0

@regatta52 Villa Villa Maravilla!

1

@fart kolega opowiadał

0

@nitey mój stack technologiczny to Spring Boot + Angular. Do prostych stron-wizytowek to jak zatrudniać kombajn, by skosić 10m trawnika :D
A jeśli potrzebujesz tak customowego rozwiązania, aby pisać go od zera zamiast postawić WordPressa to pytanie czy wiesz na co się porywasz pod kątem kosztów :D

0

@michalgajdek krytyka potężna jak szczęki naszego Rekina przy gryzieniu bramki rywala :D

2

@fart jak się nie ma co się lubi to się kradnie co popadnie, co w rączki wpadnie

0

@paweuwarrior w nawiasie powinieneś mieć dodatkowe cyferki kodu błędu - wygoogluj je :D

1

@KRISU77 Do jutra w łóżku. Nie polecam tego zalecenia lekceważyć, można się zdziwić jak nogi po znieczuleniu dochodzą do siebie długo... Szybkiego powrotu do zdrowia!

1

@ranger3120 na chess.coom można wykupić subskrybcję, tam jak dobrze pamiętam były swego rodzaju poradniki i inne zabawki, które pomagały uczyć się gry.
Szczegółów nie pamiętam, ale dla mnie się podobało :D

Edit: a poza tym to YouTube, tam jest tego cała masa (przynajmniej po angielsku)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@KRISU77 to powodzenia, będzie git! :D

0

@KRISU77 ło, ale w szpitalu trzymają? Czy kazali przyjść na następny dzień chociaż xd

1

@nitey zleceń nie robię, ale coś tam wiem - z teorią/praktyką mogę pomóc :)

0

@KRISU77 nie zdążyłem odpowiedzieć, więc zapytam jak żyjesz:D

0

@Marian_Pazdzioch nope, to operacja z tych spokojniejszych - jeśli byś poprosił to byś i na przytomnego mógł leżeć na stole (mi to proponowali, ale nie chciałem). Ryzyko minimalne, tyle co później ból.

Ale na pewno mniej boli niż to, że Paździoch to taka menda i erosoman Halinko...

1

@KRISU77 na spokojnie, przechodziłem przez to, operacja metodą Lichtensteina ;)
Kilka dni po zabiegu najgorsze, bo będziesz zależny od kogoś - wyjście do łazienki będzie wyzwaniem, wstanie z łóżka będzie wyzwaniem. Po paru dniach ból zaczyna ustępować, można powoli zaczynać się swobodniej poruszać.
Tylko ja miałem dość solidny przypadek, więc boleć miało prawo mocniej.
Po zabiegu nastaw się na kaczkę - przez 24h nie pozwolą Ci wstać z łóżka. Operacja ta odbywa się przy znieczuleniu od pasa w dół, wiec później nogi muszą dojść do siebie.
Jeśli będziesz miał jakieś pytania to wal śmiało :D

PS Dodatkowo badali mnie studenci, byli też przy operacji, uczyli się twardo - ciekawe czy tylko obserwowali czy i któryś mnie kroił :D

1

@esem91 wiadra zimnej wody i lecimy

1

@Bulbazaur17 kwiatostan Ci urośnie dopiero jak ewoluujesz :D (chyba, że pomyliłem, słabo pamiętam Pokemony trochę)

3

@Bulbazaur17 my musimy być podobni, tylko inna zieleninę na dupie nosimy :v

2

@Bulbazaur17 kompleksy, brak pewności siebie, czują się "pokonani", że nie wiedzą czegoś lepiej, że to oni muszą przyznać się do błędu / niewiedzy. Dla niektórych to jak obelga... No ale takie osoby będą stały w miejscu, bo się nigdy nie rozwiną. Zaraz zostaną w tyle i można takich robaków ignorować. Pszczoła nie będzie przekonywać muchy, że miód jest lepszy od gówna.

1

@Rust_Cohle uuu, ktoś tu nie bierze jeńców xD

0

@PizzerMan u mnie średni okres niestety, eldorado w IT nie ma się tak dobrze jak kiedyś, ale na szczęście żadne wypowiedzenie nie wpadło, więc człowiek jest dobrej myśli :D

Super, że się udało zebrać całą kwotę! Zdrówka życzę, i oby dolegliwości dawały o sobie znać jak najmniej!

0

@tbas czysta frustracja, że ten go tak ograł łatwo :D

0

@TheNekro94 chętnie otworzyłem mordę, więc teraz grzecznie ją zamykam xD

0

Niech Live pokaże Mapetowi jak się karne strzela :D

1

@Kgorecki2500 akurat nie tak dawno kupiłem książki i zacząłem czytać, a tutaj już zapowiedziana kolejna książka, idealnie :D
jest jakaś data przewidziana?

1

@Szklaner kuffa mać, ale się dałem złapać... Łyknął jak młody pelikan. Miłego xd

0

@Szklaner jak mi pokażesz zdjęcie kwadratowej planety to nie muszę analizować zdjęcia, żeby wiedzieć, że taki twór nie może istnieć

1

@Szklaner no na przykład transformacja w zwierzę?

0

@mordini123 jeśli ktoś nie wyłapuje od razu AI to powinien uważać w internetach :D

1

@Kinginiesta czysto teoretycznie - a gdyby zaproponował za coś takiego np 5-10zl, a śmietnik byłby po drodze do auta.
Coś za coś, to chyba zmieniłoby wydźwięk? Tak dywaguje sobie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?