0

@MesQueUnClub96 nie, bo gdybym miał 18 lat to bym miał za dużo czasu wolnego i bym trollowal ludzi na LaRambli

0

@MesQueUnClub96 nie kojarzę

1

@Kgorecki2500 mi wczoraj pękło 100h na steamie, nawet nie wiem kiedy... :D

0

@LambiPL głębokość na jakiej żyją rekiny jest raczej dobrze zbadana. To co głębiej kryje niezwykle interesujące tajemnice.
Katalońskiel Tiburon to co najwyżej może poszukiwać swojej formy, która mu opadła na dno rowu mariańskiego

5

@RosjaninBut tak powinny wyglądać wojny - liderzy wychodzą na solo za garażami i po sprawie :v

0

@arasz1819 powinni zakazać produkcji ostrej amunicji. To by na pewno rozwiązało problem wojen na świecie :v

0

@Keson no niestety. Jednak świat jest pogrążony w gonitwie za dolarem, nie za moralnością.
Cyberpunk lub konflikty - taki kierunek globalny widzę. Ciekawe czy jeszcze dożyję czasów, w których ludzie będą współpracować, a nie rywalizować. Utopijne nadzieje, ale cóż innego pozostaje.

0

@MesQueUnClub96 zwracając się do kogoś bezpośrednio piszemy "Ty", z dużej litery. Tyle postów piszesz, powinieneś znać zasady konwersacji.

0

@Keson szkoda, że ten strażnik bierze w łapę i przymyka oko w imię biznesu. Jim Lahey już był lepszym strażnikiem na swoim parkingu

1

@mekston jedziesz sobie spokojnie po markecie na rowerku, a tu jakiś 28latek dla atencji robi fikołki jak w Dark Souls krzycząc czy ktoś chce z nim pogadać

0

@Blantozaur [*] spoczywajcie w pokoju komentarze. Może kiedyś spadną z rowerka też trolle.
Make LaBamba great again :v

0

@gumaz nie żartuj tak z niego, chłopaczek mógł zginąć! :v

0

@D10SLEO "bracia"

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

@July_6_BcN egzystencja na tym świecie jest wystarczającym cierpieniem, po co sobie dokładać :v

0

@MesQueUnClub96 weź już skończ, licznik zażenowania wybija poza skalę

0

@Ricardinio14 zależy czy lubisz gospodarzy - jeśli nie to zapas prezerwatyw mógłby być idealnym prezentem z przekazem :v
A tak serio to chyba koperta i symbolicznie whisky jeśli przyszły ojciec lubi alkohol, a dla mamy coś słodkiego.

2

@MesQueUnClub96 life is life

3

Post sponsorowany przez byłego użytkownika La Bamby xD

4

To młodym piłkarz trzeba pokazać, że zaufanie spoczywa na ich barkach i w nich są postrzegani przyszli liderzy. Gość, który wybrał bajkowy kontrakt (nie wierzę w tłumaczenia, że chciał być liderem - bracia Grimm takich wymyślnych baśni nie pisali) nie może otrzymać minut kosztem kogokolwiek z obecnej kadry.
Młodziki ratują klub w kryzysowej sytuacji finansowej - niech klub im odda zaufaniem za to, że Barca może dalej walczyć pomimo okoliczności.
Nie dla Neymara.
Luis S., nauczycielu drogi, nie doczekasz tej chwili XD

1

@Mitch_Atleta gdyby jeszcze sprzedawali Cole Tęczową... To był napój... Tańszy od biedronkowej butelki wody :v

2

@KamQiX keczup Tortex zmienił jakiś czas temu właściciela i nie jest już tym samym chamskim keczupem co kiedyś :/

1

@Lionel_Messi10 Leo to jednak grająca legenda - każde negatywne zachowanie będzie wyolbrzymione. Zwłaszcza, że jednak pomimo kilku wyjątków jest to dość spokojny piłkarz. A sam przyznaj - chociażby sytuacja, w której osoba, która na co dzień stroni od przekleństw, przykuje sporą uwagę gdy rzuci soczystą wiązankę :D
Jednak do odklejek Ronaldo w Arabii to Leo duuuuzo brakuje xD

3

@Lionel_Messi10 zgadzam się, że to nie była agresja typu Madrycki Męczennik na bramkarzu Valencii (Mamardashwili to chyba był, mogę się mylić). Jednak mi osobiście takie zachowanie jak tutaj u Leo się nie podoba. Nie ściska się kogoś za kark - brak szacunku, gest frustracji.
Chociaż przyznaj, że to nie było zachowanie poprawne. Nie zachowujmy się jak śmietankowe bydło wybielając wszelkie negatywne zachowania naszych ulubionych zawodników.
Afery nie ma, ale też niewinności u Leo nie ma.

3

@Lionel_Messi10 @addept ma rację, to nie było byle dotknięcie/klepnięcie. Nie było też w tym jakiejś specjalnie dużej agresji, jednak zachowanie godne reprymendy. Nie ma co z tego robić afery, ale symboliczna grzywna jest słuszna.
Jeśli ilość dni w serwisie jest dla Ciebie jakimkolwiek wyznacznikiem to spójrz na mój licznik i stosując się do swoich standardów zachowaj się jak należy :)

0

@szymonekk polemizowalbym. Wydaje mi się, że musi być cały banknot, ponieważ ostatnio moim rodzicom pies dopadł do dwóch stówek i gdzieś zapodział się fragment z rogu banknotu. Odmówili wymiany w banku z powodu niekompletności banknotu.

5

@Sulimo mieli zdominować LaLiga z Żółwiem, a nie bardzo im to wychodzi, więc muszą znaleźć jakieś usprawiedliwienia xD

1

@norbi77 widać ta gra nie jest po prostu dla Ciebie - tyle. Ale nazywanie jej gniotem, bo potrzebujesz innego rodzaju wrażeń to po prostu ignorancja :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?