1

@Kazragore bo cały czas jesteśmy podsłuchiwani, pomimo zapewnień że nie, pomimo wyłączania wszystkiego. Gówno prawda - kiedyś wypłynie na powierzchnię czarno na białym jak jesteśmy monitorowani :Do
Obecnie nie ma prywatności, to tylko złudzenie

0

@Matheu12 jak o tym słucham to tylko deprecha wjeżdża, jedyne co człowiek by chciał to ten cyrograf na 20 lat i swój kąt. Ale nieee, świnie przy korycie muszą się najeść naszym kosztem.
Politycy na szubienicy!

1

@MichalZZZ tak, robią dobre tablety

1

@Sulimo czy biegunka czy zatwardzenie - to i to jest do dupy, słaby wybór :/

6

@Faro ja tam bym nie pogardził gdyby i w Barcelonie tak robili... Te przerwy na kadry to rak na zdrowym (albo i chorym już) organizmie piłki klubowej!

0

"Ty jesteś bezczelny", cytując klasyka

0

@Ziemny no ja wiem, bo to Twój max jaki masz do zaoferowania :D
Toksyczna osoba pozna inna toksyczna osobę, nie musisz udawać ;)

0

@Ziemny nie widzisz? Oj, cóż za przypadek :)
A teksty ze szkołą są już nudne, weź coś wymyśl nowego :D

2

@fcbarcafan19 w dużej części przypadków to głupota ich tam doprowadziła, a nie szczęście uratowało xd

0

@Ziemny joł joł, ziomal z ulicy mnie nazwał 60ną, to jak komplement :D
uwielbiam patusow, którzy płaczą, że ktoś zgłosił ich dupne zachowanie. Przez takich jak ja niewinne chłopaki patrzą na świat zza krat. PDW

P.s. nawet nie musiałem Cię zgłaszać, moderacja sama Cie znalazła. Żałuję jedynie, że nie widziałem co tam naprodukowales, więc się pośmiać nie mogę :D
Mój komentarz też usunięty, ale słusznie - to było tylko do Ciebie, nie ma co zaśmiecać przestrzeni :D

1

@kamyk_23 I juz obelgi - typowo starzy ludzie, na młodych narzekają, a sami jeszcze gorsi :D
Dobrze, że wyjechałeś do Hameryki to chociaż piszesz w takich porach, że ciężko na twoje "inteligentne wpisy" się natknąć , mniej frustracji człowiek spożyje :D

0

@Ziemny oo, coś Ci usunęli. Chyba zbyt wulgarnie, co? Pokazujesz jaki jesteś byczku :D

1

Komentarz usunięty

1

@cules100pro lepiej utworzyć jakiś kanał np na Discord czy coś, gdzie w razie rozłączenia (wejdziesz do tunelu czy gdzieś bez zasięgu) Twojego telefonu będziesz mógł się ponownie połączyć. Robiliśmy tak z rozmowa na Messengerze, ale właśnie rozłączenia chwilowe byly problematyczne, bo nie było jak ponownie włączyć xd

0

@KobeFR jak to mówi klasyk "ebane komuchy chcą mi odebrać wolność". Oczywiście, że zmiana tak jak i rząd - do dupy :D Widać, że komuś pieniążki się nie zgadzają, musi jedna świnia z drugą się nałapać więcej :Do
W jaki sposób nie wiem, ale o co innego niż o pieniądze może chodzić - bo na pewno nie o dobro obywateli xD

8

@Ziemny a obrażanie innych użytkowników to dobre dla dzieci jest? Specjalnie Twoje komentarze przejrzałem - jesteś hipokrytą xD
Ale to ja jestem dziecinny przez mój nick :p Takich jak ja też należy kroić, bo wydaje hajs na szlugi, alko i inne? xD

0

@Encore niech zaklęcia zakazane mają w końcu jakieś konsekwencje xD

4

@Bocheno1 o 14 kończyć jest w pytkę! Ten gość naprawdę o was dba :v

1

@Safrani kiedy dostaje kilka reklam na twarz ograniczające czytanie - omijam stronę, dodaje na czarną listę i elo, niech ten rak umiera

0

@tomek8756 niby z wykopu, a napisane z sensem xzd

1

@Kamiloos pewnie Real :v

0

@NorbiTBOB od dawna nad tym pracowali, ale myślałem że projekt utknął. Jak widać nie :D

0

@Comentateiro i musi wcisnąć coś, co dotyka polityki, haha xD

3

@Luciano99 byś pomyślał o rodzinie....


Wtedy będziesz chciał pić więcej

0

@LionelM95 Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że nie ma takiego dowodu, który jasno wskazywałby na to, że Gomez wiedział o wymordowaniu magów ognia

0

@maroon Arabia przyciąga duże nazwiska pieniędzmi. Holandia poniekąd "wypluwa" przyszłe duże nazwiska.
Nie uważasz, że Twojej kryterium opierające się o rozpoznawalność marki nie jest do końca adekwatne przy porównaniu jakości lig?

0

@Ziemny czyli na pewno nie pracujesz jako śledczy, bo dedukcji u Ciebie za grosz :D
Za dużo czasu na Ciebie poświęciłem, liczyłem na jakiegoś fajniejszego trolla, ale jesteś po prostu średni w te klocki, nie pobawiłem się xd

0

@Ziemny uuu, mocne słowa jak na internetowego napinacza :D
"Wracaj do szkoły, wracaj na notatnik" - wymyślisz coś swojego czy tylko małpować potrafisz? xD
Jak już chcesz mnie obrazić to chociaż się postaraj, bo jedyne co to się osmarkałeś i zrobiłeś pod siebie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@creative7 działa, wszystko normalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?