Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 to te od Pana Tadeusza jako hasło? :v
0
@D10SLEO kibice: musimy kupić cracka
Flick: mamy cracka w domu
Crack w domu: B-)
1
@don'T.R.I.P.e ciekawe skąd miał, że aż tyle dał. Na pewno nakradł
1
@kryhaa polskie kluby to same się co chwila karają :v
0
@NeroTFP1 z wielkimi zasięgami wiąże się wielka odpowiedzialność - jak to mawiał wujek Ben :v
3
Nie wnikam czy winny czy nie, za mało wiadomo.
Jednak tutaj komunikat poszedł od razu, ale co do klubu to już muszą tygodnie upłynąć, żeby zabrał głos xD
0
@pt9 taktyczny, też jestem ciekaw
0
Dzień dobry i smacznej kawusi.
Gdy nie idzie to sędzia pomoże, bo Madryt musi.
0
@Barceloniarz987 tak, na dwóch rękach Czarnobylskiego dziecka :>
1
@Cou7_ley tak, Złote Pióro za najlepsze wpisy motywacyjne na mediach społecznościowych
1
@MesQueUnClub96 uniknąłeś miny, która strzeliłaby później. Nikt nie mówi, że na pstryknięcie palcami się da, ale złoto leży w błocie, trzeba tylko pobrudzić ręce i odsiać odpad :)
4
@NeroTFP1 amen. Zaniedbanie odrzuca, pozostałe rzeczy dla wartościowych osób nie mają znaczenia. Jeśli mają - nie warto w takie kręgi się włączać nawet.
6
@NeroTFP1 wygląda jak gówno, a smakuje jeszcze lepiej!
12
Barca strzela 5: niedosyt, mogło być więcej.
Real strzela 5: nie wiem, obchodziłem wtedy pierwsze urodziny :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bocheno1 a tym ryjem jak kopara odkopała chłopu Stara
Rapapara
1
@Dari0G zdecydowanie mój humor :v
1
@Dari0G dobre, ciekawy kanał, kilka tekstów wartych zapamiętania :D
10
@Nightraider to ramblowa Wielka stopa - każdy o niej słyszał, ale nikt nie widział
0
@Ogorinho1974 to na Podlasiu jest już prąd?
1
@Walker lepsza maciora w kabinie niż opłacać drinom świnie
0
Jedyne czego można się spodziewać jako dość pewna opcja to to, że jest konflikt na linii Zarząd - Araujo. Gość zgodził się na niższą pensje kosztem rekompensaty, teraz tego oczekuje, a zarząd pokazuje środkowy palec, jednocześnie tworząc nagonkę w mediach. Te ustalenia były już wiadome wcześniej, a również każdy wie, że katalońskie media tańczą tak jak chce tego klub. Nie podoba im się, że zawodnik walczy o swoje, więc robią nagonkę, by się go pozbyć.
Ja to tak widzę, co również idealnie pasuje do tego jak zachowuje się Laporta :)
Zaufania do prezesa nie mam, więc prędzej "nabiore się" na zawodnika niż na kogokolwiek z tego zakłamanego zarządu.
0
@DragonxNF siekiera, motyka, Sanepid
penalti a favor del real madrid
0
@Danny Gaucho nawet lalka Ci mówi "nie"? :/
Albo to odgrywanie roli - musisz być jak inżynier ze wschodu i wziąć co Twoje :>
1
@vangoor Finlandia na hejnał, skropić mordę limonką żeby nie zwrócić, a Sprite jak się ockniesz, żeby dostarczyć płyny
0
@WiernyKibicToJa pewnie chcieli coś poprawić/dodać w aplikacji i trafił się jakiś bug xD
Tak to jest z wrzutkami w piątek - nie robi się tego i już xD
0
Deployment aplikacji na produkcję w piątek - tego się nie robi, zawsze coś się wywali. Wasz programista nie zna tej złotej zasady? xD
W takim razie niech przerywa imprezę i siada do kompa, bo skopał wrzutkę :D
4
@RoberDzik nami rządzi Papież
0
@Popitek12 aby wygrać przede wszystkim należy nie przegrać. Pozdrawiam
1
@bartekvisca no nie mają, bo było coś, że odmawiali sprzedaży takiego ubezpieczenia i wycofywali je tym co już mają.
Zaznaczam, że to zasłyszane info i nie weryfikowałem dokładnie - ale bym się nie zdziwił :D