0

@July_6_BcN słysząc fajerwerki tyle czasu przed sylwestrem mam gorąca nadzieję na jak najwięcej urwanych łap. Niech debile cierpią

0

@Kazragore aa, nie załapałem za pierwszym razem.
Endgame i mapy odblokowuje się relatywnie szybko, a jednak pełne buildy i ich potencjał poznasz dopiero mając odpowiedni gear i pasywki z drzewka - do tego czasu to takie dość powierzchowne. Nie mówię, aby katować w opór i piąć się w rankingu. Ceny też nie są jakieś olbrzymie, żeby kupić niebieski przedmiot z odpowiednimi odpornosciami, których akurat brakuje. Uważam, że to pozwala jednak małym kosztem dodatkowo sobie ułatwić grę, boostujac postać aby szybciej przejąć cruel, polatać po mapach na endgame I potestowac większy potencjał builda.
Chyba wszystko się rozbija o to ile człowiek ma czasu, aby wbić kilka postaci na ten endgame :D

0

@Kengo ktoś chyba nie zna klasyków internetów :D

3

Czasami jestem sobie taki podróżnik, że wchodzę na słupy od prądu

2

@Kgorecki2500 avada kedavra

0

@Kazragore no jasne, wiem że płaciłem hajs żeby potestowac grę wcześniej, a później zaczynać od zera razem z tymi co nic nie wydali :D
Ale będę wtedy znał już grę, będę wiedział czym chce grać, a kupione zakładki w stashu chyba zostają, bo są na całe konto z tego co rozumiem :D
Jednak na ten moment bawię się świetnie, nawet ze świadomością utracenia całego postępu

0

@Kazragore stoi i działa świetnie - klikasz guzik i wysyła wiadomość do sprzedawcy, widać czy gość jest online, itemow pełno - dla mnie wygodny boost do przyjemności z gry xd

1

@Kazragore jak już ogarnąłem o co chodzi, trochę doczytałem i lepiej zrozumiałem mechaniki, zacząłem używać trade to tak, wszystko jest easy :D
Ale pierwsza próba była całkowicie solo, new player experience I jako laik h'n's miałem kłopot :D

0

@BezglutenowyPedri ja to dopiero początkujący, nawet nie wiem co to za build xD
próbowałem sam rozkminiac jakiś build to nie dokończyłem nawet 2 aktu :|
Infernalist witch była easy, ale jakoś nudno tak z ekipą biegać, nie mój klimat :D

1

@BezglutenowyPedri a bym pograł moim ice monkiem, ale trzeba pomagać gotować :/

1

@Stinger_ praca w IT, nikogo nie ma, żadnej presji - więc to prawie jak wolne :D
Człowiek sobie na spokojnie może pomóc w domu, w międzyczasie napisze trochę kodu dla przyjemności żeby zamknąć zadanie i jest w pytkę :D

1

Pikachu zdziwienia

1

@Luciano99 a co ze swoim starszym sobie sprawiacie na święta poza wigilijną kłótnią?

2

@michal2007 warto - powiązania to Hogwart, znajome czary i chyba to tyle xD Gra krótka, ale bardzo przyjemnie się grało, choć kilka mechanik irytowało i czuć pod paroma względami niedosyt
W ogólnym rozrachunku bardzo dobre

6

@Ojciec5tkidzieci ale co się dziwić, jak grzane wino to te najtańsze z biedronki, barszcz jest z saszetki, a pajdy chleba są smarowane smalcem z samego rana :D
Januszowego biznesu szczegóły ujrzały światło dzienne i nagle oburzenie "jak to" xD

3

@don'T.R.I.P.e kiedyś antysemitą był ten kto nie lubił żydów. Dziś antysemitą jest ten, kogo nie lubią żydzi :>

1

@Culer9002 to wywołanie do czegoś nawiązuje? :p

1

@tbas a i tak ktoś napisze, że "czasami się przegrywa, taki jest sport" xD

3

Z Rekina miały być "Szczęki", a wyszło "Sharknado"

1

@Kapitan hawk chyba właśnie z tego powodu ta porażka tak bardzo boli :/

0

@Nightraider w tej sytuacji WOŚP powinien wpłacić na Barcę xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michal26 jest 6 - chociaż tyle dobrego ze strony zółtego...

17

Początek sezonu w wykonaniu Barcy to była burza przed ciszą xD

1

@DizZ11 dla Holendra w obecnej formie to tylko padający deszcz :>

0

@MesQueUnClub96 hiszpańscy sędziowie często nie znają albo ignorują przepisy (tym razem akurat OK), więc czemu czepiać się nas, że o nich zapominamy? xD

0

@Szmulek drużyną :)

0

@BulaKG serca rozdarte xD

0

@MessiForeverTheBest młodzież ratuje klub na boisku w kryzysie (tym wieloletnim ogólnym) - może pora na jakąś La Masie w fotelu prezydenta? :D

0

@PizzerMan tym razem po prostu życzę Ci, aby w świąteczny okres ten ból ustąpił. Trzymaj się mocno!
Popieram też oba punkty z wpisu @capoN ! Co o nich myślisz? Wykopki potrafią być dziwni, ale to typowi Polacy - jak trzeba się zebrać to sky is the limit :D A medyczną polecić to nawet mój nick zobowiązuje - chociaż chyba już o to pytałem, ale pewności nie mam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?