0

@heniusss nie możesz mu zainstalować ublocka? Nigdy nie odwiedza go osoba, która umie wykonać polecenie typu "kliknij tu i tu"? :D
Wtedy miałby z głowy reklamy

0

@wojopancer bardziej Flickodependencja :v

1

@FCB_dimiC Karta graficzna i procesor - to są główne podzespoły, które definiują sprzecior. Drugi, nie mniej ważny, to chłodzenie.
Dlatego polecam serie Lenovo Legion - sam mam, kupiłem parę miesięcy temu - RTX4070 i Ryzen 7745HX. Wszystko działa w wysokich na 1440p, 60+FPS.
Za 7.5k masz jeden z lepszych sprzętów jeśli chodzi o laptopy. Cena spora, ale pamiętaj, że laptopów nie można upgradeowac, więc lepiej zainwestować.
Mój poprzedni sprzęt, laptop MSI, kupiony w 2015 dopiero teraz został wymieniony na Legiona. A służy dalej - to jest właśnie dobry zakup laptopa.

Robiłem research kilka miesięcy i ten Legion to jedna z lepszych opcji w srebdio-gornej półce cenowej.
Przesyłam link, ale ciężko z dostępnością.
https://www.ceneo.pl/156613437

1

@Toretto też to mam, a warte odnotowania to to, że GB internetu się kumulują. Mam już ponad 5GB transferu dostepnego, nie idzie tego zużyć :D

0

@Stinger_ gimby nie znajo :v

0

@Cygan BRC Turka przyjacielem nazwać nie można, a sam masz nick "Cygan", gdzie to cyganie są gorsi niż Turcy xD

6

@NeroTFP1 był w pracy pod wpływem - wystarczający powód, aby beknac. Jednak nie powinien odpowiadać za spowodowanie katastrofy, nie samodzielnie.

0

@Michael24 dlatego od pewnego czasu człowiek zakłada czarna opaskę na oko ;)
Ciagle problemy, dopłaty, chore kwoty - niby człowiek płaci żeby mieć spokój, a finalnie i tak w chooya przetną, więc po co?


0

@galix22 w ten sposób ogólnie wygląda walka z "teoriami spiskowymi", które są jednak prawdziwe. Zainteresowane podmioty zalewają media podobnymi szurskimi teoriami, więc ta pierwotna tonie w morzu ścieków i jest wrzucana do tego samego worka co inne absurdy, automatycznie tracąc jakiekolwiek poparcie. Proste :D

2

@draxidox oby takie osoby "szybko" wylądowały na jakimś drzewie, "bezpiecznie" unikając innych uczestników ruchu. A służby powinny przygotować okład z ołowiu aplikowany w tył głowy dla pewności, że już nie wsiądzie za kółko.

0

@xvcWinterSoldier chyba zatoka

3

@BorzyKrzys bo większość tych cech pasuje na codzien - ale w magiczny sposób to potrafi zejść na boczny plan kiedy jest taka konieczność.
To jest fascynujące zjawisko :D

0

@panczo powódź dotarła na Mazury :v

1

@Pawci023x bardzo możliwe, bo nikogo tam nie było w nocy i prawdopodobnie zastanie ich dziś tam pobojowisko :D

0

@eckov @PatrychoO chyba nie nocował w remontowanym mieszkaniu :/

1

Kapie nam woda z żyrandola w kuchni. Tak chyba nie powinno być?
Sąsiad na górze zaczął remont, nieźle mu poszło :D

2

@fart a słyszałeś legendę o niemym Michałku, który tak żuł gumę, że aż oślepł?

1

@Azazel_Pazuzu może i mały, ale śmierdzi jak duży

1

@kubix05 kot mu Pat
Pat mu kot
Kot mu Pat
I tak leży od laaaat

0

@GeneralXavi nie każą, więc nie wpłacam. Również nie zabraniają mi się z tego śmiać i oceniać, więc się z nich śmieje i oceniam.

0

@pt9 jak jakaś firma się zgodzi ubezpieczyć to można ubezpieczyć - ale kto normalny by się zgodził, to pewna strata dla firmy ubezpieczeniowej jest.
Tak było też w tym przypadku :D

5

W Głuchołazach ktoś utworzył zbiórkę.
Na odbudowę domków letniskowych xd
Gdzie one stoją? Przy samej rzece, na terenach zalewowych.
Czy byli ubezpieczeni? Oczywiście że nie, nikt by ich nie ubezpieczył xD
A teraz zbiórkę sobie zorganizowali na swój biznes xD

0

@Kengo on wie jak to działa, ona wie jak to działa, każdy jest szczęśliwy :D

1

@MesQueUnClub96 CONFUSION OF THE HIGHEST ORDA!

5

@ranger3120 masz wzdęcia? Weź Espumisan! Aktywna dawka tego leku skutecznie walczy ze wzdęciami, przynosząc ulgę i ukojenie.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem bądź farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwe stosowany może spowodować przypał.

0

@Gronek czyli szukasz książki o małych chłopcach, tak? :v

0

@Kidd tyle lat kreować bańkę - ciekawe czy na którymś etapie sama zaczęła w to wierzyć, czy jednak to po prostu jakieś skrzywienie i tego typu osoby funkcjonują inaczej xd

8

@Kapitan hawk 10 komentarzy, żodyn się nie zachował, żodyn xD

0

@sen dopóki nie trafi się takie Getafe - Rayo :v

0

@Kazragore yup, jesteśmy tylko bezosobowym słupkiem - ale oni na tym zarabiają i to najbardziej boli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?