Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Spacedragon jak nie anulowałeś subki to ona odnawia się automatycznie
1
@fart też nie mam pojęcia :/ żeby chociaż jakaś informacja była albo coś, bo dyskusja spada z rowerka i wszyscy cierpią xd
1
@FCB_dimiC to jak wybierać pomiędzy HIV i AIDS :v
(Tak, wiem czym się różni, kto wie skąd jest to porównanie ten wie xD)
0
@MesQueUnClub96 niee, taka rozmowa nie miałaby żadnej wartości dodanej, szkoda czasu. ChatGPT byłby lepszym kompanem do rozmowy. Ale powodzenia :)
0
@Marian_Pazdzioch jak wiadomo, że nie ma gdzie zaparkować to po co pakować się autem? Do tego w dużym mieście dojazd autem to kupa czasu stracona w korkach :D
Niepełnosprawni/starsi do lekarza/tego typu wyjątki wykluczam :p
1
@Bykunn tak jak poprzednicy - xkom albo morele. Najlepiej jest unikać już złożonych kompów/gotowców (rzadko kiedy robia to optymalnie - łatwiej tak opchnac części, które mało schodzą). Lepiej kupić wszystkie części oddzielnie i dopłacić za złożenie. Jakie części wybrać? Poszukać na necie polecanych składaków i na ich podstawie się sugerować
4
@Barcanajlepszyteam no pewnie, teraz kombinuje jak się dobrać do dup wszystkich ludiz w tym kraju :v
0
@Jakchcesz też macie tyle rozłączeń kiedy próbujecie wejść do jakiejś lokacji/teleportowac sie do miasta? :D
0
@Kuchar Dziękuję bardzo! Jak zwykle prawda leży gdzieś pomiędzy. Dzisiejsze media to ściek, które bardziej dezinformują niż pomagają dowiedzieć co się dzieje.
Wiadomo, opinia jednej osoby to też mało, ale zawsze pozwala gdzieś wywołać dodatkowe impulsy pomiędzy neuronami, które do dodatkowych przemyśleń mogą skłonić :D
Takie czasy, człowiek się najwięcej dowiaduje ze stron z memami albo z forum o piłce - jakość też niepewna, ale wciąż lepsza niż przy dzisiejszym dziennikarstwie xD
0
@marcin62 nie zgodzę się. To napięte daty premier, presja by dotrzymać obietnicy stakeholderom zamiast potrzymać produkcję dłużej i dopracować oraz lenistwo developerów są problemem.
Jeśli firmy na gotowym silniku mają problem, by wyrobić się na czas to jakim cudem mieliby jeszcze równolegle pracować nad swoim autorskim tworem, który wymaga praktycznie drugiej całej ekipy :D
Wymagania w takim Indiana Jones to nie UE, to twórców popier....
1
@Bykunn jak już człowiek posmakuje rozgrywki to nawet świadomość płacenia za wcześniejszy dostęp do zbugowanej i mało stabilnej gry wcale nie boli xd
0
@Kgorecki2500 to pisałem w żartobliwym tonie oczywiście - ot, memowy klimat. Ale jak mam okazję to zapytam - serio tak w tych Niemczech tyle tego się dzieje? W internecie to wiadomo, że ułamek dociera, a później jest podkolryzowany, a ciekawość docieka trochę realiów
0
@Bykunn no graficznie obciąża, byłem zdziwiony że laptop z 4070 tak będzie się męczył żeby 144fpsy wyciągnąć. Bolą ciągle rozłączenia i ogólnie dostępność serwerów, ale jak już się uda pograć to mega przyjemnie :D
Jednak early access, zobaczymy jak będą to wszystko poprawiać - ci jak co, ale względem tej firmy można mieć kredyt zaufania
2
@Kgorecki2500 ile barykad antyzamachowych? To już pod ozdoby świąteczne by podchodziło :D
3
@mkord to nie Masterchef, ma być dobre i ze świadomością składu :)
1
@xvcWinterSoldier tak, czwartek i piątek w pracy musiałem korzystać z hotspota z telefonu, bo ciągle rozłączenia...
0
@BORO_12 niedługo mecz, wstrzymałbym się z takimi stwierdzeniami xD
10
@Comentateiro wolę poczytać jakieś cytaty z pisma wrzucone od gościa, który chce jakiś morał przekazać niż te wasze pieprzone polityczne kłótnie. To prędzej Wy (Ty i wielu innych, bardzo aktywnych w tych tematach) jesteście polityczną sektą, która sobie skacze do gardeł i tylko wzajemnie obraża za odmienne zadanie.
Masakra...
4
@gumaz wykonywałbym bojowe zadanie od ojca
0
@Zoker miał jakąś kontuzje konta
3
@barcelonaLM na swoich nie można powiedzieć źle! Sporo ostatnio oglądam o Czarnobylu i zakaz krytyki jedynej słusznej partii wygląda nadzwyczajnie podobnie i tu i tam :)
Masakra jak można mieć wyprane łby, nieważne w którą stronę xd
0
@tadzik447 jak jest czarny to musi być i pan xD
1
Poza tym, ten pies w spodniach ma nos jak żymianin ...
1
@blakkudium chill guy? A co to za nowoczesne wymysły...
Reject modernity, embrace tradition!
https://i.imgflip.com/4m9grc.jpg
0
@Joe_Barbaro dostajesz nagrodę Złotego Kilofa za to wykopalisko archeologiczne!
0
@Rust_Cohle L jak Laba
0
@4drian0 właśnie coś podobnego produkuję :)
0
@Keson dokładnie! Każdy gra swoją rolę i ma swój udział w budowaniu świata, w którym się znajdujemy. Dlatego kluczowy jest wybór odpowiedniej postaci pod siebie oczywiście - wtedy naturalne cechy charakteru mogą wziąć górę i sprawić, by pewne naturalne zachowania również wpisywały się pod scenariusz.
Mieliście może sposoby na zgłębienie immersji, aby nawet takie bardziej oporne osoby przełamać? Być może ten gość na dłuższą metę jest stracony i się rozejdziemy, ale może ktoś ma jakieś doświadczenia, które pomagały takie sytuacje naprostować : D
0
@Keson no niestety jedna osoba nie potrafi się wczuć, mamy wrażenie że nie potrafi odejść od wyobrażenia z gier komputerowych. Do tego ma problem odróżnić wiedzę swoją od wiedzy swojej postaci. A wisienka na torcie jest lekceważenie zagrożeń - pomimo karania przez MG gość podejmuje debilne decyzje. Znajdujemy sztylet w komnacie pełnej informacji o rytuałach, poświęceniu ludzi dla jakiegoś boga, wzmianki o czymś bardzo złym - jego decyzja? "Podnoszę sztylet"....
Brakuje już nam pomysłów jak przemówić do rozsądku...
0
@Szreko zgaduje: Baniak Baniaka? :D