0

@FcPortoFan1999 to te od Pana Tadeusza jako hasło? :v

0

@D10SLEO kibice: musimy kupić cracka
Flick: mamy cracka w domu
Crack w domu: B-)

1

@don'T.R.I.P.e ciekawe skąd miał, że aż tyle dał. Na pewno nakradł

1

@kryhaa polskie kluby to same się co chwila karają :v

0

@NeroTFP1 z wielkimi zasięgami wiąże się wielka odpowiedzialność - jak to mawiał wujek Ben :v

3

Nie wnikam czy winny czy nie, za mało wiadomo.
Jednak tutaj komunikat poszedł od razu, ale co do klubu to już muszą tygodnie upłynąć, żeby zabrał głos xD

0

@pt9 taktyczny, też jestem ciekaw

0

Dzień dobry i smacznej kawusi.
Gdy nie idzie to sędzia pomoże, bo Madryt musi.

0

@Barceloniarz987 tak, na dwóch rękach Czarnobylskiego dziecka :>

1

@Cou7_ley tak, Złote Pióro za najlepsze wpisy motywacyjne na mediach społecznościowych

1

@MesQueUnClub96 uniknąłeś miny, która strzeliłaby później. Nikt nie mówi, że na pstryknięcie palcami się da, ale złoto leży w błocie, trzeba tylko pobrudzić ręce i odsiać odpad :)

4

@NeroTFP1 amen. Zaniedbanie odrzuca, pozostałe rzeczy dla wartościowych osób nie mają znaczenia. Jeśli mają - nie warto w takie kręgi się włączać nawet.

6

@NeroTFP1 wygląda jak gówno, a smakuje jeszcze lepiej!

12

Barca strzela 5: niedosyt, mogło być więcej.
Real strzela 5: nie wiem, obchodziłem wtedy pierwsze urodziny :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bocheno1 a tym ryjem jak kopara odkopała chłopu Stara
Rapapara

1

@Dari0G zdecydowanie mój humor :v

1

@Dari0G dobre, ciekawy kanał, kilka tekstów wartych zapamiętania :D

10

@Nightraider to ramblowa Wielka stopa - każdy o niej słyszał, ale nikt nie widział

0

@Ogorinho1974 to na Podlasiu jest już prąd?

1

@Walker lepsza maciora w kabinie niż opłacać drinom świnie

0

Jedyne czego można się spodziewać jako dość pewna opcja to to, że jest konflikt na linii Zarząd - Araujo. Gość zgodził się na niższą pensje kosztem rekompensaty, teraz tego oczekuje, a zarząd pokazuje środkowy palec, jednocześnie tworząc nagonkę w mediach. Te ustalenia były już wiadome wcześniej, a również każdy wie, że katalońskie media tańczą tak jak chce tego klub. Nie podoba im się, że zawodnik walczy o swoje, więc robią nagonkę, by się go pozbyć.
Ja to tak widzę, co również idealnie pasuje do tego jak zachowuje się Laporta :)
Zaufania do prezesa nie mam, więc prędzej "nabiore się" na zawodnika niż na kogokolwiek z tego zakłamanego zarządu.

0

@DragonxNF siekiera, motyka, Sanepid
penalti a favor del real madrid

0

@Danny Gaucho nawet lalka Ci mówi "nie"? :/
Albo to odgrywanie roli - musisz być jak inżynier ze wschodu i wziąć co Twoje :>

1

@vangoor Finlandia na hejnał, skropić mordę limonką żeby nie zwrócić, a Sprite jak się ockniesz, żeby dostarczyć płyny

0

@WiernyKibicToJa pewnie chcieli coś poprawić/dodać w aplikacji i trafił się jakiś bug xD
Tak to jest z wrzutkami w piątek - nie robi się tego i już xD

0

Deployment aplikacji na produkcję w piątek - tego się nie robi, zawsze coś się wywali. Wasz programista nie zna tej złotej zasady? xD
W takim razie niech przerywa imprezę i siada do kompa, bo skopał wrzutkę :D

4

@RoberDzik nami rządzi Papież

0

@Popitek12 aby wygrać przede wszystkim należy nie przegrać. Pozdrawiam

1

@bartekvisca no nie mają, bo było coś, że odmawiali sprzedaży takiego ubezpieczenia i wycofywali je tym co już mają.
Zaznaczam, że to zasłyszane info i nie weryfikowałem dokładnie - ale bym się nie zdziwił :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?