Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kidd ja go zgłaszam już nie wiem od jakiego czasu, ale sądząc po braku poprawy zgaduje, że efektu brak.
Moderacja za byle złe słówko bana rzuci, a post usunie na pewno.
Ale jak Borneo robi z ortografii kurtyzanę to element już patrzy w drugą stronę xD
Hipokryzja moderacji, hipokryzja... Regulamin jest tylko wtedy gdy to wygodne.
1
@Arden genetyki nie oszukasz :v
0
@Batys do wulkanizatora?
1
Obecnie oglądanie meczów polskiej reprezentacji to jak oglądanie seksu rodziców
Niby nasi, ale jednak wstyd patrzeć
0
@esem91 niestety tym razem bez łapania boostera (wieża była OK, ale booster z jakiegoś powodu nie) :/
W planach pozostało przetestowanie odpalenia silników w próżni, ale do tego jeszcze kilkadziesiąt minut. Lądowanie w oceanie, ale od eksplozji SpaceX stroni ostatnio na ich strumykach.
Najbardziej liczyłem właśnie na powrót do wieży :/
0
@kibicblaugrany zaraz kończymy tankowanie, 2 minuty do ostatecznej decyzji!
5
Jeszcze 20 minut do planowanego 6. lotu testowego Starshipa. Ktoś jeszcze odlicza?
Drugie łapanie powracającego Boostera przez ramiona Mechazilli jest oczywiście w planach :D
0
Hue hue hue hue
2
@kulek22 ta, a jaki jest ogólny bilans starć? :D
0
@Nacopoco nie znam się na boksie, ale ten Paul ma jakieś szanse wgl? Tyson jest stary, ale nie wygląda na takiego...
0
Komentarz usunięty
1
@Safrani aa, to takiego scenariusza zazdroszczę :D
Niech się wiedzie!
1
@Safrani klient każe - to wystarczy, by obrzydziło chęć do pracy :D
Mam na myśli to, że inaczej podchodzi się do "swojego" projektu, a inaczej do klienta, który ma swoje wymagania - nie zawsze logiczne, nie zawsze sensowne, ale jak tak chce to tak się zrobi.
Nie wiem jak w Twojej branży, ale u mnie to jest mocno demotywujace, że można coś zrobić lepiej i optymalniej, ale nie bo nie :D
6
@Michal1975 oni nawet płacić nie muszą, z przyzwyczajenia pomogą :v
1
@Safrani nawet największa przyjemność, jeśli jest robiona tak jak ktoś każe, a nie "po swojemu", przestaje być przyjemnością :v
A tak serio to brzmi jak fajne zajęcie, rozważałem kiedyś kierunek mechatroniczny, ale pewnie fajnie to brzmi na papierze, a w praktyce to wiadomo.. xd
42
Czyli jak ktoś się uprze to będzie mógł wybrać "nieodpowiedni" frame.
Gdzie ten Negreira jak jest potrzebny :v
0
@Hajny czyżby śnieg spadł dla Ciebie? Czuje Podlaskie rejony :D
0
Skusiłem się na grę Satisfactory - takie Factorio w 3D z eksploracją mapy.
O mamo jakie to jest dobre... Budowanie taśmociągów, optymalizacja produkcji, organizacja co i gdzie mam produkować. Jakiś nowy element potrafi zastosować nowy sposób produkcji - cyk ostatnie kilka godzin do utylizacji i budujemy od nowa - ale właśnie się chce niszczyć i budować lepiej.
Gry fabularne to jedno, ale z wiekiem człowiek w sandboxach znajduje upragniony spokój :D
0
@szkudi7 nie odpowiem na to pytanie, ale polecam kanał na YouTube ZachsTechTurf - gosc sklada PCty i często tłumaczy jakie komponenty do siebie pasują.
Budowanie kompa to przygoda, więc warto szukać samemu informacji, przyjemne :D
1
@damianex10 "co to kuffa jest świerzop "
0
@DonAndrzejos skończył się efekt nowej miotły :v
0
@Matheu12 praca ma zapewniać środki na hobby :D
A przygarnąć firmy nawet na bezpłatny staż/praktyki nie chcą? Będąc na studiach można jeszcze takie doświadczenie załapać, to najlepsza okazja.
23
Ale teraz to już na pewno
0
@Matheu12 rynek juniorami się przesycil, ludzie lgną na potęgę. Trzeba czymś więcej się wykazać, aby wybić się ponad przeciętność, a i tak łatwo podobno nie jest.
Jak już zacząłeś studia, dużo nie zostało to lepiej skończyć niż zmarnować. Jednak jak nauka tego nie sprawia Ci przyjemności to może nie branża dla Ciebie... Uczyć się nie skończysz nigdy, a jak ma Cie to męczyć to szybko zostaniesz w tyle.
Wbić się na pewno łatwo jak przy moim starcie w 2017 już nie jest.
0
@HypeR włączyłem - padła 3 bramka. Nie ma za co :D
1
Nie można też zapominać, że spalone to tylko część większego planu na grę. Obstawiam, że ryzyko niepowodzenia przy pułapce zostało odpowiednio uwzględnione, a rekompensowane jest ofensywnym i intensywnym/agresywnym sposobem gry.
OK, stracą bramkę, ale później mogą strzelić 3 - ostatnie wyniki pozwalają wierzyć, że wysokie zdobycze bramkowe mają pokryć potencjalne straty wynikające z ryzykownej gry.
Zamiast Barcy 1:0 mamy Barce 4:3.
Jak to się sprawdzi? Zobaczymy. Na pewno daje to obecnie radość z oglądania, a po ostatnich latach chyba tego najbardziej brakowało
0
@Rifek regulamin w pewnym stopniu obejmuje takie kwestie, ale wiadomo, że zostawia pole do interpretacji. W dyskusję z nim nie polecam wchodzić, bo popłacze się, że ma dysleksję, a Einstein też miał i o. Zapomina tylko, że mógłby użyć podpowiedzi w telefonie, które błędy poprawiają - no ale po co się starać, to niedobra jest :)
Widać u niego pewna poprawę, więc może całkowicie stracony nie jest - jednak ma nierówną formę, jakby czasami tylko się chciało :D
A szkoda, bo jednak potrafi mieć coś ciekawego do powiedzenia, tylko forma nieprzystępna...
Jesli język jest mocno kaleczony to polecam zgłaszać takie komentarze i tyle. W końcu regulamin po coś jest :)
2
@FcPortoFan1999 czy Faker to Messi LoLa?
14
@misterio szkoda że pierwszy mecz ich nie piecze...
1
@Arkon 1. Ranczo.