by na trybunie panował optymizm odnośnie meczu i będzie w pytę:>

2

@Arden piłkarz z zewnątrz też może mieć to DNA :>

1

@Kuczek mieli promki od 10 do 50 procent na wszystkie badania - akurat planowałem zrobić okresowe profilaktycznie :D
Udało się 3 stówki zaoszczędzić :v

0

@Pawci023x nie każdy może ;)

29

Kiedyś człowiek polował na wyprzedaże na Steam.
Dziś jara się, że są promocje na badania krwi w laboratorium :v

2

@KamQiX widzimy dysk akrecyjny wokół czarnej dziury. To jest coś w stylu pierścieni planety, tylko składa się z materii rozpędzonej do olbrzymich prędkości, bliskich prędkości światła, które poprzez tarcie emitują światło.
Kojarzysz modele komputerowe czarnej dziury - taki pomarańczowy horyzontalny pierścień wraz z dodatkowym łukiem. Ten łuk to światło pierścienia "z tyłu" czarnej dziury - grawitacja tych obiektów zakrzywia czasoprzestrzeń wokół tych obiektów tak mocno, że światło do nas "wraca" tworząc taka "poprzeczkę.
Zdjęcia czarnych dziur, które zrobiono (M83 oraz nasz Sagittarius A* mają "tylko" pierścień ze względu na to, że są skierowane do nas w inny sposób niż prezentowane to jest na modelach takich jak np w Interstellar)

1

@Kapitan hawk cisza przed burzą - ale będzie grzmiało na pewno

1

@Kasy to już nawet majstry z LaRamblowego warsztatu wytrzymują dłużej - o ile zaliczyć odsypianie 48h w robocie oczywiście :v

0

@KobeFR może jak będę chciał ze znajomymi na telewizorze z polskim komentarzem obejrzeć to dam szansę kolejna - na ten moment jestem zadowolony ze strumyków, a za polskim komentarzem ciężko tęsknić :D

0

@MesQueUnClub96 "tę zmianę". Uważaj na takie szczegóły, na maturze to jest istotne :)

4

@MesQueUnClub96 10h, niezły wynik. Uzależnienie to ciężka sprawa, każda próba jest warta docenienia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?