Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston wytrzymał przerwę jak Viniciusz prowokacje :v
0
@F3DO nope, to nie internet - transfer OK, pakiety OK, porty odblokowane, przeglądarki różne. Widocznie miałem pecha, ale to wystarczyło - musiałem el clasico na szybkości szukać po piratach. Nawet jeśli to jednorazowy wypadek - trafił się w takim momencie, że olewam ich, tak jak ichniejsza pomoc techniczna olala mnie.
Oglądam strumyki i nie czuje się z tym źle.
Poza tym, nie chodzi o samą kwotę - chodzi o płacenie za coś co się później i tak nie sprawdza.
0
@KobeFR tak, szkoda, bo płaciłem i miałem problemy. Na piracie też są problemy, więc wychodzi na jedno - a jak wiesz gdzie szukać to na jakości i stabilności wcale nie tracisz, więc nawet bym powiedział, ,w tych problemów od pewnego czasu mam mniej.
Próbowałem legalnie, ale się zawiodłem, więc szkoda mi nawet 50gr na coś, przez co później będę się denerwował :)
2
@F3DO 70zl miesięcznie, do tego doliczyć eleven, bo niektóre mecze tam są. Wcześniej było jeszcze coś gdzie puszczeli ligę europy. Zaczyna się zbierać.
Próbujesz odpalić mecz na streamingu, a ich aplikacja/strona nie chce działać więc i tak musisz szukać pirata.
Przerabiałem to, próbowałem uczciwie - nie warto kiedy ogląda się tylko mecze Barcy. Prawie jak scam
0
@Kgorecki2500 jednego nie rozumiem - dotyczy to osób poniżej 18 roku życia?
Dorośli w świetle prawa chyba nie musieliby pozywać rodziców, natomiast z drugiej strony oznaczałoby to zgode na podejmowanie takiej decyzji w wieku nastoletnim. Ten drugi przypadek brzmi strasznie
21
@Comentateiro i cyk polityka wrzucona w kolejny temat. Niesamowite.
@wpwelement przydałby się jakiś punkt regulaminu dotyczący prowokacji politycznych w postach niezwiązanych z tym tematem, bo to aż żałosne czasami jest.
2
@gumaz prędzej czy później trzeba będzie - alternatywy brak :/
1
@ArcziArtt bezstronność - LaRambla. Wybierz jedno xD
0
@MesQueUnClub96 szybko wyciągnięte wnioski :v
0
@MesQueUnClub96 na szczęście są jednostki, które pomimo młodego wieku zachowują się jak o 10 lat starsi, daje to nadzieję na przyszłość :v
1
Komentarz usunięty
1
@clyde a Kiełbasę Janosza to każdy chętnie opierdzielal...
2
@MesQueUnClub96 niektórzy są samotni, bo nie da się ich lubić :/
1
Cytując klasyka: "Ty jesteś kuffa bezczelny"
0
@kuz no i dzieci można mieć z kuzynką - wszystko spoko, czego nie rozumiesz :v
2
@cules100pro ciekawe czy ten "kryzys formy" był planowany i w kluczową część sezonu wejdą na pełnej czy jednak to był wypadek przy pracy i wszystko się może wydarzyć.
To pierwszy sezon tego sztabu - co by nie było, wróciła przyjemność z oglądania meczów Barcy i w końcu wygląda to jakby był jakiś plan. Trofeum byłoby truskawką na torcie.
0
@Ghostface za dużo błędów robi, nie ufam jakości informacji dostarczanych przez modele językowe
0
@LukaszFan a kibole jeszcze gorsi :v
0
@Terroriser o Tobie pisałem - pojawiła się aktualizacja, że już ktoś negował rzut karny xd
0
@Terroriser Nostradamus z LaBamby xd
0
Po 111h Kingdom Come Deliverance 2 ukończone. To była bardzo przyjemna podróż :D
Teraz można czekać na DLC xd
0
@RafiVeB chyba nikt, ja po prostu też udaje i odgrywam rolę :v
0
@MesQueUnClub96 nie, bo gdybym miał 18 lat to bym miał za dużo czasu wolnego i bym trollowal ludzi na LaRambli
0
@MesQueUnClub96 nie kojarzę
1
@Kgorecki2500 mi wczoraj pękło 100h na steamie, nawet nie wiem kiedy... :D
0
@LambiPL głębokość na jakiej żyją rekiny jest raczej dobrze zbadana. To co głębiej kryje niezwykle interesujące tajemnice.
Katalońskiel Tiburon to co najwyżej może poszukiwać swojej formy, która mu opadła na dno rowu mariańskiego
5
@RosjaninBut tak powinny wyglądać wojny - liderzy wychodzą na solo za garażami i po sprawie :v
0
@arasz1819 powinni zakazać produkcji ostrej amunicji. To by na pewno rozwiązało problem wojen na świecie :v
0
@Keson no niestety. Jednak świat jest pogrążony w gonitwie za dolarem, nie za moralnością.
Cyberpunk lub konflikty - taki kierunek globalny widzę. Ciekawe czy jeszcze dożyję czasów, w których ludzie będą współpracować, a nie rywalizować. Utopijne nadzieje, ale cóż innego pozostaje.
0
@MesQueUnClub96 zwracając się do kogoś bezpośrednio piszemy "Ty", z dużej litery. Tyle postów piszesz, powinieneś znać zasady konwersacji.